Ключови думи и микро нишови сайтове

Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

каня се и аз от една година да поръчам само такова чудо съм нямал микронишов сайт ............................. да ви питам откровено има ли някой от поръчалите дето да прави над 50долара на месец от адсенс независимо дали е с 3 сайта или 20 :)

Знам поне за 3-ма човека със сигурност :) Но ще оставя ако някой иска, да се изкаже.
 
От: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

каня се и аз от една година да поръчам само такова чудо съм нямал микронишов сайт ............................. да ви питам откровено има ли някой от поръчалите дето да прави над 50долара на месец от адсенс независимо дали е с 3 сайта или 20 :)

Аз съм пример за такъв човек:)
Напоследък обаче паднах под 50$, защото почнах да експериментирам с микронишовите сайтове за другите мои проекти.
Над 100% е печалбата ми за 1 година!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Средно 10 евро на месец от сайт се изкарва. Говоря за сайт с 1500 посещения на месец
 
Намерих време и ще се действа, даже ще поръчвам скоро пак от Фозката!
 
Последно редактирано:
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Поръчах пакет сефте като сайта беше изработен много бързо и професионално. Ключовата дума е много добра. Много съм доволен от колегата, изключително лесна комуникация и точност. Със сигурност ще поръчам пак.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Тая оферта още ли е валидна ?
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Съвети по оптимизация за определени ключови думи правиш ли?
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Съвети по оптимизация за определени ключови думи правиш ли?

След изработката на МНС давам базови съвети за направа на линк билдинг.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Доволен съм от услугата, даже получиш по-качествена дума и в по-кратък срок отколкото говорихме в началото с Fozzy :)

Думата, която получих е със следните характеристики:

- има 12 000 търсения месечно в глобален мащаб
- $1.25 CPC;
- висока конкуренция при рекламодателите;
- свободен .org домейн.


Сега остава моята част, да вдигна работещ сайт ;) С колегата се работи лесно и комуникацията протича без проблем. С удоволствие бих използвал услугите му отново!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Предлагаш ли към услугата и оптимизация....примерно гаранция за топ 3,и ако да на каква цена ? :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Малко страничен въпрос, но все пак ме интересува, за да знам дали да поръчам. Понеже никога, ама наистина никога не съм работил с ад сенс. Тези пари от там, евентуално ако ги изкарвам, как ще ги получа? Трябва ли да имам фирма или някаква друга регистрация и какви данъци дължа? Или просто си ги вземам за себе си и това е?
 
Можеш като физическо и юридическо лице. Ако вземеш като физическо от теб зависи дали, къде и как ги декларираш. :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Здравей, Fozzy и за много години!

Декември месец ме "зарадваха", че от януари позицията на която работих ще се закрие, та сега съм "нямам шеф, нямам лев, какъв кеф". Сега ще се опитам отново да докарвам по някой лев за сметка две поне както се казва и искам да те питам (ако позволяваш да си пишем на "ти"), откровено според теб, след всички промени в алгоритмите на Google и т.н. има ли все още "хляб" в МНС? Питам, защото определено предложенията ти ми харесват.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Здравей, Fozzy и за много години!

Декември месец ме "зарадваха", че от януари позицията на която работих ще се закрие, та сега съм "нямам шеф, нямам лев, какъв кеф". Сега ще се опитам отново да докарвам по някой лев за сметка две поне както се казва и искам да те питам (ако позволяваш да си пишем на "ти"), откровено според теб, след всички промени в алгоритмите на Google и т.н. има ли все още "хляб" в МНС? Питам, защото определено предложенията ти ми харесват.

Привет :) Да, има хляб и МНС работят, но трябва повече работа по класирането им и отнема повече време до постигане на резултат. Не трябва да си начинаещ в SEO.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Благодаря за отговора, ще го имам предвид.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

С микро нишковите сайтове е малко руско ролетка, макар думите да са подбрани по-всички критерии, може да имаш много посещения, но малки приходи от реклами. Давам пример имам сайт с 5000 посещения на месец и изкарвам от него по 1-2 долара, цената на клик е 0,25$, но просто няма кликове. Друг сайт с 1000 посещения ми вади на месец 40$ цената на клик е 0,37$. Просто явно зависи до колко рекламите съвпадат с контекста на сайта. Един съвет когато стартирате нов сайт си подгответе SEO стратегия, сайтове с 5 статии не се класират вече, трябват малко, но качествени линкове.
 

Горе