Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих сайта, благодарение на google :) . Изключително полезен сайт, много мили хора.

Здравей, благодаря за отговор ти. Случайно да имаш идея какво си търсила? Ще ми е интересно да разбера за какво сме ти се появили в резултатите на Google. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсих теми и информация, свързани с писане на статии за сайтове. Тогава попаднах на Вашия сайт. :)
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсих теми и информация, свързани с писане на статии за сайтове. Тогава попаднах на Вашия сайт. :)

Аха, благодаря много. ;) Дано си намерила това, което си търсила. Но мисля, че определено си. Тук има много хляб за кадърните копирайтъри. ;) Гледам нон стоп се търсят такива хора. Просто това е неизбежна част от всеки сайт - съдържанието. ;) А дай Боже след време и сама да си пълниш личния блог / сайт. :) Успехи от мен. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих сайта, благодарение на google . Полезен сайт :)
Здравей и добре дошъл при нас. :)

Благодарско за поста ти. А как точно ни намери, в смисъл какво търси в Google? Ще ми е интересно да знам.

Успехи.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз го чух от бабите на пейката пред блока. Докато си джиткат с таблетчетата и гледат да направят някой лев от афилиейт и дроп-шипинг. И все клюкарят за предприемача. И си викам, чакай да го видя кой е тоя предприемача, и така.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз го чух от бабите на пейката пред блока. Докато си джиткат с таблетчетата и гледат да направят някой лев от афилиейт и дроп-шипинг. И все клюкарят за предприемача. И си викам, чакай да го видя кой е тоя предприемача, и така.

Хехехе, стигне ли до там, ще минем и Google и Facebook за Бг. :) Но, дано е един вид пожелание. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз го чух от бабите на пейката пред блока. Докато си джиткат с таблетчетата и гледат да направят някой лев от афилиейт и дроп-шипинг. И все клюкарят за предприемача. И си викам, чакай да го видя кой е тоя предприемача, и така.
Дамм, бабите са най-големите хиени тук, внимавайте много :) да не налазят и дядовците :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз го чух от бабите на пейката пред блока. Докато си джиткат с таблетчетата и гледат да направят някой лев от афилиейт и дроп-шипинг. И все клюкарят за предприемача. И си викам, чакай да го видя кой е тоя предприемача, и така.
Супер....а ти какво правиш при бабите? :) Или всеки път като минеш темата една и съща? :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз попаднах тук през 2010 по препоръка на приятел за което все още съм му благодарен! :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Според мен това е най полезния и най ценния сайт в БГ. Има какво да се чете, има кой да пише. Даже смятам да си взема таблетче за да мога по често да влизам. Не го пиша това заради който и да било, а защото наистина мисля че е най добрия сайт в бг поне за мен. А на въпроса ,,как открихте форума?,, отговора е ясен. № 1
 

Горе