Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Форумът го открих с гугъл преди година и от тогава ми е начална страница. Много съм доволен, защото винаги когато имам въпрос се намира някой, който да помогне..на свой ред и аз съм помагал. Трябва да го развиваме и по малко да се плюем тук.
Амин, братко.

Мерси за хубавите думи, продължавайте с мненията моля. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Blinky ми каза, че ако пиша тук, с coolice ще ми пратят тлъст чек.
Още си чакам чека.:mad:
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Google, "писане на статии". Но като разгледах материалите, които има за SEO тук... Направо съм двойно щастлива, че ви открих.:)
И ние сме много щастливи, че си тук с нас. Много хубави думи и мерси, че сподели с какво си ни намерила. Успехи тук и приятен престой. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

През далечната 2007 подържахме един сайт с един приятел за "безплатни домейни" :D :D и някои беше пуснал тема за вашия форум и аз от там го намерих :)
 
Как открихте нашия форум? - Finding a webmaster forum

Между другото търсих информация за SEO и Google ме прати към този форум. Много ви е хубав форума и дай боже повече българи да научат за него.
Мерси много за готините думи. Имаме едно секция:

Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

, с която може да помогнете за това. Всяка положителна, от Ваша страна, популяризация е добре дошла за нас. Така освен, че ще ни помогнете, ще дадете шанс на много българи да научат някои интересни неща, които пък от своя страна ще им докарват допълнителни доходи.

Не сме я направили тази секция, за да караме повече трафик и да вдигаме популярността (не само де), но да помагаме на всички да започнат да си докарват доходи от интернет, каквато е и целта на форума по принцип.

Ще се радвам и на други мнения, как са намерили нашия форум и какво фи е накрало да се запишат за него. ;)

Успехи, приятели.
 
От: Как открихте нашия форум?

Ще ни споделите как по-точно. Че там сме се разгърнали както в органик резултатите, така и със спонсорксите им реклами. А ако споделите какви са били дуимичките, ще ви бъда по-благодарен. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен Sammy ми го каза преди около година и половина-две...
 
От: Как открихте нашия форум?

открих го през търсачка - един смешник ми беше взел ключовата дума като логин на форума :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз го намерих като търсих в Google печелене от собствен сайт
 
От: Как открихте нашия форум?

и се радвам че го намерих защото форума е страхотен
 

Горе