Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Съвсем случайно го намерих. Обичам да съм подвластен на интернет. На много неща ме научи. Като си спомня само откъде тръгнах, не знаех какво е прозорец уеб адрес... Еххх носталгия... доброто старо време. Сега човек няма време и за себе си в търсене на успешно поприще, в очакване да го намери и да дари облагата от положения труд на изгубеното и позабравено себе си...
 
От: Как открихте нашия форум?

Открих този форум чрез бат Гугъл.
2beer.gif
 
От: Как открихте нашия форум?

Открих го с търсачка. Blinky ме ядоса от day one и реших да се отрегистрирам, но не успях. Накрая си казах "Какво пък, ако не мога да се отрегистрирам, то поне мога да му го върна." и останах. :D
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Открих го с търсачка. Blinky ме ядоса от day one и реших да се отрегистрирам, но не успях. Накрая си казах "Какво пък, ако не мога да се отрегистрирам, то поне мога да му го върна." и останах. :D
Хаха, вкарваш ми имиджа на една звезда тук - Супер Нова. Всеки от старите се сеща за нея. :) АА е неговото име.

Леле, да ме убиеш немога да се сетя как съм те компрометирал. Ако има нещо...няма нищо...Сорка. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

В Google, мисля, че търсех да си купя реклама (линкове)
 
От: Как открихте нашия форум?

Хахаха, мерси много за инфото. Очаквам още мнения.

Както се вика това може да е първия Ви пост, който ще е еднакво полезен и ценен, като информация. Даже не е нужно да Ви е срам от това, че не сте адванс като повечето тук.

Успехи хора и мерси още веднъж за информацията. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

От google, не помня какво търсих, но още тогава си го сложих във фаворитите.
 
От: Как открихте нашия форум?

Блинки ми писа писмо, че спешно търсят хора за форума и аз се смилих над него. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

След едно невинно търсене за "търся уеб дизайнер" в Google ми беше излязла една тема в пазара и те така...
 
От: Как открихте нашия форум?

Форумът го открих с гугъл преди година и от тогава ми е начална страница. Много съм доволен, защото винаги когато имам въпрос се намира някой, който да помогне..на свой ред и аз съм помагал. Трябва да го развиваме и по малко да се плюем тук.
 

Горе