Кой каза, че нямало истински Българки?

От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Оо много обичам, но тертипа изисква първо аперитив със салатка, а българките ги уважавам, че държат на ценностите и тертипа :beer:

Моят тертип ми повелява да завършвам с шоколад или нещо подобно, обаче може и по твоя да пробвам - да започна с ракийката и салатката.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Моят тертип ми повелява да завършвам с шоколад или нещо подобно, обаче може и по твоя да пробвам - да започна с ракийката и салатката.

Едното не изключва другото :wink: Важното е да има тертип! 8)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

И двете сте прави, но мъжа трябва да е доволен, и тогава става страшно романтичен и ще се разтопите от кеф :wink:
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

И двете сте прави, но мъжа трябва да е доволен, и тогава става страшно романтичен и ще се разтопите от кеф :wink:


Романтичен?
Ако си с епилирани крака или ... космите в носа не си си ги подстригал, язък за романтиката и тертипа ;)

Въпрос на привличане и хармония, останалото е за проткола 8) Демек, феромоните, ако не са на ниво, язък за усилията :(
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Оо ако ме видиш дибидюс гол, ще разбареш какво е хармония и романтика. Но все още не си стигнала до нивото на играта, така че стискай зъби
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

оффтопик: Баси, издигна се с 4 репа за няколко часа, явно имаш фенки :-o
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Щот съм готян. Следиш ме аА, фенки, фенки. Имаш още до следващото ниво :wink:
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Щот съм готян. Следиш ме аА, фенки, фенки. Имаш още до следващото ниво :wink:

Не бе, радвам ти се :)
Сега си сложи един аватар на Брус Уилис и гледай какво става :twisted:
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аааа..вие тука вече почнахте да се събличате и не свиркате :(
 
От: От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Не бе, радвам ти се :)
Сега си сложи един аватар на Брус Уилис и гледай какво става :twisted:
За аватар мисля да сложа някой гадняр, ама не се сещам за по голям от мене, може да ми подскажеш нещо
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз искам да знам, тази @La Catrala колко кила е?
Щото ако е кит, неща да ми се влачи в четата...
Как ще го изхранваме?
Ако го ранят, кой луд да го носи това чудо?
Хубаво е само че като стане престрелка ще е голямо петно за целене, ако и навлечем червени дрехи, може да привлече вражеската артилерия, докато се измъкне дружината.

А КОЙ ЩЕ МУ КОПАЕ ОКОП?

XAXAxaxaxaxAXAxaxaxaxaXAxax

Отдавна не се бях смял толкова на нещо написано във форум. Амуне добре че ти мина сръднята и си отново сред нас. Сега определено е по-весело.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Гадняр?


533255_625517734145304_1022027264_n.png
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Егати офтопика, чеки се сетя, нали предприемач форума беше спец. форум за онлайн бизнес или съм демоде вече:)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Егати офтопика, чеки се сетя, нали предприемач форума беше спец. форум за онлайн бизнес или съм демоде вече:)

Ключовата дума е болдната. Поне ЕН частта е още чиста :)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Егати офтопика, чеки се сетя, нали предприемач форума беше спец. форум за онлайн бизнес или съм демоде вече:)

същото туко що пишех, но само ще те цитирам, моето мнение се припокрива с твоето
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

[video=youtube;_KS0yaluA8w]http://www.youtube.com/watch?v=_KS0yaluA8w[/video]
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Не, че нещо, ама май сте пристрастни. Един вид офтопик ви харесва (например за политика), докато друг - не. И кога "беше" предприемачески форум и откога вече не е? Щото аз като поразгледах архива от години има безумни теми. И последно - точно вие, които идвате да казвате тежката си дума във всяка една тема в офтопика, че, о, изненада, била офтопик, да забелязвате, че въпросните теми са пускани от предприемачи? Аз иначе спокойно може да си обсъждам историческия аспект в контекста на дадената тема, от която е извадката, и даже нямаше да сетя за вежди и косми.
 

Горе