Как 17 годишна стана милионерка

arsenal

Playa
17 годишната американка Ашли Коулс стана милионерка със сайта whateverlife.com с напълно безплатна услуга да прави профилчета(украсява) в myspace, тя печели от рекламите по сайта и от големите рекламодатели които са видели че сайта и прави месечен трафик от 7 милиона юника.

С тази статия искам да ви кажа че и с безплатна услуга в неразработена ниша може да станете милионери дори и на 17, както бедното момиче на което и се е наложило да напусне даскало :lol:
 
Интересно :)
Евалата на мадамата... желая я, поне в живота си да направя нещо смисленно, да се оженя по сметка :)
 
MacTeP каза:
Интересно :)
Евалата на мадамата... желая я, поне в живота си да направя нещо смисленно, да се оженя по сметка :)
:lol:

Иначе браво на момичето :)
Може и да я настигнем(е някои от вас може да са я настигнали де) някой ден :lol:
 
CrAzY-MaST каза:
Иначе браво на момичето :)
Може и да я настигнем(е някои от вас може да са я настигнали де) някой ден :lol:

Колко души във форума са спечелили над 1 милион ? :shock:
 
AxCx каза:
CrAzY-MaST каза:
Иначе браво на момичето :)
Може и да я настигнем(е някои от вас може да са я настигнали де) някой ден :lol:

Колко души във форума са спечелили над 1 милион ? :shock:
само 1 - Апостол Апостолов . По данни от взаимна разработка на ЦРУ и Интерпол той притежава към 500 милиарда долара , както и нотариалния акт за Хаваите. Дъщерни фирми на неговата са Мicrosoft , Intel , Lukoil , Nike , Daimler-Crysler и Trump Industries. Като пряк наследник на Нострадамус той притежава нечовешки ясновидски умения , а приятелските отношения поддържани през 30те години на 20ти век с Хари Худини го превръщат в велик маг. От разработката се установява че негови поставени лица са Бил Гейтс и Роман Абрамович , Султанът на Бруней е получил своето царство след като г-н Апостолов е загубил баса за това кой първи ще стъпи на луната - САЩ или неговата собствена организация за космически изследвания ЧАКИА - Частна Агенция за Космически Изследвания на Апостолов. Предлагам темата да бъде направена важна за да се знае с какъв човек си имаме работа.

***Извадка - Разработка на обект А.А. България 2008
***Ведомствен номер : 099417791
***ЦРУ
***Интерпол
 
AxCx каза:
CrAzY-MaST каза:
Иначе браво на момичето :)
Може и да я настигнем(е някои от вас може да са я настигнали де) някой ден :lol:

Колко души във форума са спечелили над 1 милион ? :shock:
Може и да има. Но едва ли ще каже: "Аз съм милионер, баце" - сещаш се нали. Нали ще го подгонят всички, както и ще бъде разпитван и т.н. А ако случайно няма, то 100 скоро ще се появяват първите тук. :wink:
 
Blinky каза:
AxCx каза:
CrAzY-MaST каза:
Иначе браво на момичето :)
Може и да я настигнем(е някои от вас може да са я настигнали де) някой ден :lol:

Колко души във форума са спечелили над 1 милион ? :shock:
Може и да има. Но едва ли ще каже: "Аз съм милионер, баце" - сещаш се нали. Нали ще го подгонят всички, както и ще бъде разпитван и т.н. А ако случайно няма, то 100 скоро ще се появяват първите тук. :wink:
бате има бе не четеш ли постовете :lol: :lol: :lol:
 
vetzkov каза:
Blinky каза:
AxCx каза:
CrAzY-MaST каза:
Иначе браво на момичето :)
Може и да я настигнем(е някои от вас може да са я настигнали де) някой ден :lol:

Колко души във форума са спечелили над 1 милион ? :shock:
Може и да има. Но едва ли ще каже: "Аз съм милионер, баце" - сещаш се нали. Нали ще го подгонят всички, както и ще бъде разпитван и т.н. А ако случайно няма, то 100 скоро ще се появяват първите тук. :wink:
бате има бе не четеш ли постовете :lol: :lol: :lol:
Апостол сигурно е МУЛТИмилионер
 
vetzkov поста за апостол кърти яко, а за тази мадама кадето изкарва пари от тоя саит четох темата доста отдаевна и наскоро почвам да го забелязвам този саит и то все по често дори имаше някакъв които предлага да те уреди със място за реклама в саита и , което ме навежда на мисалта ,че от тогава е изтекло много вода и тази мадама е друпнала още повече, а тогава до колкото сае интересувах да разбера нещо повече за нея намерих че е давала интервюта за няколко списания и е участвала в няколко тв шоута, което си е допулнителна реклама.

П.С.Трябва си я хвана за жена :lol: и без това на снимките ми се стори симпатяга :D
 
vetzkov каза:
AxCx каза:
CrAzY-MaST каза:
Иначе браво на момичето :)
Може и да я настигнем(е някои от вас може да са я настигнали де) някой ден :lol:

Колко души във форума са спечелили над 1 милион ? :shock:
само 1 - Апостол Апостолов . ..........................

Аз си мислех, че само аз съм фен на А.Апостолов :mrgreen:
 

Горе