Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

От приятел. Цитирам го: "Ей, има хора, които правят хиляди в нета! Само че се икат знания и време, е... и пари, но не чак толкова много! " Та така, даде ми сайта и от както влязох за пръв път няма ден, в който да не чета. Добре написано, само дето някой неща не ги разбирам, но за това чета. Поздравления за инициативността и отзивчивостта!
 
Здравей и добре дошъл, ако не съм успял да те поздравя пред това. ;)

Мерси за добрия отговор. Това наистина ме радва, че така го възприемат форума и хората тук. Сигурен съм, че и те се чувстват добре от този факт. :)

Успехи тук и до нови срещи. Ще се ми е приятно да видя и други да споделят как са попаднали във форума. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Интересно ми е да видя коментара на Blinky, дали смята форума за "шит"? Щом е така, що влизаш тук, ае, разкарай се!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Интересно ми е да видя коментара на Blinky, дали смята форума за "шит"? Щом е така, що влизаш тук, ае, разкарай се!

Това е малко разговорен, и се надявам да не го мисли по този начин. Тук е от 2009 и го засичам по теми, не смятам, че го мисли на 100%. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Научих за форума от семинара Малкият е-бизнес, но много по-късно се регистрирах. Мисля, че го намерих случайно в Google.

Хм....това е интересно. А случайно семинара да се е бил провел на 25 и 26 юни в Бест Уестърн Премиер Тракия Хотел, град София? :)

http://www.predpriemach.com/content.php?r=157-bezplatno-obuchenie-seminar-po-e-biznes

П.П: Добре дошла при нас и се надявам да си изкараш добре. До нови срещи в някои теми във форума. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсих конкретна информация за изработка на сайт и така попаднах на вас. Има много добра информация.:)
Но това с правилата:confused: Защо трябва да си губя времето да пиша, да достигна някакъв си рейтинг, за да пиша на конкретен потребител. Малко в повече ми идва!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсих конкретна информация за изработка на сайт и така попаднах на вас. Има много добра информация.:)
Но това с правилата:confused: Защо трябва да си губя времето да пиша, да достигна някакъв си рейтинг, за да пиша на конкретен потребител. Малко в повече ми идва!

След 5тия пост е възможно да пишеш лични. След 10 дни и 10 поста, вече и теми може да се създават. Обяви и т.н. Ако има нещо, по всяко време може да пишеш. Няма да ти се откаже помощ, гаранция. ;)

А през търсачката Google ли ни намери? И спомняш ли си кл. дума?
 
От: Как открихте нашия форум?

Да, през търсачката. Нямам време и нерви 8) да питам този или онзи. За мен това е най-бързия начин. Явно имам нюх :p да си намирам точно каквото ми трябва.
Ето ти двете думи "купувам сайт":)

Вие сте на трето място:) Ееее как да не го отворя!!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Сам, търсейки как да започна да се изхранвам сам. Сайтът е супер и много ми е помогнал. Но имам много фа се уча.

Мерси много за хубавите думи.... :) Вярвам, че ще намериш много материал о този повод. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсех добър кодър, да кодне един гейминг дизайн. Знам този форум от бая време, но пък много ми допадна и главно поради тази причина, вече съм член на този форум. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсех добър кодър, да кодне един гейминг дизайн. Знам този форум от бая време, но пък много ми допадна и главно поради тази причина, вече съм член на този форум. :)

Мерси много за коментара. Радвам се, че си с нас и ти пожелавам приятен престой и всичко най най. :) Случайно да си спомняш и как разбра (по какъв начин) за форума? :)

Успехи и до нови срещи тук, в някоя тема. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсачка... :)

Здравей и добре дошъл. Мерси много, видях, че си от април месец, но сега се разписа активно. Да си спомняш случайно какво си търсил в Google, предполагам е Google търсачката. ;)
 

Горе