Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Да, Google много помага за откриването ни от нови потребители и не само. А имали някакъв шанс да споделите за какво сте ни търсили и съответно намерили, като думички или фрази. Ще се придобие по-детайлна представа. Интересно ми е. Преди много време често влизаха от думички като "buxto", "cashfiesta", "PTC сайтове" и подобни. ;)

Продължавайте с постовете си. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

аз мога да дам точна фраза, която съм търсил: sitеmap за blogger :) излиза ми тема от форума на втора позиция.
 
От: Как открихте нашия форум?

аз мога да дам точна фраза, която съм търсил: sitеmap за blogger :) излиза ми тема от форума на втора позиция.

Мерси. Доста хора посещават за фраза, в която има blogger. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен ми го показа едно приятелче преди 1-2 години.
Поздравления, всичко се е получило страхотно :)
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен ми го показа едно приятелче преди 1-2 години.
Поздравления, всичко се е получило страхотно :)

Мерси за мнението ти и добре дошъл тук. Много благодарско на приятеля ти от мен и другата администрация. :)

Продължавайте да давате още коментари по темата.
 
От: Как открихте нашия форум?

Мисля че от google го намерих търсейки да разреша някакъв проблем! Сайта е супер има доста какво да се научи! Готино е да има такива форуми!
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз не си спомням какво търсих точно в чичо Гуг,но попаднах на кво е тва Дропшипинг и ми стана интересно и от тогава разцъквам от време на време:)
 
От: Как открихте нашия форум?

@Blinky, какво значие има по коя дума са намерили форума? :mrgreen: не може ли тази информация да се види от статистиката на брояча?
от гугъл най-много чрез кои думи се влиза..и готово :p
 
От: От: Как открихте нашия форум?

@Blinky, какво значие има по коя дума са намерили форума? :mrgreen: не може ли тази информация да се види от статистиката на брояча?
от гугъл най-много чрез кои думи се влиза..и готово :p
Всъщност до колкото аз разбрах от думите на Blinky е че харесва начина по който описваме нашето мнение за форума. :)
 
От: От: Как открихте нашия форум?

@Blinky, какво значие има по коя дума са намерили форума? :mrgreen: не може ли тази информация да се види от статистиката на брояча?
от гугъл най-много чрез кои думи се влиза..и готово :p

Тук е малко неясно коя дума би конвертирала повече. Всички мислим, че колкото повече трафик докарва една думичка, толкова повече тя превръща посетителя в потребите. Това не е винаги на 100% така, защото ако беше, знаете ли колко кликати щеше да има тук. :)

И да, наистина е готино покрай думичките, които споделяте да се чуе и някоя приятна история. Мен това ми е топ целта като питам.
 
От: Как открихте нашия форум?

Написах в Гугъл " как да изкараме пари от интернет" и случайно попаднах тук.
 
От: Как открихте нашия форум?

А бе да ти кажа, помогна малко чичко Гугъл. Вече намерих начин да припечелвам някой друг лев, а имам да уча още много. Все още съм новак.
 
От: Как открихте нашия форум?

Написах в Гугъл " как да изкараме пари от интернет" и случайно попаднах тук.
Да, видях и аз какво имаш на предвид. Но определено Google показва доста резултати от тук, което мисля, че е нормално, защото си има и бая теми за това. Приятен престой и учене тук.

Продължавайте с коментарите. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Написах в Гугъл " как да изкараме пари от интернет" и случайно попаднах тук.

Намери темата на devix"как да изкараме няколко хилядарки"или нещо подобно,той явно знае повече от всички във форума,как се изкарват бързи пари:),неговата тема се превърна от глупава тема в една от най-посещаваните,парадокс но факт,лошото е,че цялата тема е чесане на езици и мерене на п-ки,но като цяло могат да се направят интересни изводи,не от самата тема разбира се:).
 

Горе