Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих Ви чрез Google.

Здравей и добре дошла при нас. Надявам се престоя ти тук при нас да ти допадне. А какво точно си търсила, ако не е тайна или си спомняш? :) Успехи.
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре дошла при нас. Надявам се престоя ти тук при нас да ти допадне. А какво точно си търсила, ако не е тайна или си спомняш? :) Успехи.

Благодаря,много сте гостоприемни ! Със сигурност ще ми допадне престоя в predpriemach.com.Има много интересни и полезни статии ! Имах няколко въпроса относно копирайтинга и открих отговорите именно тук ,за което благодаря.
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодаря,много сте гостоприемни ! Със сигурност ще ми допадне престоя в predpriemach.com.Има много интересни и полезни статии ! Имах няколко въпроса относно копирайтинга и открих отговорите именно тук ,за което благодаря.

Ако имаш друго по-специфични въпроси, направо си направи тема и давай смело с тях. За това сме тук все пак, да си помагаме. :) Нали? :) Мерси за думите и успехи.
 
От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Ако имаш друго по-специфични въпроси, направо си направи тема и давай смело с тях. За това сме тук все пак, да си помагаме. :) Нали? :) Мерси за думите и успехи.

Благодаря !
 
От: Как открихте нашия форум?

Регистрирах се, след като един приятел ми каза за форума и че има интересни неща за онлайн магазини, СЕО и всичко свързано с онлайн бизнеса.

Аз съм попадал на форума в Гугъл при търсене на неща на тематика OpenCart, друго не се сещам.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Регистрирах се, след като един приятел ми каза за форума и че има интересни неща за онлайн магазини, СЕО и всичко свързано с онлайн бизнеса.

Аз съм попадал на форума в Гугъл при търсене на неща на тематика OpenCart, друго не се сещам.

Мерси. Гледам, че си от вече сериозно време тук. ;) Да му благодариш на твоя приятел, има черпене от нас, админите. :) Иначе се надявам наистина да намираш това, за което си тук като информация. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Като цяло - да, има достатъчно много информация за всичко. Разбира се - имам супер много конкретни въпроси, но ще почета още малко, преди да почна да се допитвам - щото (това е за вазе мързелчета!) - след всеки въпрос идва нов въпрос!
 
От: Как открихте нашия форум?

Не си спомням много добре.Май писах "предприемач" в Гугъл.А форума беше сред първите резултати.
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Като цяло - да, има достатъчно много информация за всичко. Разбира се - имам супер много конкретни въпроси, но ще почета още малко, преди да почна да се допитвам - щото (това е за вазе мързелчета!) - след всеки въпрос идва нов въпрос!

Да, мисля, че ще намериш много. Успехи. ;:)
 
От: Как открихте нашия форум?

Бяха го споменавали на няколко пъти, в един друг подобен форум, та рекох да видя за какво иде реч ... и видях де, и въобще не съжалявам :-D
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Бяха го споменавали на няколко пъти, в един друг подобен форум, та рекох да видя за какво иде реч ... и видях де, и въобще не съжалявам :-D

Мерси много за положителното мнение и силно се надявам наистина да вграждаме такова настроени. Говоря за всички, правещи това място такова. :)

Ако успееш да се сетиш и в кой форум си ни видял да ни препоръчват, ще е супер. Да не е searchengines.bg? Или? :) Благодаря още веднъж и успехи.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

От Google.

Здравей и добре дошла при нас. Мерси за поста. Случайно да знаеш как ни откри, по-скоро какво си търсила в Google? Успехи и вярвам, че ще намериш това, което си търсила. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за любезното посрещане! Търся основно неща, свързани с работата ми. Занимавам се с писане на статии, текстове и т.н. Някъде сред обявите изскочи и този адрес.
 

Горе