Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Ето едно предложение и от мен, щото иначе само се обаждам като "черна станция" акъл да давам. :| Всъщност е "преработено"/вдъхновено от това на Блинки. Поокръцках го малко, защото наистина началото трябва да е кратко:

Здравей и добре дошъл сред нас.
От 2ххх година нашия форум е сборен пункт и отправна точка за българските интернет предприемачи. През изминалите години натрупахме опит и познания, разрешихме множество проблеми и усвоихме ценни уроци, които с гордост ни позволяват днес, да се чувстваме равнопоставени членове на все по-разрастващата се глобалната общност от хора, занимаващи се с интернет бизнес.
Водени от основната идея, довела до създаването на интернет, а именно свободното споделяне на информация и знания, ние стартираме уникалния по своята същност проект за България – „Успей с нас“ и те каним да се включиш и ти.
Как може да стане това?
Ако се питаш:
• Как мога да изкарвам допълнителен доход, отделяйки няколко часа на ден?
• Как, къде и кой ще ми даде напътствия и помощ за да започна?
• Какви са шансовете да стана добър и да печеля онлайн?
• Какви са перспективите за развитие и до къде мога да стигна?
• Има ли и други като мен?
Отговор на всички тези въпроси ще намериш тук при нас. И не само това! Приятелска обстановка, експертна помощ, мотивиращи примери и практична и полезна информация, за всичко онова, което е необходимо за да започнеш, дори от нулата, своя предприемачески път в интернет.
Всяко начало е трудно, но знай че няма невъзможни неща.
Стани част от нашата общност - успей с нас!

Това си го представям боцнато на лендинг страничката и след него клипче и някоя инфографика, която да показва статистически данни за развитието на интернет бизнеса през годините + процентите за американските домакини както и инфо за печалбите на гигантите, средните фирми и гурутата от бранша. Някъде трябва да споменем, че е безплатно - да не се уплаши народа.

:)
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Ако не виждаш нови хоризонти за изява на предприемаческия си дух,
почерпи се от нашия опит в онлайн бизнеса и УСПЕЙ С НАС! :mrgreen:
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Блинки, текста е добър, но мисля, че преди да се започне с него, трябва да има текст, в който всеки един да открие себе си. Гаранция хората, които искат да изкарат допълнителни средства не вярват, че могат да го направят от интернет, защото НЕ МОГАТ да се справят и защото смятат, че са им нужни едва ли не 5 години учене в университета, за да започнат да печелят. И това ги демотивира (поне според мен) и ще е хубаво да се започне с един надъхващ текст и след него да се стигне до въпроса КАК...

Мерси много. Да, за това искам всеки да даде малко повече текстове, за да го видя през неговите очи и да нагласим крайния вариант. Използвях лично обръщение в единствено число, за да бъде максимално персонално. Не съм използвял негативни или отрицателни фрязи, което да не светва НЕ лампичката на хората. Надъващо също ще бъдат и статистики. като например:

1. Колко души се занимават с това тук в България
2. Колко пари се генерират онлайн от уебмастърите в България
3. Колко време е нужно на човек започващ онлайн да достигне до първи резултати

Това е идеално за една инфографика, която видях в тематя за графичните материали. И ей така ще се нареди целия пост, на който ще попадат хората и реално ще се записвят и ще започнат да се учат. ;)

Предложения?
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Някъде трябва да споменем, че е безплатно - да не се уплаши народа.
:)

Определено трябва да се спомене, че е безплатно. Да им действа положтелно още повече. ;) Това е доста добре, защото все пак, който иска да води блог, който иска да фрилансва, който иска аф. програми да промотират, за всеки ще има фри помощ. За всяко едно нещо.
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Колеги,
понеже графиците ще почват да подготвят текстовете за инсерт в клипчето, (както може да видите в другата тема) моля дайте фийдбек, предложения и идеи за подобряването им.
:|
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Успехът идва при тези, които са сигурни в способностите си,
а тази сигурност се гради върху натрупаните знания и дългогодишен опит.
Вземи ключа към успеха, поучи се от натрупаната успешна практика
поеми по утъпкания път на предприемача и УСПЕЙ С НАС
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

moje bi edno logo"az uspiah,a ti? e lakoni4na i umestna.zad edin uspeh po4ti vinagi stoi edna dobra reklama
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

moje bi edno logo"az uspiah,a ti? e lakoni4na i umestna.zad edin uspeh po4ti vinagi stoi edna dobra reklama

Ако може да използваш и кирилица, за да те разберем...
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Повярвай в себе си - Успей с нас!
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

За съжаление 50% от предложените слогани са опорочени от политическите партии, а другите 50% от банките. Хората вече са недоверчиви към словосъчетания съдържащи "успей" заедно с "нас".
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

За съжаление 50% от предложените слогани са опорочени от политическите партии, а другите 50% от банките. Хората вече са недоверчиви към словосъчетания съдържащи "успей" заедно с "нас".

Съгласен съм с теб, Веднага променям предложението си: Повярвай в себе си - стани Предприемач! :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Изгради/развий собствен бизнес с нашите умения.
Развий печеливша бизнес идея с нашите умения.
Изгради/развий печеливш интернет/онлайн бизнес с нашите умения.

И още подобни "с нашите умения" говори/пасва за/на замисъла на кампанията.
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Повечето хора, с които съм разговарял на тема онлайн бизнес и не са имали представа от това, приемат нещата с недоверие . Мисля , че това се дължи на факта , че не са вникнали достатъчно в материята , за да могат да си поставят за цел да я разберат. За това написах нещо скромно, леко клиширано , което според мен няма да е плашещо за хора , които не разбират нищо от тази материя . Дано да е полезно в някаква степен .
Някои хора казват , че успехите могат да дойдат , когато се намираш на правилното място в точното време с определените хора . За да са налице тези фактори , трябва и мъничко късмет . Да кажем , че вече имате този късмет , остава само да помислите над няколко въпроса :
Искам ли да работя нещо , което ще ми доставя удоволствие и ще ми осигурява доходи ?
Искам ли да имам работа, в която няма работно време и шеф ?
Искам ли да отделям необходимото време, енергия и желание , за да се науча да работя тази работа както трябва ?
Искам ли да науча нови и ценни неща , които да са ми полезни , даже и да не се занимавам с това?
Искам ли да успея?
Ако можете да отговорите на тези въпроси с ДА .
Това означава , че сте попаднали на правилното място в точното време с определените хора. Можем да успеем заедно, просто опитайте .
 
От: Кампания "Успей с нас" - мотивационни текстове

Няма ли още някой като biaro и redrum да пусне тема за себе си? Много ми е интересно да чета.

Със сигурност има, но допускам, че и те като мен не се имат все още за успели, тъй като не са стигнали крайната си цел. Ако не крайна, то поне нивото, което са планували за да нарекат проекта си "успешен"...
 

Горе