Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Здравейте,
Трябва ми някои които да качва статии в сайта ми срещу заплащане 50лв. на месец. Не е задалжително да са уникални може само COPY и PAST, единсвеното условие е да качва поне по 10 на ден.
Ако има заинтересовани да ми пишат ЛС.

Само да допалня, че сайта е за ИТ технологии на английски (software,hardware,it news).
 
Последно редактирано:
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Търсиш,човек да "краде" статии вместо теб и да ги поставя в блога ти ??? Това не ми харесва.. :confused:
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

50лв. ми се виждат крайно недостатъчни за подобен вид дейност.
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

5ROV, можеш ли да се обосновеш защо ти се виждат крайно недостатъчни?
С копи/пейст 10 статии се слагат за има няма 10 минути?!
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Защото е задължение за всеки ден.
5ROV, можеш ли да се обосновеш защо ти се виждат крайно недостатъчни?
С копи/пейст 10 статии се слагат за има няма 10 минути?!
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Всяка CMS има възможност за промяна на Publish Time - можеш да наблъскаш еднократно за месец напред ... примерно.

Толкова пък да не намираш по 10 минути на ден?! Малко несериозно ми звучи, но щом е основателна причина за теб ...
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Ами ако искаш се пробвай ти за един месец и после ще видим дали си си променил мнението :)
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Ами ако искаш се пробвай ти за един месец и после ще видим дали си си променил мнението :)

Реално погледнато 50лв. не са нищо сагласен сам, но знам сащо, че има една камара хора които и без това стоят пред компютрите без да изкарват нищо. Дори ако се замислите е по-добре дори от google Adsense едва ли има кои знае колко хора които изкарват много пове4е от 50 на месец + осигуровки.
Колкото до съдържанието не сам сагласен, че е крадено по скоро копирано, все пак новостите и новините са за това да се разпространяват.
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Колкото до съдържанието не сам сагласен, че е крадено по скоро копирано, все пак новостите и новините са за това да се разпространяват.

И Гошко да те банне. След последният ъпдейт, забелязах странна практика - първоизточникът се деиндексира заедно с копирачите. Затягайте си коланите и не се занимавайте с copy-paste. По-добре давайте естествен линк (придружен с няколко реда текст) към интересно съдържание, вместо да цитирате...
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Временно спирам да тарся copypaster, мисля че открих подходящ за целта, а и ще помисля дали не е по-добре да открия някои които да ми пише униклани статии.
Благодаря за проявения интерес, няма да отговоря на всички на лично понеже не очаквах чак такав интерес кам предложението.
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

No offense колега, но правописът ти е скандален. Обърни внимание на а/ъ.
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Тъй като petya77 ме разубеди, че copy past статиите не струват реших да се откажа и да потърся някои които да пише уникални, така че ако има желаещи да пишат.
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

50лв/месечно за копирани статии. Това са ти 10 супер качествени авторски статии (зависи вече кой ще хванеш да ги пише).
Освен това, една статия, независимо дали е копирана или авторска е нищо, сама по себе си, ако няма съответния линкбилдинг към нея, така че по-добре си поръчай за тези 50 лева уникални статии и си ги оформи. Налей някой и друг релевантен линк към тях и тогава може да се каже, че ще има резултат.
Това е обобщителен сценарий, може да си имаш своя частен случая за това.
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Мога да пиша качествени стаии, стига предложиш нормална цена, за 50лв. месечно е пълен абсурд който и да било да се съгласи да пише авторски статии и то по 10 на ден...
 
От: Качване статии срещу заплащане (50лв. на месец)

Намерих кои да ми пише уникални статии, благодаря на всичи които ми писаха и се надявам да не сам разочаровал някои.

Можете да сложите темата в архив.
 

Горе