Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

А какво си търсил бате, ако не е тайна? :) Интересно е....Мерси предварително.
Форума... :lol: Никак не е тайна форума - лесно се намира /с google: сайт бизнес форум - 1-во място/. Страхотен е.
 
От: Как открихте нашия форум?

аз лично, не точно от приятел.. да кажем познат
 
От: Как открихте нашия форум?

аз лично, не точно от приятел.. да кажем познат
хахаха, ще си умра от кеф, ако така се разнася, между познати. ;)

от гугъл го намерих
А какво си търсил? Мерси предварително.

Успехи на всички и продължавайте със споделянето. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Цъках из "ГОШО.com" google.com.Как се печели от sms и така попаднах на вашият сайт.Жалко,че няма разтегната като локум тема относно печалбите със SMS или да бъда извинен ако не съм я видял.
 
От: Как открихте нашия форум?

По препоръка от приятел го намерих аз.
 
От: Как открихте нашия форум?

sli4aino go namerih
 
От: Как открихте нашия форум?

По препоръка от приятел го намерих аз.

Ще го черпиме твоя приятел. Щом и така започна да зачестява, вече съм по-доволен. ;)

sli4aino go namerih

В смисъл? Как така случайно? Ровил си се и си попаднал на него? Моля те, пиши на кирилица. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Един приятел ми каза за този форум.
Каза,че има доста информация за онлайн бизнес,seo и тн. и хората винаги ще помогнат,ако има проблем.Не ме е излъгал:clap:
 
От: Как открихте нашия форум?

Ще ти помогнат ако видаят живец и желание. Ако чакаш наготово, ще дочакаш само бъзикни и подигравки.
 
От: Как открихте нашия форум?

Мерси за мненията, както и на приятеля, който ти го е препоръчал по този начин. Опредлено тук се помага, естествено при желание от двете страни.

Доста хора тук вече са отъпкали територии и затвърдили знания, а началото им бе друго - под доходи от интернет, разбирахе съвсем друго, сега те са лидери в областта. ;)

Ще се радвам на други мнения, по въпроса от къде разбрахте за форума.

П.П: Доста харесват тази тема, личи си сигурно по честите постове тук. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Много се радвам че намерих тази творческа нишичка. Чичко Гугъл е "виновен" за целта. Надявам се на взаимно и ползотворно сътрудничество.
 
От: Как открихте нашия форум?

Приятел ми даде линка,много полезен сайт.
 
От: Как открихте нашия форум?

Като имам някакъв проблем и питам чичко Google, все тук ме праща :D
 
От: От: Как открихте нашия форум?

От приятели, от търсачките... Надничах през пердето доста време и попрочетох бая неща. Днес реших да вляза, та да видим на светло как изглеждат нещата.
 
От: Как открихте нашия форум?

Сега не е баш момента за нови юзъри :) Настъпи криза, всеки търси бърза печалба и разбираш ли, щом е намерил бъкс.то, всеки вече става милионер. Такива индивиди ги има тук всеки ден по няколко пъти. Пълнят целия форум със спам и тъпи коментари. Заради тях всички членове на форума са изнервени на макс и повечето тук е само хранене и нищо повече. Един вид, форума е в мензис. Трябва много да се внимава какво се говори, особено от юзърите с по-малко от 200-300 поста.

Та, добре дошла и успех :) (момиче беше, нали?)
 

Горе