Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: Как открихте нашия форум?

Като цяло как стана дума. Това ми е интересно, а предполагам и на други. :)

Ние се познаваме от доста години и дори известно време работеше при мен но в доста различен бранш от настоящия. После аз затворих обекта и се преместих в друг град . Имаме общ приятел , който в последствие ми е и кум, та една вечер му звъннах да се видим и @uni-web заедно със други познати/приятели бе там. Понеже не бяхме се виждали от години, се заприказвахме кой какво, и аз споменах че съм съкратен от известно време и си изкарвам хляба с онлаин търговия. Нещо, което бях започнал през 2007-ма, но замразил поради заемани длъжности, и не съвместимост на си остра според шефовете ми :)
Аз бях виждал какво работи , и от лаф на лаф се спомена и за този форум.
Няколко месеца по-късно си прегледах бележките в органайзера и се регистрирах във форума.
 
Супер. Харесва ми как се е развила историята. Всяка е уникална и интересна. За това и си питам как е станало на въпрос. Не защото държа да се поства контент, а защото си е зарибявка да четен такива неща. :) Даже това ми е една от много любимите теми, които чат пак си се вдигат от време на време. :)

Мерси, че го сподели това с нас. :) Давайте хора, споделете и вие. :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Супер. Харесва ми как се е развила историята. Всяка е уникална и интересна. За това и си питам как е станало на въпрос. Не защото държа да се поства контент, а защото си е зарибявка да четен такива неща. :) Даже това ми е една от много любимите теми, които чат пак си се вдигат от време на време. :)

Мерси, че го сподели това с нас. :) Давайте хора, споделете и вие. :)

Честно казано форума с известни изключения ми допада много. Технически е пипнат много добре а намирам и доста за четене. Последното е не защото съм пълен със знания по темите :) , а по-скоро зачитам поста който ме интересува , обръщам внимание на "почерка" на списващия и много често просто го подминавам. Рядко бъркам при използването на този метод :)
 
Надявам се да ти допада и да споделяш с времето впечатления и опит. Всичко, което се излива е от хора като теб с опит, знания и желание са се развиват онлайн. Пожелавам ти успехи и приятен престой тук. Надявам се скоро да се засечем в някоя тема. :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Надявам се да ти допада и да споделяш с времето впечатления и опит. Всичко, което се излива е от хора като теб с опит, знания и желание са се развиват онлайн. Пожелавам ти успехи и приятен престой тук. Надявам се скоро да се засечем в някоя тема. :)

Благодаря за пожеланията !
Тъкмо щях да репликирам в един друг твой пост :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Доколкото си спомням попаднах на форума докато търсих нещо в Г.Но вече не си спомням нищо конкретно,малко съм късопаметен...
 
Доколкото си спомням попаднах на форума докато търсих нещо в Г.Но вече не си спомням нищо конкретно,малко съм късопаметен...
Ех, ако си спомняш, ние сме тук. Интересно какво си търсил. :) Мерси за поста ти. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Препоръча ми го стар приятел, когато ми трябваше работа...
 
Препоръча ми го стар приятел, когато ми трябваше работа...

А да споделиш повече. Как стигнахте до темата с форума. В смисъл, така от думана дума и "а бе ти знаеш ли Предприемач...". Нещо такова ли се е получило или?
 
Разбрах за форума от блога на Иванка Могилска - Свободна практика. Тя е копирайтър на свободна практика.

Мерси много за отговора. :) Както и на блогърката. :) Надявам се всеки, който иска да ни полуляризира, да се възползва от темата тук също така: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com.

Ако още някой иска да сподели как е намерил форума, ще се радвам да го прочета. :) Една от любимите ми теми тук. Заради различните сценарии. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз го открих като написах в Google "Къде да вложа парите си" и ми излезе мнение от този форум, поразрових се и ми допадна!
 
Аз го открих като написах в Google "Къде да вложа парите си" и ми излезе мнение от този форум, поразрових се и ми допадна!
Радвам се, че си намери по тази кл. фраза. Надявам се да ти допада и да се задържиш тук при нас. Успехи и до нови срещи. :)

Продължавайте да ни давате още мнения. На всички нас. :)
 

Горе