Как се облича предприемача.

От: Как се облича предприемача.

По вашата логика е най-удобно всъщност по хавлия. Защо не почнете по халати и хавлии да си джиткате?

Вкарваш ирония за това, че не се обличаме по твой вкус. :)
 
От: Как се облича предприемача.

По вашата логика е най-удобно всъщност по хавлия. Защо не почнете по халати и хавлии да си джиткате?
Това пък да излезеш по халат ще е супер яко.Ако си истински лидер хората може да погледнат положително на това и ще се кефят.Но ако не си... :)
 
От: Как се облича предприемача.

Ако са някаква униформа и едни и същи може. Но иначе има различни костюми от различни платове с различни вратовръзки и въобще даже не са еднакви хората, ако ме питаш. Ненапразно обеклото и стила е определен като спортен и ежедневен. С облеклото си както поясних показваш и отношението си към събеседника.
По вашата логика е най-удобно всъщност по хавлия. Защо не почнете по халати и хавлии да си джиткате?

womens-clothing-store-man-with-white-top-small-53051.jpg


Важно е не как изглеждаш, а как се чувстваш ( confident as f*ck ) :)

Разбрахме те че ги обичаш да са много официално облеченки... и останалите са лигави не сериозни момченца ;)
 
Утре имам среща, ще се срещам с хора в бранша и смятам да съм с дънки, бели кецове и светла риза (сигурно бяла или светло синя). Мисля, че ще е ОК. :)

Иначе си ходя с тениска и дънки с кецове с една раничка или чанта за нещата ми. ;)
 

Горе