Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Здравейте не знам дали е място то тук но искам да попитам кои е по добрият Plugins за SEO
All In One SEO Pack или Yoast SEO

В Момента ползвам на сайта си Yoast SEO,но че ли като не съм много доволен от него.

Благодаря предварително
 
Здравейте не знам дали е място то тук но искам да попитам кои е по добрият Plugins за SEO
All In One SEO Pack или Yoast SEO

В Момента ползвам на сайта си Yoast SEO,но че ли като не съм много доволен от него.

Благодаря предварително
Ползвай си плъгина, добър е. Друг е въпроса, че гугъл не е WP и само с плъгини и онпейдж не става.
 
Ползвай си плъгина, добър е. Друг е въпроса, че гугъл не е WP и само с плъгини и онпейдж не става.

Добре а това има ли значение за SEO,че дадената тема си има SEO пък съм заложил и аз плъгин за SEO.
 
Не ползвам SEO плъгини. Безмислени са.
Зависи от това какви теми ползваш. Ако се ползват такива с внедрени функционалности за поставяне на мета данни, да може да се пренебрегнат, но честно казано рядко виждам някой да не ползва. Има си други тънкости, които никой дев на теми няма да да внедри, просто защото има вече десетки плъгини за това. ;)
 
Зависи от това какви теми ползваш. Ако се ползват такива с внедрени функционалности за поставяне на мета данни, да може да се пренебрегнат, но честно казано рядко виждам някой да не ползва. Има си други тънкости, които никой дев на теми няма да да внедри, просто защото има вече десетки плъгини за това. ;)
Някои имат обаче често не пипам настройките. Слагам тагове и това е. За сметка на това обаче добавям инфо към снимките.
 
Здравейте,
тези плъгини използвам.
Ако може вашето мнение за тях?
Akismet Anti-Spam,PageLayer - те си бяха там
Hummingbird
Lazy Load for Videos
Like Button Rating ♥ LikeBtn
Official StatCounter Plugin
The SEO Framework
WF Cookie Consent

Google XML Sitemaps

Когато подам "Проверка на URL адрес" след 5-10 мин излиза в търсачката,но странното че пише "Преди 13 часа' е било качено.
Това няма, как да стане, като преди 30-40 мин съм писал темата в сайта си.
 
Последно редактирано:

Горе