1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Кой е най-добрият смартфон?

Дискусията в 'Инструменти за Уебмастъри - Webmaster Tools' стартирана от Stivi_G, Февру 4, 2015.

1. blackout8

blackout8 Well-Known Member

Рег.:
    Окт 30, 2010
    Съобщения:
    4,911
    Харесвания:
    532
    Точки:
    113
    Място:
    Варна
    Безмълвен съм:

hristonev харесва това.
  2. CopyTheFunk

CopyTheFunk Member

Рег.:
    Септ 8, 2015
    Съобщения:
    144
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Място:
    София
    За тебе тогава кой е най добрия телефон ?

3. Attacker

Attacker Active Member

Рег.:
    Септ 7, 2008
    Съобщения:
    669
    Харесвания:
    161
    Точки:
    43
    Такива спорове са малко безсмислени. За всеки влак си има пътници и за всеки телефон - купувачи. :)

Не съм фен на Епъл и наистина не харесвам някои от политиките им, но не мога да отрека, че в някои отношения устройствата им са най-доброто на пазара. В други отношения пък са доста назад. Всичко зависи от това какво търси човек.

4. hristonev

hristonev Active Member

Рег.:
    Авг 5, 2016
    Съобщения:
    402
    Харесвания:
    160
    Точки:
    43
    Xiaomi предлагат доста добри продукти, не говоря само за телефони. Иначе на съпругата ми като избирах се чудех м-у OnePlus One и S6 на Самсунг, та взех единицата. Иначе моя телефон е един очукан Sonim от тия с копчетата (бяха изчерпали ония с шайбите).

OnePlus е на 2 години с Андроид (Сияноген) и не съм чул да се оплаква от забавяне. Аз в редките моменти като остана без компютър и понатъпквам игрички :)

Последно редактирано: Февру 12, 2018 в 6:45 PM
  5. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    2,827
    Харесвания:
    403
    Точки:
    83
    Ако се гледа най-добрия телефон трябва да събира най-много точки при съотношение цена/качесто. И точно заради цената айфоните не са там. Има телефони като xiaomi и други брандове , които просто като се вземе всичко предвид са просто по добрата и правилна покупка.

6. blackout8

Рег.:
    Окт 30, 2010
    Съобщения:
    4,911
    Харесвания:
    532
    Точки:
    113
    Място:
    Варна
    Как искате да се води дискусия, след като базови понятие си нямат някой хора.
    Да Samsung пусна "лицево разпознване", от което не само, че те болят очите, но за да го активираш трябва да го гледаш тъпо на 20 см от очите, като над 95% от позите не ги хваща, голяма иновация :D Face ID работи в останалите 95%, случаи, но видиш ли нямало иновация :D

Хора не гледайте какво пише на хартия, а как е в действителност - гледайте какъв е опита ви с него, а не хардуера. Защото може си вземеш джип, който е 4х4 и да го дават офроуд, но при 5 санта сняг, да умре на асфалта, както имаш опция със същите параметри, но да ти пори джунглата ...

7. CopyTheFunk

CopyTheFunk Member

Рег.:
    Септ 8, 2015
    Съобщения:
    144
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Място:
    София
    Гледай в действителност ти.. едва ли най мечтаната екстра е да си отключваш телефона като ти разпознава лицето. Ползвам s8 имам и няколко приятеля с ноутове и десетяки и никой не ползва този тип отключване. Аз даже и не ползвам пръстовия отпечатък, защото е на тъпо място.

8. CopyTheFunk

CopyTheFunk Member

Рег.:
    Септ 8, 2015
    Съобщения:
    144
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Място:
    София
    Пък и да не говорим че само на айфон ти сканира лицето, след което трябва допълнително с пръст да отключиш телефона, което е малуомно

9. blackout8

Рег.:
    Окт 30, 2010
    Съобщения:
    4,911
    Харесвания:
    532
    Точки:
    113
    Място:
    Варна
    Не казвам, че това е най-мечтаната, а казвам, че е нещо, което работи на 100%, вместо някаква базова версия на "иновация" :)

10. CopyTheFunk

CopyTheFunk Member

Рег.:
    Септ 8, 2015
    Съобщения:
    144
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Място:
    София
    Като технология е по добра от тази на Samsung. Но и двете не улесняват по никакъв начин потребителите, да не кажа че ги затруднява. Най добре щяха да направят ако бяха сложили пръстовия като на Razer телефона

blackout8 харесва това.
  11. desoe

desoe Member

Рег.:
    Дек 4, 2015
    Съобщения:
    51
    Харесвания:
    8
    Точки:
    8
    Професия:
    Editor / Copywriter
    Място:
    Sofia
    Не ме интересуват толкова спецификите, интересува ме дали операционната система ми е удобна или не. Откакто имах Андроид, повече никога не бих се върнал към него. Ужасен е. iOS ми е с пъти по-удобен и приятен за работа.

12. Kiril

Kiril Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    189
    Харесвания:
    22
    Точки:
    18
    Ха, много хора биха казали точно обратното, че Андроид им е с по-удобен интерфейс! Върпос на свикване/привикване ;)

13. foxx20

foxx20 New Member

Рег.:
    Ян 5, 2016
    Съобщения:
    22
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    moto g5s е най-добрият смартфон с минимален обхват

14. CopyTheFunk