Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре си ни дощъл тук. Радвам се, че твоя приятелка ни е препоръчала, както, че и ти намираш местенцето за страхотно. Пожелавам ти приятен престой тук и всичко най най. Очаквам ското да се засечем в някоя тема и да си побъбрим. До тогава успехи и много продажби. ;0
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за пожеланията. Удоволствие е да се засичам с теб в темите :neutral:
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за пожеланията. Удоволствие е да се засичам с теб в темите :neutral:

Мерси, и за мен.
You must spread some Reputation around before giving it to Nikol89 again

Явно вече сме се засичали. :) Успехи.
 
От: Как открихте нашия форум?

Привет,
мой приятел ми показа сайта. Не ми го е препоръчвал, но ми стана любопитно. Струва ми се, че ще намеря съмишленици, а защо не и партньори в някое начинание.
 
От: Как открихте нашия форум?

От търсачка. Страхотен сайт. Надявам се да завържа повече контакти и да помагам на всеки с каквото мога. :)

Вечеи си завързал с нас, всичките. Тук сме топли хора и това ще усетиш в следващите си постове. :) Добре си ни дошъл и приятен престой. :)

Продължавайте да си давате си мненията. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

И аз да се намеся. Намерих си форума сам самичък.
И тук хора всякакви - от разбирачи до селски свирачи:)
 
От: Как открихте нашия форум?

Как ли, Blinky? Супер случайно.
Преди една година ми дойде на ум да си имам сайт - не знам защо. После си избрах тема (без нищо да разбирам и все още се уча) и докато се наканя ми взеха идеята за домейна. Междувременно, не знам как, попаднах на този форум. Шест месеца си го гледах, ей така, без нищо да разбирам, но ми се стори супер интересно. Темите и някои от мненията ми харесаха и почнах да се интересувам повече.
И така....... Това е.
А, един приятел както си пишеше в един доста голям форум го поканиха са администратор и още повече се нахъсах да правя нещо, макар и непрофесонално.
 
От: Как открихте нашия форум?

Съвсем случайно в един друг много обсъждан (от някои потребители тук с пренебрежение :mrgreen:) форум се заговорихме с една мацка. Та тя ми каза за предприемача и ми обясни някои работи, за което съм и много благодарна :roll:
 
От: От: Как открихте нашия форум?

На форума попаднах съвсем случайно от google и от тогава чета без да спирам в свободното си време.Темите са изчерпателни и информацията в тях е селектирана чудесно, за да бъде разбираема и от начинаещи като мен.
 
От: Как открихте нашия форум?

И аз от гугъл го намерих. Търсих "оптимизация на търсачки" , почнах да чета теми, имаше доста интересна информация, и се регистрирах.
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, на всички предприемачи.
Намерих този форум напълно случайно, започнах да чета и след това се регистрирах за да действам! :)
 

Горе