Ключови думи и микро нишови сайтове

От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Не е направил реклама на работата ти на лично за да ми праща каквото и да е по този начин. Мисля съвсем нормално е и другите колеги да са заинтересовани като мен да узнаят кой е сайта, да го разгледаме и да се убедим в свършеното от теб. На всички лично ли ще пише? Иначе всичко друго както казах е "продуктово позициониране".

Глупаво е да се съмняваш в стар и утвърден потребител като Fozzy... а относно сайта, ако повечето тук единствената им мисъл в главата не бе, как да направят мръсно на някой колега, то вярвай ми всеки щеше да си споделя сайтовете. Ама нали сега момчето ще покаже сайта и утре ще се пръкнат още 10 такива.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Глупаво е да не се съмняваш в "продуктово позициониране" като знаеш, че всяко второ изречение навсякъде е реклама. Съгласен съм и с теб колега и с fozzy също за мръсните български номера (+нета). Аз лично не съм написал тук нито един мой сайт ( те и не представляват интерес за повечето от вас) също по тази причина. Но когато някой тръгне да прави реклама за нещо, за някой, мисля е редно да извади цялата информация и да убедиш хората за това което пишеш, ако ли не просто си траеш. Аз както казах съм заинтересован от офертата на fozzy и следя темата с интерес, и по тази причина ме интересува истината а не просто празни приказки.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Добре в BHW темите са по 70-80 страници, доста пъти съм писал в тях и защо никой не ми каза покажи си сайта, що лъжеж ? Нормално да не си покаже сайта, ще се намери някой "доброжелател" Фози не е от хората, които ще тръгнат да моли някой да му прави реклама, услугите са му достатъчно качествени, че клиентите да го правят сами. А и не бих го нарекъл реклама, а по-скоро фийбек от свършената услуга.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Глупаво е да не се съмняваш в "продуктово позициониране" като знаеш, че всяко второ изречение навсякъде е реклама. Съгласен съм и с теб колега и с fozzy също за мръсните български номера (+нета). Аз лично не съм написал тук нито един мой сайт ( те и не представляват интерес за повечето от вас) също по тази причина. Но когато някой тръгне да прави реклама за нещо, за някой, мисля е редно да извади цялата информация и да убедиш хората за това което пишеш, ако ли не просто си траеш. Аз както казах съм заинтересован от офертата на fozzy и следя темата с интерес, и по тази причина ме интересува истината а не просто празни приказки.

Какво разбираш под "истината"? Получаваш точно това, за което си платил. Толкова.
Явно на тебе ти е проблем кога ще си избиеш парите. Сега ще ти предложа начин да се "подсигуриш":

1. Поръчваш си дума при Fozzy
2. Той ти праща предложение за одобрение
3. Преди да одобриш и платиш, пращаш запитване към гугъл къде ще те позиционира, ако си направиш МНС с тая дума.
3а. Гугъл ти отговаря в диапазона 1-10 - искаш гаранция за цената на клик и защита от промените в алгоритъма
3б. Гугъл ти отговаря в диапазона 100+ - отказваш офертата на Fozzy и веднага надаваш вой за измама.
3в. Гугъл не ти отговаря - обявяваш търсачката за измамна и правеща само реклама, неотговаряща на истината...
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

От сърце съм се смял :D Поуката за мен е, че няма сигурни неща, или поне няма такива неща щом Гугъл е замесен.
Какво разбираш под "истината"? Получаваш точно това, за което си платил. Толкова.
Явно на тебе ти е проблем кога ще си избиеш парите. Сега ще ти предложа начин да се "подсигуриш":

1. Поръчваш си дума при Fozzy
2. Той ти праща предложение за одобрение
3. Преди да одобриш и платиш, пращаш запитване към гугъл къде ще те позиционира, ако си направиш МНС с тая дума.
3а. Гугъл ти отговаря в диапазона 1-10 - искаш гаранция за цената на клик и защита от промените в алгоритъма
3б. Гугъл ти отговаря в диапазона 100+ - отказваш офертата на Fozzy и веднага надаваш вой за измама.
3в. Гугъл не ти отговаря - обявяваш търсачката за измамна и правеща само реклама, неотговаряща на истината...
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз вече месец и нещо се опитвам да я класирам моята дума, но нещо заби на 230 място и не мърда. Явно ми считат сайта за спам.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Много добра оферта и изпълнение. Всичко е така както е в офертата. Препорачвам да се възползвате, като бонус получавате и ценни съвети за интернет пространството! Респект!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

И аз се възползвах от услугите на Fozzy. Впечатлен съм от отзивчивостта и коректността му. Сайтовете са направени много професионално и излязоха на първа страница още в първите дни. Имайки предвид, че са на една седмица, това е доста обнадеждаващо.
На единия от сайтовете правя към 10-20 посещения на ден от Google Images, което значи, че съм изместил другите сайтове с онпейдж-а, които Fozzy е направил.
Много позитивно отношение има към клиентите си и ми помогна за много въпроси, които имах към микронишовите сайтове и оптимизацията им.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Мога да дам само положителни отзиви за Fozzi . Много коректен, всичко се предаде в срок и е много добре направено. Отговаря на въпросите ми. Работила съм с него и за други неща, дано има повече хора като него.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

И аз искам да дам положителна оценка на Fozzi. Коректен е и изпипва нещата. Препоръчвам го на всеки, който има нужда от услугите му!
Респект!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Само аз ли я зациклих. Споделете колко печелите на месец, а не колко посещения имате.:)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Само аз ли я зациклих. Споделете колко печелите на месец, а не колко посещения имате.:)

Аз да споделя - имам сайта от около 2 месеца
Грубо дневните ми посещения са ми около 20 човека и то предимно от снимките на сайта които се класират на първо място по думата
За толкова време сам напрвил към 31 paunda - все още не съм си покрил разходите -едва от около 2-3 дни взех да се появявам на 29 място по ключова дума
Да се надяваме че нещата ще продължат така чак до първо място
Разбирасе това ще отнеме още време труд и ресурси защото нещата не се свеждат до това човек да си поръча сайта и да седи и да чака да валят лефчетата
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз да споделя - имам сайта от около 2 месеца
Грубо дневните ми посещения са ми около 20 човека и то предимно от снимките на сайта които се класират на първо място по думата
За толкова време сам напрвил към 31 paunda - все още не съм си покрил разходите -едва от около 2-3 дни взех да се появявам на 29 място по ключова дума
Да се надяваме че нещата ще продължат така чак до първо място
Разбирасе това ще отнеме още време труд и ресурси защото нещата не се свеждат до това човек да си поръча сайта и да седи и да чака да валят лефчетата

Добре вървиш :) Инсталирай WP Images Redirect. Така се казва плъгин, който директно ще праща посетителите в сайта, като цъкнат на картинка. Резултатът ще е приходи по 2.
 
От: Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Добре вървиш :) Инсталирай WP Images Redirect. Така се казва плъгин, който директно ще праща посетителите в сайта, като цъкнат на картинка. Резултатът ще е приходи по 2.

инсталирах го преди около месец
след един твои коментар в тази тема

мерси за което !!!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз пък се закотвих на 3-то място. Кликове скъпи, ама малко. Около 5 евра печалба.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

5 евра за ден, седмица, месец? :)
Аз пък се закотвих на 3-то място. Кликове скъпи, ама малко. Около 5 евра печалба.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

5 евра за ден, седмица, месец? :)

Общо. 2 месеца :). Ама не ги бързам, ще се увеличат със сигурност. Ако не ме погнат екзотичните животни де.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз пък се закотвих на 3-то място. Кликове скъпи, ама малко. Около 5 евра печалба.

Експериментирай с промяна на позицията на адсенса, на цветовата гама... Не използваш ефективно трафикът си в момента :) Adsense трябва да показва само текстови и релевантни реклами. Не сливай рекламите с дизайнът на сайта, направи ги открояващи се.
 
От: Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Абе релевантни си показва. Просто са малко посетителите да ги еба. Тия от 1 во и 2 ро място трудно ще ги смъкна. Може да ги направя още по шарени, да пробвам де. Ама и сега се открояват.
Абе аз се кефя, оптимист съм и не бързам. Ще се изкарват кинти от тоя сайт. Па по нататък ще си поръчам още един.
 
Re: От: Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Абе релевантни си показва. Просто са малко посетителите да ги еба. Тия от 1 во и 2 ро място трудно ще ги смъкна. Може да ги направя още по шарени, да пробвам де. Ама и сега се открояват.
Абе аз се кефя, оптимист съм и не бързам. Ще се изкарват кинти от тоя сайт. Па по нататък ще си поръчам още един.

Ами виж сега, то нещата са си относителни. Но експериментирай и гледай да изстискаш максимума от всеки един сайт. Аз в момента сайта на първа позиция нямам. Всичките ги продадох. Тези, които са в топ 3 има такъв, който с 30 посещения изкарва по 2 евра на ден и такъв с 50, който прави по 10-20 цента само.

Ескперименти прави и виж кое ще пасне най-добре на аудиторията ти.
 

Горе