Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Бахти изверга!
много искам да попадна на някакъв такъв :wink:
 
От: Re: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

човек имам една камара репорти за темата найстина се дразнят хората колкото и да си прав че няма да е по малко ужасно като я няма картинката

По-късно ще обясня защо има развитие.
Когато пуснах темата, не съм си мислел, че ще стигне до тук.
Наистина, темата се разви в гаден сайт.

Не мисля да я развивам със повече случки.
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Бих я махнал.
Но картинката ли е същественото? Или постъпката?
Като махна картинката, постъпката по-невинна ли ще бъде?

Обичам животните и като видя подобно нещо агресията в мен нараства и каквото и настроение да съм имал се променя на агресивно
защото нищо не мога да направя в този момент за да защитя беззащитното създание.
Каквото и да дискутираме нищо не може да се направи. Ако съм там да съм счупил от бой тоя в колата.
Единственото хубаво е ако някой познае колата та да научим собственика и дали е приятно да го вържем както кученцето.
Света е пълен с идиоти и колкото и да съм се нагледал още не мога да проумея как стигат до такива крайности тези душевно болни хорица.
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

7154_541155295931130_833763361_n.jpg
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Бахти изверга!
много искам да попадна на някакъв такъв :wink:

Всички това искаме. :) Ама някак си не е забавно да е така пасивно, през форум. :) Няма как през монитора да му извиеш врата. :) Абе човек, поне като пускаш такива теми, гледай да я направиш хубава, пълна с икформация, видеа, препратки. Нещо по-така.
 
От: От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Всички това искаме. :) Ама някак си не е забавно да е така пасивно, през форум. :) Няма как през монитора да му извиеш врата. :) Абе човек, поне като пускаш такива теми, гледай да я направиш хубава, пълна с икформация, видеа, препратки. Нещо по-така.

Изтезаваното куче е живо, съдят Райчо Иванов
Блиц ‎- отпреди 8 часа
Кучето, което заради трагедията си стана печално известно в цялата страна, е живо и се намира при стопанина си. Както БЛИЦ писа ...
БЛИЦ писа, и Вискяр писа, и още много хора писаха...
Както Blinky писа, през монитора - с писане, нещата не стават. И да ги напудрим, и да ги гримираме - не стават!
Какъв е този СТОПАНИН? Това СТОПАНИН ли е? Думите се обезцениха!
Колко хора на днешно време са наясно какво е СТОПАНИН?!
СТОПАНИН е преди всичко ОТГОВОРНОСТ!
 

Горе