Как ще ги стигнем...Румънците?

От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Втоя ред на мисли е интересно ако се пусне сайт с проучване "коя личност е виновна за положението на българите" ,кой ли ще е номер едно . Или пък понеже сме винаги мрачно настроени "кой българин трябва да се растреля за да стигнем и ние румънците" ,дали ще е Т.Живков ,Доган,Костов интересно кой ли е най мразения българин на всички времена.

Превратаджиите през 44-та и 45 годишната окупация - от там почва омразата, по-горе писаха за Царска БГ!
 
От: От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Ти Сорос на снимка виждал ли си го че го опреличи като злия гении на света и го върза с капитализма?
Да ама НЕ - Риа Новости после се извърна, че казали НЕ на САЩ гърците.

http://gulfnews.com/news/europe/gre...sing-its-airspace-for-syria-flights-1.1580599
http://news.yahoo.com/bulgaria-blocked-passage-russian-planes-syria-133129610.html

Пак ти казвам, че с НЕ-то за полети новините бяха от Гърция, като първа линия!

Но не знам защо пак заора в руслото Русия - или викаш, ако си с Русия винаги ще си ок в ЕС? Естония тя къде е?

Затова не споря в политиката вече. Провери си източниците! Цитираш една манипулирана новина от Яхуу от преди 8 дни, и една от днес, в която ти вадя цитат:
"Confirming the US request a Greek foreign ministry official, who spoke on condition of anonymity, said: “We received the [US] request on Saturday and are examining it”."

Ей това е пропагандата: Факти+ изкривяване на други факти+ малко умерена лъжа= пропаганда.
Няма да ти падам на нивото да отварям теми за теб и за твоето лелеене по всичко капиталистическо и с американска жилка, той Господ вижда...
 
От: От: Как ще ги стигнем...Румънците?

Затова не споря в политиката вече. Провери си източниците! Цитираш една манипулирана новина от Яхуу от преди 8 дни, и една от днес, в която ти вадя цитат:
"Confirming the US request a Greek foreign ministry official, who spoke on condition of anonymity, said: “We received the [US] request on Saturday and are examining it”."

Ей това е пропагандата: Факти+ изкривяване на други факти+ малко умерена лъжа= пропаганда.
Няма да ти падам на нивото да отварям теми за теб и за твоето лелеене по всичко капиталистическо и с американска жилка, той Господ вижда...


И къде са казали ГЪРЦИТЕ НЕ НА САЩ?
Какво съм писал по-горе първото НЕ дойде от ГЪРЦИЯ - не е ли е така? Да не са казали на България или Украйна НЕ пускайте руските самолети, първото НЕ дойде от Гърция!

Ето ти го и първо източника - http://www.zerohedge.com/news/2015-...ece-blocks-its-airspace-russian-flights-syria

Виж какво съм писал после ме заплашваш с Господ - но няма ми падаш на нивто wtf :shock: още малко ще почнеш ме кълнеш като цигане от Максуда?!

Пак ти казвам, остави Русия - и не я намесвай с проблемите на ЕС и нашите вътрешни проблеми. Проблемите са си лично наши. Но не знам защо изкара аргумент, лоши политици са всички, който играят контра на Русия? Какво общо има едното с ЕС и още повече с вътрешните проблеми.

Всички прибалтийски държави са срещу официалната руска политика и са по-добре икономически от нас и са в ЕС? Какво ще кажеш по въпроса?

Любезно връщам темата, ако искаш да спамиш с Русия, те оставям на воля! Също така ако беше си направил труда щеше да знаеш, че съм най-големият песимист в този форум по-линия долара и Хамериканската икономика - не знам за какви жилки пишеш - но твоето е тотално лъжене и то на едро! А страни с близки до капитализъм винаги пише Сингапур и Хонг Конг + Нова Зеландия - да виждаш някъде САЩ, който ги тресе луд социализъм? Спри да лъжеш става ли?

ПП. Сега виждам какво те е провокирал(изял съм една част от бързината) - редактирах си го поста!
 

Горе