Как така получаваме itrader от хора, с които сме си нямали работа?

Sky

Well-Known Member
Преди малко получих отрицателен itrader от някакъв пич дето за сефте го чувам?
Редно ли е който и както му кефне да сере така?
И за да се дава itrad не трябвали да сме имали вземане даване с него?
 
От: Как така получаваме itrader от хора с коит сме си нямали работа?

"който жъне вятър сее бури"... да си припомним ли кой раздаваше репутации наляво-надясно ;)
 
От: Как така получаваме itrader от хора с коит сме си нямали работа?

"който жъне вятър сее бури"... да си припомним ли кой раздаваше репутации наляво-надясно ;)

репутацията е едно - итрейдъра друго, а и тва да не е детска градина - ти ми счупи камиончето аз ся щи акам на възглавничката
 
От: Как така получаваме itrader от хора с коит сме си нямали работа?

Ти май не четеш а?
Не става дума за реп а за itrad
И щом сами дали право да давам реп ще го ползвам както си искам,ЯСНО?
Не виждам ваз какво ви бърка това.И аз получавам червени репове за глупости ама не съм тръгнал като някое момиченце да рева .
И да не се отклоняваме от темата много
"който жъне вятър сее бури"... да си припомним ли кой раздаваше репутации наляво-надясно ;)
 
От: Как така получаваме itrader от хора, с които сме си нямали работа?

Трейдър се дава за свършена бизнес сделка - положителен за доволна страна и отрицателен за некоректно свършена работа. Постъпката спрямо теб е нелогична, освен ако някога не си имал вземане-даване и днес недоволният да се е присетил.
 
От: Как така получаваме itrader от хора, с които сме си нямали работа?

Ми то може, ако искаш да ти дам 8)
 
От: Как така получаваме itrader от хора, с които сме си нямали работа?

Не се чуди толкова, може да е грешка, защото аз пък имам положителен от strana,
а нямам спомен да съм купувал от него.:)
Пиши на колегата и просто го попитай.
 
От: Как така получаваме itrader от хора, с които сме си нямали работа?

Ми то може, ако искаш да ти дам 8)
да де и аз това питам като може да се манипулира с него къв е смисъла,в eBay примерно бутона от който можеш да дадеш feedback се появяваше когато е регистрирана сделка май,но тука няма как да стане защото самата сделка не се извършва във форума,имам в предвид плащането примерно и съответно не може да бъде регистрирана като такава поправете ме,ако греша
 
От: Как така получаваме itrader от хора, с които сме си нямали работа?

да де и аз това питам като може да се манипулира с него къв е смисъла,в epay примерно бутона от който можеш да дадеш feedback се появяваше когато е регистрирана сделка май,но тука няма как да стане защото самата сделка не се извършва във форума

е то тука няма начин - форума няма система за плащане която да ползваме за сделките, няма как да се знае че ти и аз не сме имали сделка ама аз съм ти дал позитивен трейдър
 
От: Как така получаваме itrader от хора, с които сме си нямали работа?

Извода е,като правите сделка,гледайте не само процента itrader,а и кой го е давал(за предпочитане хора с положителна репутация и по-висок ранг),демек следете не само количеството,но и качеството:)
 
От: Как така получаваме itrader от хора, с които сме си нямали работа?

Извода е,като правите сделка,гледайте не само процента itrader,а и кой го е давал(за предпочитане хора с положителна репутация и по-висок ранг),демек следете не само количеството,но и качеството:)

то опредлено трябва да си отваряш очите за общата картина, щото няма гаранция че някой дришльо няма да нарегистрира десетина потребителя и да си даде десетина положителни трейдъра, после ко стана с мойти кинти
 

Горе