Как се прави собствена интернет страница (сайт)

От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Up-нал я е mitaka9771 , за да си зададе въпроса.
P.S. Аз знам само основните неща в php, но това ми стига, за да създам един смислен сайт. Езикът не е особено труден. Лично аз се научих преди около година и половина. Изтеглих си един bux скрипт и бях много зарибен да направя bux сайт на български. Дотогава знаех само html и css чат-пат. И започнах да превеждам скрипта (защото беше на английски) и същевременно с това нанасях промени в php и mysql кода. В повечето случаи те се оказаха грешни, но след много ровене чрез google ги правех такива, каквито исках. И така малко по малко разбрах синтаксиса на php и за какво става въпрос. Обаче дори и сега не знам много термини - например знам какво е променлива, но не знам какво е булева променлива, но не ме и интересува, защото макар да не знам какво е, на практика мога да я използвам, а на мен това ми стига. Не съм професионален програмист, знам само основите, но, както казах, това ми стига за момента да изградя един афилейт сайт например от нулата (с изключение на дизайна, не съм дизайнер). А това отваря голяма свобода, защото не си зависим от тъпата JavaScript ордър система на КешБърнърс например.
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Трябва бая да почетеш.И аз в момента се уча да правя сайтове,но ако имаш по конкретни затруднения и въпроси може да ми пишеш бих се радвал,ако мога да помогна.Желая ти успех:)
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Фащай Web Page Maker от webpage-maker.com и като го направиш го качвай в hit.bg
Ako искаш мога аз да ти направя сайта, ме ги слушай тия, аз съм голям талант, пиши ми на ЛС : ]



Можеш ли да ми помогнеш да си направя сайт защото ми е много нужен
 
От: От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Искам да задам един въпрос. Взех си домейн,регистрирах го, всичко е ОК.Свързах се с крокминт да ми дадат хостинг.Те ми пратиха FTP настройките,истеглих си Web SEO , истеглих си и темплейт за продукта,който ще продавам и го качих с Web SEO на фтп сървъра, но нищо не се получава...може ли някой да ми помогне.
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Само да уточня,че домейна ми е от GANDI.
Едва сега разбрах,че трябвало да въведа DNS,които моят хост са ми дали. В момента ги промених да видим какво ще излезе. Благодаря все пак.
 
От: От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Изчетох цялата тема+целия спам:)
Аз също не разбирам много и се уча, но от тука се убедих че най-добрия,бърз и лесен начин и за да имаш най-скорощни успехи е най-добре да си платиш, само не знам колко трябва да отделя и кого да избера, защото не винаги цена-качество отговаря.
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

здр намерих една програма наречена уеб пеидж мениджър и си направих индекс и другите страници но не знам как да ги качаа в хит.бг малко помощ прадварително благодаря xD
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

:evil:мойта е готова но не мога да я публикувам??помогнете моля ви. Блягодаря предварително!!!
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Деян намери ме на Skype: "niki_98211"
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Изработката на сайт не е никак лесна работа. Ние се занимаваме с това от години. Принципно с инвестицията на много време и пари всеки може да се научи как да направи сайт. Но това ли ви трябва? Тепърва да откривате топлата вода? По- добре преди да се захванете сами с работата проучете нещата. Има професионалисти, които могат да направят сайта, от който бизнесът ви се нуждае на разумна цена. Ние от WebXploit ще направим интернет да работи за вас. Cпециализираме в областта на уеб и мобилните технологии. Целта ни е да предоставим бързи, качествени и иновативни решения, съобразени с нуждите на вашия бизнес.
Не е нужно да правите всичко сами!

webxploit-bg.com
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Изработката на сайт не е никак лесна работа. Ние се занимаваме с това от години. Принципно с инвестицията на много време и пари всеки може да се научи как да направи сайт. Но това ли ви трябва? Тепърва да откривате топлата вода? По- добре преди да се захванете сами с работата проучете нещата. Има професионалисти, които могат да направят сайта, от който бизнесът ви се нуждае на разумна цена. Ние от WebXploit ще направим интернет да работи за вас. Cпециализираме в областта на уеб и мобилните технологии. Целта ни е да предоставим бързи, качествени и иновативни решения, съобразени с нуждите на вашия бизнес.
Не е нужно да правите всичко сами!

webxploit-bg.com

На мени ми мязаш на спамер. Тема от 2007 година дигаш с опит за лик. :D
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

Не е нужно да правите всичко сами!

Имам нужда от някой, дето да отглежда морковите, вместо мен. Каква оферта ще предложите?
 
От: Как се прави собствена интернет страница (сайт)

На мени ми мязаш на спамер. Тема от 2007 година дигаш с опит за лик. :D

Че е спамер - спамер е .. Но все пак хората четат дадената статия и някой може да намери коментара му полезен :mrgreen:
Лично аз търсих доста и се спрях на един сайт в който всичко е описано. За минимални разходи може да си направите сайт (плащате само за хостинг - домейна е безплатен). Прави се адски лесно (щом аз успях :-o:-o ) . А ето и линка :))
www.kakdasinapravimsait.com
 

Горе