Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Може ли повече инфо да дадеш? В смисъл как е станало на въпрос, как се е стигнало до препоръката и от някой от тук ли е...в смисъл познат ник? :) Мерси много за коментарите и успехи тук. :)
от позната счетоводителка. Пишела като hap23. Каза, че хората тук били много културни и образовани.
 
от позната счетоводителка. Пишела като hap23. Каза, че хората тук били много културни и образовани.
Да, този потребител е много ценен и уважаван тук. :) Направо е бог в областта си. :) Искрени благодарности и на него. :)
 
От доста време го посещавам, не пиша често, но причината е, че доста от нещата, които ми трябваха вече ги има.
Иначе и аз като повечето потребители го открих благодарение на Google. ;)
 
От доста време го посещавам, не пиша често, но причината е, че доста от нещата, които ми трябваха вече ги има.
Иначе и аз като повечето потребители го открих благодарение на Google. ;)
Мерси много. Да, виждаме, че си от доста време с нас. :) Има няма 4 години. Иначе какво точно търсеше в Google, че ни намери тогава? Интересно ми е. :)
 
Мерси много. Да, виждаме, че си от доста време с нас. :) Има няма 4 години. Иначе какво точно търсеше в Google, че ни намери тогава? Интересно ми е. :)
Доста назад ме върна.. Ама със сигурност беше нещо от рода на "Как да печелим пари от интернет", а форума естествено беше на челна позиция. :)
А сега предимно чета темите, които са ориентирани към бизнеса във фейсбук, понеже преди година (мисля, че беше към февруари) направих страница, която е ориентирана главно към българския рап и вече има доста последователи.
Взех да се отклонявам много от темата, надявам се да не е проблем. :)
 
Не е никакъв проблем. Такива писания са не само интересни, но и мотивиращи. :) Лично аз съм много ЗА да има повече хора, пишещи за това какво са направили през целия си професионален път, дори и намирането на форума да е само една малка частица от обучаването си и стигането до крайната си цел. Ще се радвам повече такива постове. И весел престой, макар че си от доста време и вече знаеш дали е весел или не чак до там. Определено тук е място, където може да се научи много. А и честно казано малко ми залипсваха хората с въпросите. Едно време много теми се генерираха именно на тази база. За това в този си пост силно апелирам: ХОРА, ЗА БОГА, НЯМА СРАМНИ ВЪПРОСИ. ПИТАЙТЕ ЗА ВСИЧКО!!! Аз го правя и не спирам. :)
 
От потребител в социална мрежа. Съвсем случайно по точно казано.
Здравей и добре дошъл при нас. Ще споделиш ли как точно се случи - в смисъл чрез споделена статия, страница, нещо....или споменаване в някой пост.
 
Ще споделя мнението на момичето тогава, която пишеше - ... препоръчвам https://www.predpriemach.com/ , от тук идва голяма част от работата ми.
Привет! И аз съм горе долу нов тук. Има доста познание в този форум. Струва си да бъде популяризиран с всякакви средства.
 
Ще споделя мнението на момичето тогава, която пишеше - ... препоръчвам https://www.predpriemach.com/ , от тук идва голяма част от работата ми.
Благодаря много за инфото. За черпене е момичето....дано се разпознае и да се обади в темата. ;) Успехи и приятен престой тук....видях вече и аватар имаш, давай смело напред. Поразходи се из темите, за да дадеш някое друго полезно мнение. Виж тук например: https://www.predpriemach.com/forums/За-Форума-webmaster-community.18/
 
Аз съм фрийлансър преводач с английски език .Безработна съм към момента, и се надявам от това да дойдат поне малко не знам как да го кажа финанси. Точност, коректност, кратки срокове на изпълнение. Сертификат, много добро владеене. Занимавам се с това вече 2 година.
 
Идеално, почваш с контент райтинг, за ЕН, разбира се. :)

А след набиране на скорост - собствен информационен, нишов блог, който да ти докарва още парички. ;) Ако нещо можем да сме полезни, казвай, насреща сме. Скоро ще може да си пуснеш и обява....важно е, ако е за превод или писане на текстове, да подготвиш портфолио. ;) И е много важно да поемеш задачи, които са ти във възможностите...например, да пишеше някакви технически текстове - не знам, но за общи и други... :)
 
С портфолиото е малко трудон, защото просто нямам такова. Който иска нека да пита, ще помагам с каквото мога. Тъй като нямам портфолио, поне няма как да представя надявам се не е проблем сериозен.
 
С портфолиото е малко трудон, защото просто нямам такова. Който иска нека да пита, ще помагам с каквото мога. Тъй като нямам портфолио, поне няма как да представя надявам се не е проблем сериозен.
Не всички ще искат, но някой биха искали да погледнат някоя твоя работа. След време ще имаш. Дори може да започнеш нещо, дори раздай в началото 2-3 ревюта. ;) Колкото да спечелиш доверието им. И в бъдеще, тя работата сама ще те намира. :)
 
Благодаря за идеята, за първи път създавам портфолио. Но пък нещо, полезно и приятно, Благодаря, че ме приехте. Справих се с това начинание.
 
Последно редактирано:
Познат.
На какви условия трябва да отговарям за да пусна тема в секция Фрийланс?
 
Ще можете по всяко време, като е нужно преди това да имате 10 поста и 10 прекарани дни тук, просто превантивна мярка против спам и злонамерени потребители. Ако имате други въпроси, пишете ни.

Поздрави,
 

Горе