Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

Въпроса е приключен
Разбрахме се на лични.

Ще помоля трети лица да не ни се месят от тук нататък, за да просъществува мирът в темата.
 
Разбрахме се на лични.

Ще помоля трети лица да не ни се месят от тук нататък, за да просъществува мирът в темата.

Брао на вас, ща помоля като сереш по темите, после да не даваш акъл, кой кво да праЕ
 
Би ли проверил и миналата година колко души са починали в същия период? Много мразя такава информация, днес починаха ххх души, е кажи и миналата година на този ден колко са починали? В България колко са направените тестове е със гриф "строго секретно". Днес 10 души от колко теста, амуджи, утре ръст но не казват от колко теста. То не беше край на седмицата, то не беше мънкане...

https://www.nsi.bg/bg/content/18121..._fk44ZX2FYCAR9l3qe5ZcK74AqY__XoHXT7ZxwEIZWGQw
 
Пичове, колкото и разпалено да защитаваме своите тези, близки и семейство остават извън темата - ок? Грозно е, и е много ниска топка. Чак пък толкова да нямаш аргументи, че да стигнеш дотам...

По темата:

94938809_2898903280186935_1328744593688100864_n.jpg
 
Тя ясна работата, от повече мучене по темата няма смисъл.
Нещо съществено ще правим ли?
Революция ли ше дигаме, партия ли ше праеме?

Знам че биаро разчита на четящите аномимни/нелогнати, ама това са основно овце и мъртви души (в неизвестно съотношение) и няма да свършат нищо.
 
Така е, ама все един човек съм накарал да се зарови в акото и да си състави собствено мнение, достатъчно ми е. :)

Знам че биаро разчита на четящите аномимни/нелогнати, ама това са основно овце и мъртви души (в неизвестно съотношение) и няма да свършат нищо.
 
Тя ясна работата, от повече мучене по темата няма смисъл
Твоето мнение по темата е пълна мистерия, та не знаем какво ти е ясно. Викам, докато не разберем каква ти е позицията, темата да остане активна. После... както доуди.

Революция тука няма да стане. Пак ще разчитаме на чужденците в техните си чужбини да вдигнат патардия...
 
Аз пак по повод достоверността, онзи ден ми направи впечатление тази новина: https://btvnovinite.bg/bulgaria/brojat-na-zabolelite-ot-covid-19-u-nas-se-udvojava-na-4-5-dni.html
Ето данни за заболелите тук: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/bulgaria/

Новината е от 29 април. Последното удвояване за 5 дни е било около 20 до 25 март - повече от месец преди новината. Наполовина на случаите на тези от 29 април са били 2 седмици преди това.

На практика това е фалшива новина, а те уж се борят срещу такива. И проблема е, че доста хора ще запомнят заглавието и ще му повярват, нали е казано по Новините. Страшничко звучи да ти кажат, че надвисналата опасност става двойно по-голяма от понеделник до петък.
 
Твоето мнение по темата е пълна мистерия, та не знаем какво ти е ясно. Викам, докато не разберем каква ти е позицията, темата да остане активна. После... както доуди.
Аз съм опозиция на всичко. Ако се налага да заема позиция, обикновено избирам тая на по-слабите.

Предвид че отричащите сериозността на вируса станахте мнозинство в темата, скоро сигурно ще се обърна и ще почна да мятам по вас. Все пак някакси трябва да поддържаме темата жива.
 
Предвид че отричащите сериозността на вируса станахте мнозинство в темата, скоро сигурно ще се обърна и ще почна да мятам по вас. Все пак някакси трябва да поддържаме темата жива.
Само недей да закачаш децата на опонентите като оня... Иначе - мятай! Искаме брой на труповете по дни, часове и минути. Може и снимков материал, ама да не е много графично. Дай, че Бърни нещо си заряза функцията..
 
Форумната сган почнала за майки и дъщери да говори.
Поредния куалити контент @Blinky
 
Само малоумни изпълнения.
Отново тъпо изказване. Като админ и модератор на форума, можеш да накажеш този, който нарушава правилата, а не да заключваш цяла тема, понеже нещо не те кефи. Малоумните изпълнения са и от твоя страна. Това твое изказване е добър пример за твърдението ми.
 
Форумната сган почнала за майки и дъщери да говори.
Поредния куалити контент @Blinky
А ти па за куалити контент можеш да говориш точно колкото и мис тигрова.
 
Форумната сган почнала за майки и дъщери да говори.
Поредния куалити контент @Blinky
Каза сганта, която научи клиентите си как да си спасят фирмите в кризата като се бръкнат 5к да му купуват сайтовете... :D :D :D

Печелиш медал в категориите за "Най-лицемерния клик-бейт" и "Жалък опит за набутване на нищо неподозиращи хора" за това хилядолетие с една-единствена статия.

Като видя, че си последния писал в дадена тема и изобщо я подминавам - освен селф-плъг и нарцисизъм, ти друго в този живот не знаеш. Сайтаджията, който пребори коронавируса.

"Knackers profit from a plague" ти описва цялото съществуване на теб.
 
Последно редактирано:
Нищо креативно
Каква креативност очакваш в един дебат по остър социално-икономически проблем, бе пиле шарено? Да ти нарисуваме кученце или да ушием гоблен? Пуснали сме сума мнения на специалисти - уважавани при това, които да ви накарат да се замислите, ама не.., Искаме си клюките и да дъвчем пътни инциденти, щото е креативно.

Преди да заключиш темата, е редно да се аргументираш защо, като посочиш точката/точките от правилника (какъвто ви мързи да направите, щото сте много креативни), които темата нарушава. В противен случай си оставаш тотално неадекватен админ. Бъди жив и здрав. :)
 

Горе