Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

roskobe

New Member
Мисля, че всеки е минал през този период... Особенно, когато се стартира нов проект (както аз сега). Толкова качване на стока, супер монотонно ежедневие. Какво ви мотивира да продължите... от кое се надъхвате да дойде power-a. :beer:
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Мисля, че всеки е минал през този период... Особенно, когато се стартира нов проект (както аз сега). Толкова качване на стока, супер монотонно ежедневие. Какво ви мотивира да продължите... от кое се надъхвате да дойде power-a. :beer:

Ако става въпрос за качване на стoка в онлайн-магазин, най ме надъхва csv.
А ако става въпрос за качване на стока офлайн, то най-ме надъхва наличието на асансьор.
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Ако си започнал нещо и си търсиш нещо да те надъхва, значи тая работа не е за теб :)
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Хах не, не. Винаги има моменти, когато наистина е много трудно. То, че трябва да се свърши трябва, но ми е интересно и вие как преодолявате тези ситуации.:|
 
Последно редактирано:
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

стига ебавахте човека. изпушила му главати ми и вие отгоре :wink:

Обади се на някой френд, ама не от тея натоварващите дето още повече ще те зарови в пари, сметки и работа и излез пии една бира. Докато си пийваш не забравяй да хвърляш и по едно око на каките. И те нямат търпение да стане топло, че да си покажат баджаците :) После дремни за 2- 3 часа нищо, че имаш работа, няма нищо по хубаво от това след бирата :)
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Аз снощи написах това точно за този въпрос. Със сигурност на всички ще ви се види смешно, но имаше потребители които казаха че сайта ми ги е мотивирал или са били болни и ги е изправил на крака. Например аз още от малък имам проблеми като често главоболие, недоспиване, трудно помня каквото и да било, пръстите на ръцете и краката ми постоянно се подуваха и кървяха...
Това което ме мотивира е чувството да успяваш повече от другите, дори и да нямаш техния потенциал. Не винаги е нужно да можеш и да харесваш нещо за да го постигнеш, въпреки че желанието то ще ти даде много повече сили и ентусиазъм. Мотивирам ме мисли като:
„Ентусиазма не идва при тези които го искат, а при тези които го заслужават.”
„Настоящето е ваше, но бъдещето мое „
За да не ти пуши главата, трябва от време на време да се разтоварваш МАКСИЛАМНО. Например аз много обичам, да гледам филми за вселената, научна фантастика и научно популярни. Сериала старгейт в това отношение за мен беше най-доброто решение. Една серия за 40 минути и имах чувството че съм го гледал няколко месеца, всички досанни мисли вече ги нямаше
За онлине магазините качването не ме мъчи толкова, аз го правя със желанието че съм полезен за хората които влязат в сайта и видят че в него има най-много характеристики и описания от всички останали. Най-добре подредени по приоритет и прегледни... Всеки едни продукт който вкарва, го правя със желание че съм полезен, а не че ще изкарам пари. А за попълване на многото текстови полета (мега тагове, модели, категории..) ползвам imacros. Разгледай го научи го и може за 1 продукт ще попълниш 2-3 полета а останалите ще ти ги попълни макроса, без грешки, до най-малките детайли (в зависимост как си го направиш) и то за няколко секунди. Imacros е нещо което трябва да ползва всеки едни амин на магазин, защото прости неща може да ги изпълнява много бързо и повторно. Разбира се трябват минимални познания за кода му и JS.
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

1. Наливам бензин в кръвта с хард рок или метъл.
2. Излизам с колата или мотора сега по жегите на разходка.
3. Викам колегата и мислим някоя лудост за разтоварване

Иначе истинското надъхване за качване на продукти е да ти пищят от време на време имейли, че има нови поръчки.
Трябва всичко да се прави на майтап и да не се взима на сериозно. Work with pleasure not with pain :wink:
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

В такъв случай днеска правя барбекю унас. :beer:
 
Re: От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Хах не, не. Винаги има моменти, когато наистина е много трудно. То, че трябва да се свърши трябва, но ми е интересно и вие как преодолявате тези ситуации.:|

Аз човъркам по сайтовете човъркам... след това минавам през форума, гледам сериалче или играя едно ниво или енда игра на лол :) това за барбекюто е добра идея :)
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Мисля, че всеки е минал през този период... Особенно, когато се стартира нов проект (както аз сега). Толкова качване на стока, супер монотонно ежедневие. Какво ви мотивира да продължите... от кое се надъхвате да дойде power-a. :beer:

Много ме надъхва момента, в който очакваш да видиш крайния резултат. А иначе почивам с различни неща, разходка, кафе на вън, филм. Но си мисля, че мотивацията, за да е качествено накрая всичко, не трябва да е свързано с материалното. Винаги съм се чудел на "ще го направя, за да карам скъпа кола и да ме видят къв съм газар". Егаси и мотивацията. Да създадеш нещо, за да те видят другите със скъпа кола. Токава мотивация не е добра. ;)
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Това с онлайн магазина ми е познато...наистина много ти изпушва главата, истински ад е. Пък за разтоварването... сигурно много ще се смеете, защото съм жена, но за мен по-добро разтоварване от качествения секс просто няма...
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Това с онлайн магазина ми е познато...наистина много ти изпушва главата, истински ад е. Пък за разтоварването... сигурно много ще се смеете, защото съм жена, но за мен по-добро разтоварване от качествения секс просто няма...

Имам нужда от едно рамо с добавянето на продукти в моят магазин :D :beer:
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Имам нужда от едно рамо с добавянето на продукти в моят магазин :D :beer:

Желаещите ще са много, така че чакай на опашката. :)

След секс направо се трупясвам, абсолютно никаква работа не мога да свърша. :twisted:
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Желаещите ще са много, така че чакай на опашката. :)

След секс направо се трупясвам, абсолютно никаква работа не мога да свърша. :twisted:

Е простено ти е. Ще имаш сила да направиш едни мекици да се възвърнат силите за работа :D
Ето я рецептата - работа, секс, мекици и пак работа :beer:
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Е простено ти е. Ще имаш сила да направиш едни мекици да се възвърнат силите за работа :D
Ето я рецептата - работа, секс, мекици и пак работа :beer:

За кулинарни изкушения винаги имам енергия, въпреки, че мекиците хич не ме изкушават, но ще ги заменя със сладолед или гофрети и работата ще заспи. :beer:
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Като ме назори - легам, и чекам да ми мине. ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Незнам колега в каква ниша си започнал, но мен ме мотивира конкуренцията :)
Отделям малко време да погледам как е успяла тя и след това се стремя да го направя по-добре и качествено.

Другия вариянт разбира се е биричка + нещо за мезе. :beer:
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Пичове наздраве! Определено в развиването на бизнес голяма роля играе и почивката. С пресни мисли е най-добре. :beer:

П.С Ако има агенти от Плевен може да се разбереме да си направим една въпросна такава почивка. Терена и пиенето от мен. :D
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Каква симпатична тема :)
Понякога много работа има, да, и някак се объркваме от многото задачки. Затова почивката е задължителна и тя от само себе си води до надъхване и сили за действие. Гадно е времето да тече така безконтролно, ама какво да се прави :))))

Е, вече няма Плевен, но живеех там преди :)))
 

Горе