Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

Тази майка ще я пишем починала от коронавирус, предполагам:

Жена се обеси в стаята на детето си!

По информация на медията през последните дни жената била много отчаяна, тя се надявала по-скоро да свърши извънредното положение, за да се върне на работа, нямала никакви средства да гледа детето си.


И като направим равносметката накрая, ще излезе, че целият цирк е бил, за да могат едни хора да си поиграят с живота на "малките" хора, а не за да го спасят. И за едни пари става въпрос също, както винаги.

Мен повече ме натъжават високомерните хора, които мислят единствено за и със собствения си гъз. "Мен ИП не ме е..., значи всичко е ток и жица." Ама не е. Всичко е симбиоза в живота и рано или късно първото пулче от доминото събаря последното.
 
По информация на медията през последните дни жената била много отчаяна, тя се надявала по-скоро да свърши извънредното положение, за да се върне на работа, нямала никакви средства да гледа детето си.

Всъщност до някъде е починала от коронавирус ако се замислиш. Останала е без доходи, поради наложеното извънредно положение, заради което в последствие остава без доходи. Коя е главната причина? Остави от какво ще я пишат, не е интересно това. По-интересно е как се справя с конкретно този проблем като прибегне към самоубийство? Никак, даже вреди още на детето си. Надявам се ме разбираш какво искам да кажа.
 
И като направим равносметката накрая, ще излезе, че целият цирк е бил, за да могат едни хора да си поиграят с живота на "малките" хора, а не за да го спасят. И за едни пари става въпрос също, както винаги.

Мен повече ме натъжават високомерните хора, които мислят единствено за и със собствения си гъз. "Мен ИП не ме е..., значи всичко е ток и жица." Ама не е. Всичко е симбиоза в живота и рано или късно първото пулче от доминото събаря последното.
Именно.

Опониращите на тезата "Пуснете ни да правим стаден имунитет!" тотално капитулираха, тъй че може да обявим победа и да се разпръскваме кой отде е...
 
Тея двамата американеца какво ще ги правим? Натискани да записват всички починали с ковид, 0.03% смъртност от коронавирус... Мангъров може да ги съди за кражба на интелектуална собственост, щото говорят почти същото :)

 
Последно редактирано:
тъй че може да обявим победа и да се разпръскваме кой отде е...
Опааа, ти къде? Тепърва се задават нови проблеми за обсъждане:


2020. Огромни пожари. Пандемия. Световна икономическа криза. Сега Пентагонът показа извънземни.
До края на годината остават суша, наводнения, да избие Атлантида от някой океан, да изригне Витоша, Трета Световна война, да се върне прическата "паница" и Бог да се появи и да каже, че е направил Доналд Тръмп по свой образ и подобие и да превърне облаците в гигантски тонколони, по които да пусне на repeat Любовта ни от Росица Кирилова и Панайот Панайотов.

Самуил!
 
Тея двамата американеца какво ще ги правим? Натискани да записват всички починали с ковид, 0.03% смъртност от коронавирус... Мангъров може да ги съди за кражба на интелектуална собственост, щото говорят почти същото :)

Значи, тва не са никакви експерти, щом не държат менторски тон и не изискват спешна доставка на чували за трупове. Освен това, ние си показваме само 1% от експертите, щото ни отърва казаното. ;)
 
Как да се справим икономически? Със 60/40:
3B2922EF-801B-4295-8AC0-9984D5C80C12.png

Снимката е на бивол.бг, така че не става въпрос за платена новина.
 
Да, май върви натам и тази. ;) Ето, имаш лайненце. :)
@Blinky , пак ли ще се покажеш като зверски неадекватен послушко, който изпълнява заповедите на шепа комплексарчета? Преди да я затвориш, си направи труда да аргументираш това поредно свое дебилско решение. Посочи точка от правилника (какъвто реално няма), която темата нарушава. Санкция без мотивация за налагането ѝ показва тъп опит за цензура - не вярвам да паднеш толкова ниско.

Това е важната тема в момента, а и в следващите години. Какво да обсъждаме? Фона на темата на форума или търговията с фейсбук страници?
 
  • Like
Реакции: ST-1
@Blinky , пак ли ще се покажеш като зверски неадекватен послушко, който изпълнява заповедите на шепа комплексарчета? Преди да я затвориш, си направи труда да аргументираш това поредно свое дебилско решение. Посочи точка от правилника (какъвто реално няма), която темата нарушава. Санкция без мотивация за налагането ѝ показва тъп опит за цензура - не вярвам да паднеш толкова ниско.

Това е важната тема в момента, а и в следващите години. Какво да обсъждаме? Фона на темата на форума или търговията с фейсбук страници?
Не ми е приятно да се пръвръщаме в един от поредните дебилни сайтове, в които се тролят всякакви щуротии за обстановката. Имаме си вече Facebook за целта. Отделно не ми е нужно да се обяснявам като ученичка, защото четейки съдържанието, направо ми се реве за какво ще излезем в търсачките по темата. Като може да ти сложат златен медал за тези "постижения" :) Важна е до момента, до който ни касае общо и личностно, но явно само аз виждам, че този тип теми раждат повече глупости (от части доста на личностна основоа към друг), отколкото креативни коментари. ;) Поправи ме, ако не е така. ;)
 
Поправи ме, ако не е така.
На тоя куп плява кое по-напред да поправям, бе мен? Аргументите ти са тотално дебилни. По твоята тъпа логика половината от темите във форума трябва да се затворят. Направо махни целия оф топик раздел, за да не се пускат никакви теми извън провалени конкурси за лого и сделки за фенове, при които някой обикновено е измамен.

В раздела пише "тук можете да коментирате всичко, което ви вълнува" - пак ли излъга като написа или така си ги блещиш? Посочи точка от правилника, която темата (ТАЗИ ТЕМА) нарушава и тогава затваряй. Ти си най-неадекватния модератор-админ, който съм виждала, честно
 
nandi, банко ти подшушна, че гугъл си има добри алгоритми, и никой не иска сайта му да влезе в някакви филтри, че тук се говори за теории на конспирацията, щото после трудно се излиза от там. Колко пъти при обхождане на гугъл чете думи и фрази от рода на : коронавирус не съществува, коронавирус е фейк, и другите ти подобни простотии. Дай да си съсипе целия изглед пред гугъл, щото на теб ти се пишат глупости и теории на конспирацията?

 
Дай да си съсипе целия изглед пред гугъл, щото на теб ти се пишат глупости и теории на конспирацията?
И как една от множество гледни точки ще му съсипе визията пред гугъл? Аз наистина не мога да повярвам, че и тук се налага цензура.

Що направо не спуснете списък с думите, които можем да използваме, с теориите, в които можем да вярваме, с експертите, на чието мнение можем да се позоваваме...

Отново: Разделът е Off Topic, тоест, извън темата на форума. Какво можем да коментираме в него? Какви щипки за пране използваме? Време е Банко да пусне нова тема "с каква забрадка се забраждате когато простирате гащите на жена си?". Правете каквото искате, но е жалко, наистина...
 
Е нали имаше раздели дето не се индексират?

Едно време се акаше в "Политика".
 
Ще ти дам пример с една ниша, където гугъл се справят изключително добре във филтрирането и наказването на много канали, с добра цел естествено.

Напиши в youtube " Flat Earth" , или каквото и да било свързано с флат ъртърите -> винаги ще попаднеш на определени клипове, а за сметка на това канали само за това не се показват. Сега пробвай с коронавирус + конспирация в youtube.
 
НалЕ има раздел да не се индексира, ай ся да не са плашим и от едни алгоритми, че не останаха гащЕ от наакване.
 
Като няма тъпи теми за оспамване и мозъчни прдни, нали виждате какво става - почвам да коментирам офертичките на скамерите и неграмотните копирайтъри и се почва едно "Ааааа, уууууу!"...
 
Напиши в youtube " Flat Earth"
Ако тая фраза е проблем за индексирането, не я пиши, бе мен. Ние в плоскоземието не вярваме. Вие сривате добрия имидж на форума.
 

Горе