Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Препоръка от приятел
Този приятел има черпене от мен, лично. А сега да си каже кой е.:)

А ти си добре дошъл/ла. Сори но ника ти не е определим, и ти пожелавам приятен престо и весело настроение тук.:)
 
Сори но ника ти не е определим

:D
Изида е древноегипетска богиня.
Потребителя или е момиче или педал :D

поздрави, айбиемчо и Mile Kitic - Plava Ciganka :D
 
Последно редактирано:
Този приятел има черпене от мен, лично. А сега да си каже кой е.:)

А ти си добре дошъл/ла. Сори но ника ти не е определим, и ти пожелавам приятен престо и весело настроение тук.:)

Не исках да спамя тази тема, но и тук благодаря да посрещането.
Ника според мен е ясно определим, но всеки има право да възприема нещата по удобен за него начин :wink:
 
Приятел ми пусна линк по скайпа - тук беше дискутиран въпрос който обсъждахме ...
 
Последно редактирано:
специално аз научих за вас от Kreativen.com :) Много хубаво форумче и полезно наистина браво за работата която сте направили :)
Мерси от името на всички. Тук основен двигател са потребителите, както вече стана ясно на няколко хиляди пъти. Да са живи и здрави всички. :wink::lol:
 
Ами приятел ми каза за сайта Ви и много се радвам, че го направи - безкрайно благодарен съм за тази стъпка! Също толкова съм му благодарен и за това, че ми показа книгите на Кийосаки, макар че аз бях чувал за една от тях, но едва ли щях да се сетя да я прочета.

Иначе сайта е невероятно ценен... Всъщност ценни сте Вие, които го поддържате! Благодаря за труда, който полагате и Ви желая все повече и повече успех във всяко едно Ваше начинание ;-)
 
е поне си ни открил :) и пишеш :) на всички които са ни намерили успех в бизнеса батета и каки :) да ги изкъртим тези търсачки и да живеем като бели хора без да се махаме от бг
 
Попаднах около 10на пъти на тоя форум, букмаркнах си го и месец по - късно си казах "Я... какво е това? Я да прочета нещо" и те така и до днес :)
 
Супер си бате, тук всеки е добре дошъл. Както и всеки опитващ се да научи нещо от тук е бил толериран и подкрепян. Така ще е и за в бъдеще. Много ми се исак всеки открил ни да се регистрира, като не взима в предвид дали е: Новак в тази област; иска ли да знае повече отколкото всъщност знае; дали админите са гадове; че е трудно....и други такива.

Просто всеки тук ще получава възможно повече внимание, защото знаеме че това да се помага не е само човешки, но и се връща в определен момент под една или друга форма. :)

Мерси още веднъж за това че сте готини и че сте тук. :)

Пожелавам ви милионеи в зелено...
 

Горе