Кой е най-добрият смартфон?

Може да имаш всякакво мнение, но до колко е обективно е то, това е друга бира - наличието на опит е от полза :)
Все пак предпочитам мнението на Уорън Бъфет относно инвестиционна възможност, от колкото твоето :) Ако имаш опит само с трошляци 2ра ръка, и се изтипосаш какъв шит е Мерцедеса, отново ще ти кажа същото - мнение без опит :)
Ти да не си депутат или президент на нещо, човек като те слуша си се возил само в мерцедеси.
 
А как стои с въпроса с операционата система? Моите наблюдения са, че всичко което е с Android е бавно след една до две години ползване. Докато айфон се представя добре през целия период на живот?
Сега не ги знам как са, но бяха много чупливи, примерно преди 2-3 години изтървеш ли си айфона на паважа - довиждане :)
 
Ти да не си депутат или президент на нещо, човек като те слуша си се возил само в мерцедеси.
Нямам такава кола, но го дадох като пример - хайде по-лесен пример - човек от Св. Корея, който реве от раз при преминаване около мавзолея на мумифицирания вожд, да тръгне ти говори колко е зле е в Юж. Кория ... солидно мнение :D
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Този, който Ви върши работа :)
Ей това е отговор:) Аз честно казано, ако е за разговори смартфона е тъпа работа, голям и неудобен. Не го разбирам това с флаш смсите, предпочитам да се обадя, набързо да се кажат няколко думи и така. За мен лично смартфона е полезен ако пътуваш често.
 
Нямам такава кола, но го дадох като пример - хайде по-лесен пример - човек от Св. Корея, който реве от раз при преминаване около мавзолея на мумифицирания вожд, да тръгне ти говори колко е зле е в Юж. Кория ... солидно мнение :D
Един приятел навремето ми твърдеше, че имало само два вида автомобили - Мерцедес и всички останали. Аз харасвам японски коли, най-вече Субару.
 
А как стои с въпроса с операционата система? Моите наблюдения са, че всичко което е с Android е бавно след една до две години ползване. Докато айфон се представя добре през целия период на живот?
Ами прави са ти наблюденията, дори флагманите след 1-2 години при Update на Андроида, сдават багажа - все пак няма как да сравняваш OS, която е tailor made към хардуер, като да го използва по-най ефективния начин. Ако си говорим за OS на Андроида то може си говорим само за Пиксела - всичко друго е пълен шит след 1-2 години :D
 
Тия за по 1-2 бона не са смартфони, а скъпофони. Още могат да се нарекат дъмбофони, понеже не е много смарт да се чупят толкова пари за джаджа, програмирана да изветрее за по-малко от 2 години :)
 
Един приятел навремето ми твърдеше, че имало само два вида автомобили - Мерцедес и всички останали. Аз харасвам японски коли, най-вече Субару.
Ами то си го пише в мотото им - The best or nothing
 
Ами то си го пише в мотото им - The best or nothing
Еми имат хубавй дизайн, мощни са и т.н. но се качи в Импреца и вземи 90 градусов завой с 80 км/ч и тогава ще усетиш голямата разлика.:)
 
Ами то си го пише в мотото им - The best or nothing
Аз имам Мицу, пред 2-3 години изтървах супер яко надъхано Субару от Англия, и Мицуто е много добре, 160 км/ч го натягам разход 5.5. Инжекцжион. Обаче виж това, за мен Импреза от 2000-та или очиларката малко по-късно е колата.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Благодаря ви за отговорите. Наистина е важно как и колко се използва смартфон, но нали все пак за това е смарт? За да можеш да ползваш допълнителните опции (приложения). Иначе ако е само за едното говорене. Взимаш си един за 5-10лв и нямаш грижи.

Един мой познат пък ми каза, че проблема на телефоните с Андроид не е от ОС, ами заради качеството на хардуера и на изработката. Понеже се правят в Китай.
Всичко се прави в Китай, Виетнам, Сингапур и пр. Каквото и да си вземеш - вземи си нещо с добра защита на стъклото.
 
Всичко се прави в Китай, Виетнам, Сингапур и пр. Каквото и да си вземеш - вземи си нещо с добра защита на стъклото.
Какво се прави в Сингапур?
 
А как стои с въпроса с операционата система? Моите наблюдения са, че всичко което е с Android е бавно след една до две години ползване. Докато айфон се представя добре през целия период на живот?
По принцип смятам че iOS е по-добра като ОС в сравнение с андройд, но като погледнеш какво ти предлага iPhone/други андройди винаги бих избрал андройд. Относно iPhone и целия си живот не е точно така, защото скоро ги "хванаха", че нарочно забавят с ъпдейти на iOS по-старите айфони. Това е с цел да се запази батерията, защото е с по-малък цикъл на живот. Отделно не се смята как влияе на потребителите и как ги "насочват" към нов телефон, защото стария почва да забива и да бози ;). Като извинение мисля че намалиха цената за смяна на батерия на 6-ците.

SKY - не знам на какво е равно, но го казвам като човек тествал лично доста телефони, а не като ентусиаст които само чете за тях
 
Квот се сетиш. обукви, часовници и др.
хаха ти човек имаш ли си представа изобщо къде се намира на картата Синагапур и изобщо какво произвежда :D Моля те не се излагай повече
По принцип смятам че iOS е по-добра като ОС в сравнение с андройд, но като погледнеш какво ти предлага iPhone/други андройди винаги бих избрал андройд. Относно iPhone и целия си живот не е точно така, защото скоро ги "хванаха", че нарочно забавят с ъпдейти на iOS по-старите айфони. Това е с цел да се запази батерията, защото е с по-малък цикъл на живот. Отделно не се смята как влияе на потребителите и как ги "насочват" към нов телефон, защото стария почва да забива и да бози ;). Като извинение мисля че намалиха цената за смяна на батерия на 6-ците.

SKY - не знам на какво е равно, но го казвам като човек тествал лично доста телефони, а не като ентусиаст които само чете за тях
Голям скандал няма що - старите батерии сдават багажа, след няколко години експлоатация и вместо да ти спре терминално телефона минаваш в "сейф моде" режим :D Говорим си за 5+ годишни телефони, които се забавят на новите версии, а забавното, е че 5+ годишен Андроид изобщо няма подкара новата система :D
 
Тук идва вече и другата тема, колко андройд у-ва се вадят на година и колко iOS-а. И как едното е най-скъпия флагмен, а масово хората говорят за андройди за по 300-500лв. И точно като най-скъпия флагмен се очаква у-вата да са по-издръжливи от предвидения 2г цикъл, а те правят точно обратното като целенасочено ги забавят ;) А имай предвид, че iPhone SE излиза 2016 - още няма две години, а превантивно си го забавят
 
А как стои с въпроса с операционата система? Моите наблюдения са, че всичко което е с Android е бавно след една до две години ползване. Докато айфон се представя добре през целия период на живот?

Първото зареждане на което и да е приложение от айфон е с до 80 процента по бързо от Самсунг например,докато самсунга го бие при второто отваряне с около 20 процента
 
хаха ти човек имаш ли си представа изобщо къде се намира на картата Синагапур и изобщо какво произвежда :D Моля те не се излагай повече

Голям скандал няма що - старите батерии сдават багажа, след няколко години експлоатация и вместо да ти спре терминално телефона минаваш в "сейф моде" режим :D Говорим си за 5+ годишни телефони, които се забавят на новите версии, а забавното, е че 5+ годишен Андроид изобщо няма подкара новата система :D
Малайзия, не мога да помня всичко.
 
Тук идва вече и другата тема, колко андройд у-ва се вадят на година и колко iOS-а. И как едното е най-скъпия флагмен, а масово хората говорят за андройди за по 300-500лв. И точно като най-скъпия флагмен се очаква у-вата да са по-издръжливи от предвидения 2г цикъл, а те правят точно обратното като целенасочено ги забавят ;) А имай предвид, че iPhone SE излиза 2016 - още няма две години, а превантивно си го забавят

Бавят ги друг път.... един път бяха пуснала бъгава версия на операционната си система и след два дни пуснаха ъпдейт и го оправиха.
 

Горе