Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
wouex каза:
еми открих го чрез един друг форум и то наскоро... междудругото отколко време е този форум? :>
Добре дошъл и приятен престой във форума за онлайн бизнес :)

Като гледам форумчето съществува от април 2006, но набра голяма популярност от май тази година.
 
wouex каза:
еми открих го чрез един друг форум и то наскоро... междудругото отколко време е този форум? :>

Проекта беше започнат април 2006 след това за известно време беше на холд бяхме прекалено заети с други проекти и от февруари тази година го задвижихме отново :)

Мерси на всички споделили анкетата обхваща около 10% от записаните тук като резултатите с много близки

Търсачка 26%
Реклама на сайт 23%
Линк от друг форум 21%
Препоръка от приятел 28%

Което поне според мен онзачава че всички видове промоция работят стига да сте сериозни :)
 
Аз лично ви открих в реклама в google :D
 
Blinky каза:
man0l каза:
Няколко пъти ви гледах в адсенс и викам дай да цъкна, а и от един друг форум един от собствениците писа и ми стана интересно
Това май ще е coolice. :)
И аз имам такива подозрения ;)
 
AdWords

Аз ви видях в adwords няколко пъти. Няколко пъти кликнах и на 3-тия се регистрирах. Добре е избарана кампанията ви в adwords като цяло ;)
 
slr каза:
от интервюто с администратора в kreativen
Хехе, добре си ни дошъл тогава и приятен престой ти пожелавам тук с нас. Много се радвам че си ни намерил чрез блога на наш много голям член от форума. Дано да си прекараш добре тук. Успехи. :)
 
Във един IRC канал 1 разказваше на един приятел как му трябвали пари и трябвало пак да почне да ги прави през Интернет.Аз си седя и си чета какво пише и той даде линк към тоя форум и аз си рекох "чакай да видя за какво става на въпрос".Отначало ми беше бая тъмна Индия ама след 2 месеца четене ми се изнясиха много неща и вече се регнах и така...чакаме големите пари да потекат :D .Радва ме че форума е събрал хора които искат да си изкарват парите със знания и труд и не се борят за някакви си стотинки.
Поздрави
2rrkmee.gif
 

Горе