Кои са моите ежедневни бранда.....???

Blinky

Owner
Здравейте колеги и приятели. Искам да попитам, въодушевен от темата Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!', кои са вашите ежедневни бранда. Или казано на прост език - кои марки срещата в ежедневието си най-често. Какво карате, какво обличате, какво ядете, с какво комуникирате, върху какво работите, какви виждате минавайки даже през улица или нещо такова. Абе всичко, което ви съпътства всеки ден. Ето ги моите няколко. Само най-основните ще спомена, защото има сигурно поне повече от 100:

- Toyota
- Gillette
- Coca cola
- Acer
- Google
- Nike
- Andrews
- KFC
- Panasonic
- Sharp
- Denil
- Blizoo

.....и ей такива. Ще се радвам да видя вие какво ще споделите. Правя го, защото ми е интересно кой на какво симпатизира и използва в личния си живот. Така може и да се прецени кои брандове са най-срещани сред IT специалистите. Нали?
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Телефон Моторола. Друг не ми трябва. Все още съм с оригиналната батерия - вече 9 година. И батерията все още си държи заводските характеристики. Чудя се дали да не го изпратя в заводите Моторола, да видят какво е качество, а да ми дадат насреща нов телефон :).

Смятам, че, телефонът е само за говорене, а не за показване - да седнеш някъде и да го извадиш и да видят, че имаш най-последната марка.
 
Хахаха, ти определено имаш бранд, който може да споменеш с гордост. Това е супер, аз съм с Nokia и за момента съм доволен. Имам малки забежки, но кой ли няма към неговия. :)

Давайте....ще ми се да чуя повече брандове в живота ви или по-скоро в ежедневието ви. :)
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Не съм сигурен че сфанах точно идеята на темата. но ето разни рандъм марки на стоки около мене, от които съм доволен и/или ползвам редовно:

- *
- BIC
- Benchmade
- Dell
- Razer
- Logitech
- Kaufland
- LG
- Apple
- Microsoft
- WordPress

Колата не съм я написал щото е марка със сутеньорско-цигански имидж. Маркови дрехи рядко купувам. Маратонки/кецове - някаква българска марка дет не мога се сетя каква, ама са много убави :) .
 
Последно редактирано:
Интересна идея ;) И аз да изтропам част от моите:

- Nescafe
- Marlboro
- LG
- Xerox
- Logitech
- Fedora
- Firefox
- GMail
- HTC
- Tommy Hilfiger
- Lacoste
- Iceberg
- Kamenitza
- Haig
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

- Nescafe
- Marlboro
- Samsung
- Acer
- Opel
- Firefox
- Microsoft
- FLEX
- Predpriemach.com
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Моите са: Lenovo, пак Леново:), Google, Twitter, Pinterest (почти ежедневен), TechCrunch, SeoMoz, Techspot, Predpriemach.com, Nescafe, Puma, Loreal, Phyto
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

-Citroen
-Gillette
-Xerox, Canon, Ricoh, Mutoh, JBC, Graphitec, Roland и много други в тази категория и от всички съм страшно доволен
-HTC
-Болярка :) Блинки знае защо :D
-Durex

Като се има предвид че аз май освен да работя, хапвам и последното друго много не правя май това са основните ми брандове.
 
кои са моите ежедневни бранда.....??? Брандове / Марки

Колата не съм я написал щото е марка със сутеньорско-цигански имидж. Маркови дрехи рядко купувам. Маратонки/кецове - някаква българска марка дет не мога се сетя каква, ама са много убави :) .
Ето това е идеята на темата, но ни спести най-интересното. :) На мен лично ми е любопитно кой какво ползва като марка. Това е общо взето. ;)

@grigorov, знам, ако зависеше от мен и аз щях само това да пия, но рядко има по заведенията в София. :(
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Ще ги изредя (без да ги повтарям) по реда, в който ги ползвам в ежедневието:

Nokia
Acer
Gillette
Wash & Go
Blend-a-Med
Andrews/
Fiat
NESCAFE
HP
DEVIN
SONY/Panasonic
Zagorka FUSION

Със сигурност има и още, но към момента за това се сещам... :p
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Nescafe
Braun
Nivea
Blackberry
Peugeot
Dell
Toshiba
Karelia
Tissot
Pampers
Durex (щото ми писна от горното)
Google
Skype
Microsoft
Jack Daniels
Загорка
Каменица
Schweppes

нищо свързано с облеклото...
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Ще избягам малко от темата и ще опиша живот си в духа на бранда:

1. Кисело мляко в бурканче с алуминиева капачка.
2. Тахан халва в металната кутия с червените слънчогледи.
3. Лимонови резанки + филия с лютеница "Първомай" (с хорото) и краве саламурено сирене.
4. Дъвки "Турбо"
5. Арнолд Шварценегер и Конан Варварина - научих се да се набирам и да правя "голямото слънце"
6. Диско - Си Си Кеч - ПРАВЕЦ 8 - Правец 16 - Каратеката
7. prodigy - No Good + norton commander - IBM 386
8. simson
9. Nike
10.Френското кино и Люк Бесон - Баба Яга, Индиго, Ялта, Домино, Грамофона, Йолита, Антре, При Кмета
11. Военния театър и Зил 131 - радиорелеен 9 - ветка
12. ЦСКА
13. Опел Вектра
14. "Спартак"
15. Intel Celeron
16. Тoshiba
...
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Alf
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Ето как е и при мен:
Nokia
HP
Gerber
Globul
Mtel
Farenheit
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Колата не съм я написал щото е марка със сутеньорско-цигански имидж.
Да не е опел калибра ? :D
Teo, с този Tissot някак изпъкна сред останалите брандове, респект :D

Моите пък са:
Dell
Samsung
Konigswerk
Genius
Nike
Жилет
Facebook
YouTube
Жеймсън
Колгейт
Дъ Мол
 
От: Кои са моите ежедневни бранда.....???

Gillete
Lavazza
Dunhill
Mercedes
Dell
Samsung
Canon
Windows
Facebook
Google
Wordpress
Andrpid
CocaCola
Tullamore Dew
 

Горе