Как се прави линкбилдинг на?

От: Как се прави линкбилдинг на?

А има ли сайтове само с една ключова дума като съдържание?

Както се прави за една, така се прави и за повече, само дето иска повече зор и пари (ако ще купуваш линкове).
 
От: От: Как се прави линкбилдинг на?

А има ли сайтове само с една ключова дума като съдържание?

Както се прави за една, така се прави и за повече, само дето иска повече зор и пари (ако ще купуваш линкове).

Аз имам предвид за над 15-20 думи. За купуване на линкове може за 2-3 думи максимум, все пак не съм милионер. Говориме за останалата част?
 
по принцип ако го ранкнеш добре за топ киурда ще излиза що годе добре и за варияците му (в повечето случаи) ако става дума за тежка ниша почни от някоя врияция и после мъчи и за големия

като саита стане силен може подпеидж да се ранкне и за други киурди ама първо започни с един
 
От: Как се прави линкбилдинг на?

Заложи на onpage оптимизацията и свързаността между вътрешните страници, линквай към главната и така ще се разпределя тежестта :)
 
От: Как се прави линкбилдинг на?

Така е както казаха + това да ротираш текст линковете при линк билдинга т.е. един път ще линкваш с думичка ХХХХХ, следващия път - УУУУУУ, като идеята е да хванеш общата на всяко подразделение думи. Ето пример:

Ако оптимизираш за малки думички:
1. плюшени детски играчи
2. дентски играчки за деца от 1-3 год.
3. евтини и качествени детски играчки

съсредоточи се върху анкор текст - детски играчки, като не е изключено от време на време да адваш и допълнение към гравното. Аз така правя и мисля, че е логично, както и доказано в практиката. Успехи. ;)
 

Горе