Кой каза, че нямало истински Българки?

uni-web

Well-Known Member
И само да не съм чул некой да плюе, бул мамите !!!!

@La Catrala
Лили, съгласна съм с написаното от теб и точно заради това за такъв мъж не е коя и да е жена.
yahoo_33.gif
Живеем в мирно време, но ако живеех по времето на робството щях със сигурност да не си седя у дома с деца, а да хвана Балкана с мъжете. В такъв смисъл една любов сред куршуми, огън и голяма доза идеализъм щеше да е прекрасна за мен. Не съм от жените дето ще седят пискюлите да ги обезчестяват и ще навеждат покорно главица. Щях да препдочета един достоен и борбен финал за себе си.
icon_cool.gif
Ако сега не сме мирни времена изобщо няма да го оставя моя да се скатава от военна служба, както би следвало да прави всяка съпруга. Много грозно ми стана гледайки един документален наскоро как много мъже по време на гражданската война в Салвадор за избягали в Щатите зарязвайки жените и децата си за да си спасят кожите. Стигнало се дотам, че взимали деца на 7-10 години на военна служба щото татенцата са духнали.

@La Catrala
Лили, достатъчно съм гледала и прочела за т.нар военно време. То не е време за деца, поне аз така смятам. В такова време наистина бих си го спестила и на мен и на евентуалното дете. Бих се отдала на каузата, поне така мисля познавайки се.

Поклон :roll:

Темата
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Нали имаше тема за казармата и скатавките и дезертьрите, това май е за там
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Гасиму, излезнАх неистинска българка, просто защото съм честна пред себе си :D
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Истинска си си , просто това ме впечатли :)
Гасиму, излезнАх неистинска българка, просто защото съм честна пред себе си :D
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Лили, ти ли си тая загоряла кака, която търси расови мъжкари :lol: Баси темата :D

Иначе е похвално, не ме разбирай погрешно :)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Лили, ти ли си тая загоряла кака, която търси расови мъжкари :lol: Баси темата :D

Не си чел внимателно :) Включванията ми по темата са основно в исторически аспект :wink:

Ама все пак мисълта ми беше, че е много лесно да се пляскаш в гърдите, че искаш да ходиш в казарма, ако си жена, и че би станал революционер, но просто живееш в мирно време и затова нямаш такава възможност.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Шътттт. Лилито си е супер, просто се изкефих, на коментара на мацката. И много бих се радвал , ако все-повече жени мислят така, а мъжете да излезнат от поличките и да си бъдат мъже :)
Лили, ти ли си тая загоряла кака, която търси расови мъжкари :lol: Баси темата :D

Иначе е похвално, не ме разбирай погрешно :)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

[video=youtube;JPLS_dXz_V8]https://www.youtube.com/watch?v=JPLS_dXz_V8[/video]
Кой уши байряка
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз като ги гледам тия на снимката са големи мъжкари. На втория от километри му личи, че е с оскубани вежди. Ако снимачния реквизит прави мъжете мъжкари, може би авторката на темата ще намери това, което търси в някой театър.

п.п. Уни Уеб, само не ми казвай, че си прочел всичките 18 страници на темата.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Не съм, ама точно попаднах, на това което ми се наби на очите, знаеш ме много добре, че си се вълнувам от такива неща, а това да го чуя от жена си е направо филм :)
Аз като ги гледам тия на снимката са големи мъжкари. На втория от километри му личи, че е с оскубани вежди. Ако снимачния реквизит прави мъжете мъжкари, може би авторката на темата ще намери това, което търси в някой театър.

п.п. Уни Уеб, само не ми казвай, че си прочел всичките 18 страници на темата.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Както тупа сърцето и както шуми кръвта!!!! Темата е с цел да повдигне духа на всички, просто жената ме вдъхнови с изказването си!!!
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

То и мене ме вдъхновяват, обаче не може да ме накарат да си оскубя веждите :rolleyes:
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз, нямам предвид това братле, цитирал съм точно!
То и мене ме вдъхновяват, обаче не може да ме накарат да си оскубя веждите :rolleyes:
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз тебе те разбрах ама не мога да разбера тази мода на ускубаните вежди, верно ли го харесват това жените, малко ми е педалско
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз тебе те разбрах ама не мога да разбера тази мода на ускубаните вежди, верно ли го харесват това жените, малко ми е педалско
Доста педалско. Добре, че съм расов и веждите ми не са като знака на бдж :lol:
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз тебе те разбрах ама не мога да разбера тази мода на ускубаните вежди, верно ли го харесват това жените, малко ми е педалско

Тия, дето харесват мъже с епилирани крака, харесват и такива с оскубани вежди. Нали, може, ако някой има една вежда, да се раздели лекичко, че да станат две, но чак да се изписват веждите наистина не изглежда много добре за повечето жени.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Ай, сега пак направихме мост между двата форума :p
 

Горе