Как ще ги стигнем...Румънците?

От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Боби, нашите по-скоро биха го вдигнали на 24%, вместо да го смъкнат. А Румъния вече е недостижима...
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Браво, има напредък.

Аз като говоря за корупцията никой не ме слуша - ама като гледат от комшиите и те искат.

Само така ще стане. Румъния се измъква и ние след нея - ама обществото трябва да окаже натиск над управляващите, защото Баце взе да дава нещо назаден. Остана да видим дали реформаторите ще направят нещо.

Така че темата за корупцията трябва да номер едно и да има натиск в тази посока.
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

То и аз имах някакви надежди в тия реформатори, ама напразни.
Не ги виждам как ще направят дори 1 реформа, само ръчкат с пръчка кошера, ама нищо сериозно не правят.

А относно бате ви бойко:

Борисов: След няколко месеца Румъния ще бъде зад нас! - Това го е казал на 3 Април :)

А да видим как за ще стане тая работа.

И още нещо от преди малко

Борисов се похвали: Доказваме, че няма задкулисие

Интересно така ли ще бори корупцията, като доказва че няма такава :)
 
Последно редактирано:
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Ето един филм от преди 2 години. Ако го бяха снимали тази година, описаното щеше да е още по-лошо....

[video=youtube;A-Ro0qbbAPU]https://www.youtube.com/watch?v=A-Ro0qbbAPU[/video]
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Румъния дръпна толкова силно, защото Франция си ги подържа от край време. Нас няма кой да ни поддържа. Немците, които някога са ни били съюзници, днес се срамуват от миналото си.

P.S. Някой като ми покаже руски клип на тема "Колко е зле България" ...ми става лошо... В Русия няма корупция, децата на по-заможните въобще не ходят да учат в Лондон, руснаците не ходят да работят в други държави, защото в Русия се живее много добре. В Русия въобще няма малцинства, няма азиатци, няма сепаратисти, няма мюсюлмани, даже и българи няма. Но пък в Русия има свобода на словото, можеш да си говориш каквото поискаш и никой няма да те преследва. Като цяло Русия е най-добрата страна за живеене в света, много по-напред от Швеция, Норвегия и Дания. А, да и всички бежанци се борят да стигнат до Русия, защото там се живее много добре...
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Добре, бе, Георги, дай ми видео на български, английски или немски, където някаква що годе известна или поне национална медия показва каква е реалната икономическа и социална обстановка в България. Всичко е цензурирано. Вчера Башар Асад се обърна към ЕС с думите: "Спрете да подкрепяте терористите, ако искате да спрат бежанците!". Коя медия го отрази- БТВ, Нова или Канал 1? Ами от световните? СиЕнЕн или БиБиСи излъчиха ли го това? Вече не вярвам на източници, пък били то и руски, само проверявам дали е достоверна информацията. Има тотална цензура, много по-голяма от руската и поне равна на китайската, но докато техните са ясно заявени, нашата в (ЕС и САЩ) е скрита и подмолна.
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Във видеото имаше момент, в който казват: "Какво се случи с тази прекрасна страна". Кога е била прекрасна? По царско време нация и държава са просперирали, имали сме национални идеали живи. Видеото си е чиста пропаганда към хората от Украйна и Белаурс, че видите ли България влезе в ЕС и яко се прецака, да не вземете да последвате нейния пример.
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Във видеото имаше момент, в който казват: "Какво се случи с тази прекрасна страна". Кога е била прекрасна? По царско време нация и държава са просперирали, имали сме национални идеали живи. Видеото си е чиста пропаганда към хората от Украйна и Белаурс, че видите ли България влезе в ЕС и яко се прецака, да не вземете да последвате нейния пример.

Кое е лъжа, че приватизираха всичко ли? Че царя дойде на власт и прие закони за реституция, за да си вземе дворци, гори и земи(и съди държавата в Страсбург в момента за тях). Това ли е? Защо не е обявен за персона Нон Грата още, а го посрещат и обслужват ВИП навсякъде, дори и за подновяване на лична карта? Кое е лъжа и кое е пропаганда от всичко казано във видеото?
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Владко, що извърваш историята - приватизацията беше подготвена още от Виденов, просто той и компания фалираха държавата тотално и декапитализираха всичко!
Викаш земите не трябваше да се връщат на народа, а да са си държавни?
Не виждам какво общо има тук ЕС?

В момента самата ЕС иска 1001 и неща от нас, които и народа ги иска - ама не става? Съдебна ефективна система, ефективни институции, либерализиране на енергиен пазар - да продължавам ли?
Нашите политици се измиват с ЕС и пускат смехотворни пропаганди за маргиналите и те кълват - ЕС виновна за кочината, не сме виновни ние.

Естония, тя къде е ?
Румуния, тя къде е ?

Не искаш да продължаваш в това русло.

Единственият валиден аргумент за ЕС бяха агро квотите, които вече паднаха и изравяняването на субсидиите - това са няколко % от БВП. IT-то генерира повече продукт от агрото и що е фул с западни фирми?
Ние сме си виновни за дережджето не ЕС!
А че има тотално безумия в ЕС не го коментирам.
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Като казах "царско време" нямах предвид Симеон 2-ри ;)
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Гледам клипа и се чудя какво ни раздели ,ние бяхме едно семейство . Какво ни накара да се обърнем един срещу друг .Това момче Пламен което загина вече никой не се сеща за каузата му ,че той го направи за нас - не за себе си . Не знам до къде ще стигнем като не отвръщаме на удара и неправдата .
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Гледам клипа и се чудя какво ни раздели ,ние бяхме едно семейство . Какво ни накара да се обърнем един срещу друг .Това момче Пламен което загина вече никой не се сеща за каузата му ,че той го направи за нас - не за себе си . Не знам до къде ще стигнем като не отвръщаме на удара и неправдата .

И какво общо има че Пламен прещрака и се самозапали след като искаше да махне Кирил Йорданов с ЕС или Румънците?
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Нещо ни липсва за да сме пред румънците ,а одговора е във въпросами .
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Нещо ни липсва за да сме пред румънците ,а одговора е във въпросами .

Точно така, но по лесно е да виниш ЕС или които и да е за нашата кочинка.
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Я да ми каже някой помогнал ли е на друг българин ,някой непознат да му подари нещо или подкрепи в начинане или обща кауза . Гледам само с шашми се занимава народа и оскотява все повече . Другите нации се подкрепат един друг ,а нас това ни липсва и няма спасение .
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Точно така, но по лесно е да виниш ЕС или които и да е за нашата кочинка.

Липсват ни управници. От цял свят само Украйна и България се разпищяха, че си затварят въздушното пространство, даже поляците(които повече от наш Чехльо плюят Русия) им дадоха коридор. Дори Ирак казали на САЩ(при молба да си затворят въздушното пространство за руски самолети), че ще си помислят и даже не им отговорили... :)
Извода е, че Украйна и България си делят първите 2 места като топ марионетни правителства на САЩ в света.
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Липсват ни управници. От цял свят само Украйна и България се разпищяха, че си затварят въздушното пространство, даже поляците(които повече от наш Чехльо плюят Русия) им дадоха коридор. Дори Ирак казали на САЩ(при молба да си затворят въздушното пространство за руски самолети), че ще си помислят и даже не им отговорили... :)
Извода е, че Украйна и България си делят първите 2 места като топ марионетни правителства на САЩ в света.

Бъркаш както винаги - любимите ти от Гърция бяха 1-вите, на които им казаха НЕ!(Едит:До обяснявам, ако не си разбрал САЩ казаха НЕ на Гърците 1-ви по линия руски полети)
За поляците не знам, може да са им казали различни неща от руското външно!

Липсва просто осъзнато общество!
 
Последно редактирано:
От: От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Бъркаш както винаги - любимите ти от Гърция бяха 1-вите, които казаха НЕ!
За поляците не знам, може да са им казали различни неща от руското външно!

Гърците казаха НЕ на САЩ. ;)
Знам, че си по принцип на капиталистическо-соросоидна вълна, ама няма нужда да ги защитаваш нашите продажници. :)
 
От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Втоя ред на мисли е интересно ако се пусне сайт с проучване "коя личност е виновна за положението на българите" ,кой ли ще е номер едно . Или пък понеже сме винаги мрачно настроени "кой българин трябва да се растреля за да стигнем и ние румънците" ,дали ще е Т.Живков ,Доган,Костов интересно кой ли е най мразения българин на всички времена.
 
От: От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Гърците казаха НЕ на САЩ. ;)
Знам, че си по принцип на капиталистическо-соросоидна вълна, ама няма нужда да ги защитаваш нашите продажници. :)

Ти Сорос на снимка виждал ли си го че го опреличи като злия гении на света и го върза с капитализма?
Да ама НЕ - Риа Новости после се извърна, че казали НЕ на САЩ гърците.

http://gulfnews.com/news/europe/gre...sing-its-airspace-for-syria-flights-1.1580599
http://news.yahoo.com/bulgaria-blocked-passage-russian-planes-syria-133129610.html

Пак ти казвам, че с НЕ-то за полети новините бяха от Гърция, като първа линия!

Но не знам защо пак заора в руслото Русия - или викаш, ако си с Русия винаги ще си ок в ЕС? Естония тя къде е?
 

Горе