Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

А как е станало на въпрос, ако може да се сетиш. Интересно ми е.... ;)

@Luxin, мерси много какво си търсел? :)

Еми бяхме няколко човека и просто стана на въпрос, защото всички сме така да се каже в сферата на интернет услугите
Мисля, че колегата, който го спомена форума, изтъкна добрата модерация :wink:
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Във форума влезнах от Гугъл, търсех нещо свързано с дропшипинг.
 
Re: От: Re: Как открихте нашия форум?

Във форума влезнах от Гугъл, търсех нещо свързано с дропшипинг.

Мерси за мнението. Гледам за думичката форума си излиза, а думата става все по-популярна. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз се ровех за SEO в Google, когато попаднах във форума. Един от най-полезните ми кликове в Интернет! :)

Здравей и добре дошла при нас. :) Мерси много за мнението ти. Ако се сетиш и точната дума, с която си влязла тук, ще се радвам много. :)

Успехи и приятно ровене и писане тук.
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре дошла при нас. :) Мерси много за мнението ти. Ако се сетиш и точната дума, с която си влязла тук, ще се радвам много. :)

Успехи и приятно ровене и писане тук.

Здравей, мерси за топлото посрещане!
За точната формулировка не мога да се сетя, но 99% съм сигурна, че беше свързано със списъци сайтове за линк билдинг. :)
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей, мерси за топлото посрещане!
За точната формулировка не мога да се сетя, но 99% съм сигурна, че беше свързано със списъци сайтове за линк билдинг. :)

Мерси отново. Еее, да сега се сещам, че имаме такава силна тема. :) Успехи тук с нас.
 
От: Как открихте нашия форум?

Съжалявам за краткия пост, нямах много време за писане, както и да е.Иначе търсех информация за дропшипинг, точните ключови думи не ги помня, но това беше темата която ме вълнуваше, и тук намерих всичко от което имах нужда.
 
От: Как открихте нашия форум?

Съжалявам за краткия пост, нямах много време за писане, както и да е.Иначе търсех информация за дропшипинг, точните ключови думи не ги помня, но това беше темата която ме вълнуваше, и тук намерих всичко от което имах нужда.

Мерси много за отговора. ;) Ако искаш включи се в нея с някой друг въпрос или коментар. Тъкмо и да я раздвижим. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

- то и в спама няма хляб, ама навъртя 10 мнения
Комплексите настрана моля...
Как да видя кой ми е добавил това към Rep Power-а?
 

Горе