Кой от двата клипа е по-прост ?

Изберете си герой


  • Общо гласове
    31

ReminD

Well-Known Member
Водим задълбочен и сериозен спор кой от двата клипа е по-малумен и прост :lol:

Лудия диригент :lol: http://www.youtube.com/watch?v=4ToS0l4UW6Q или :

Селянина с лопатата aka : терминатор http://vbox7.com/play:c44e8660 - да се забележат движенията на терминатора от 00:34 до 00:49 - мисля, че хуманоидните роботи са сред нас :lol:
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Определено първият - с къчещия се потен ляв почитател на циганската музика :oops:
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

http://vbox7.com/play:8e935302 - добавете и черната нинджа. Нов внос от Kитай :D
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

и двата много ме разсмяха, но гласувах за лопатата - щото много смешно го тресна първия път :D
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Ааааа, селянина е супер луд :D Кат' вика Реджеп: "Agressiiiiive, complexiiiive" :D
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Майкооо.... Таман си слушам Джиджи Далесио, релаксирам прилично и като пуснах тоя диригент... съборих блока с мазните кючеци. От шока 30-40 секунди не мога да спра тътена.:) Яко се изложих пред съседите:(


Иначе, тоя първия с лопатата, съм склонен да го оправдая защото съм сигурен, че има пред-история. Като го гледам какъв е олят, може тоя да е згафил нещо преди това.

Мазния чалгар обаче няма оправдание! Щях да повърна като го гледах.
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Диригенттът. Такава простотия не бях гледал от много време.
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Лудия диригент кърти мивки :) Тоя яко се е шоконамацал :)
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

БАААААААААСИ СЕЛЯНИТЕ... СЕДНАЛИ НА ЕДНА МАСА И ПОСЛЕ СЕ БИЯТ ДЕВА И ПРОСТОТИЯТА ДЕВА...
НИКОГА НЕМА ДА СМЕ НОРМАЛНИ ХОРА ДА ЕБА ТАЯ СГАН БЪЛГАРСКА - ДА ИДВАТ ПАК ТУРЦИТЕ ДА НИ ЗАРОБВАТ, ПОНЕ ДА ИМАМЕ ОПРАВДАНИЕ ЗАЩО СМЕ СЕЛЯНИ!!!

и тоя беше зелена нинджа! щото ако беше черна нинджа - никога немаше да успеят да го повалят някакви си 20-30 копа!
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

тоя вика ше ми счупиш лопатата бе :D
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

ем ко да му кажат за да го спрат и да не го обидят че да не ги подкара и тях тариката селскиЙ
Ама то и тоя май си заслужава боя... гледа виновно :) па и нещо му викат че акт са писали на другия заради него :)
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Тия са нагледен пример, че тук простащината стига притеснителни нива. Едните селенеят, а на другия клим се бият. Само една силиконена заспа им трябва и картинката ще е пълна.

Като гледам такива избушляци ми става едно такова - тъжно, защото някакви нации, където кравите им са по-хубави от жените ни забраняват шенген и като гледам тия клипове знам, че имат от части право. Ние и румънците. Нека продължават със селениите и деградарщината - никога няма да се измъкнат от тук. :)

А и може да се замислите какви заведения преобладават в БГ - каквото търсенето, такова и предлагането. ;)
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Всяко стадо има мърши, лошото е, че същите субекти имат мобилни телефони с камера и интернет. Компилацията е убийствена...
Кат поискахте заспа - ей тука една (18+) - цъкнете направо направо след 3:30 минута.
Не е силиконова, но пък пред нея 'пищните' форми на Рубенсовите мадами просто бледнеят :D
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Тва дали в Австрия може да се случи. Писна ми от простотия. Ако имигрирам няма да е по финансови причини...
Браво на АМОУН дето е изразил най-правилно защо ония страхливци му викат на оня че ще счупи лопатата. Бахти страхливците...ЕЙ това от край време го помня винаги в компанията има някой дебил дето тормози другите и всички му се възхищават къде от страх къде от угодничество къде от простотитя...добре че винаги съм бил извън тези моменти заради физиката си ...после като седнах пред компютъра съвсем се отделих от простотията, но определено в началното училище я имаше най-много ( там щото бяхме събрани без критерии) , после в гимназията разко намаля простотията щото беше елитна, в университета съвсем поизчезна, а сега вече само инцидентно става свидетел на изцепки защото си подбирам сам с кого да си прекарвам времето
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

93791386.jpg
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Всяко стадо има мърши, лошото е, че същите субекти имат мобилни телефони с камера и интернет. Компилацията е убийствена...
Кат поискахте заспа - ей тука една (18+) - цъкнете направо направо след 3:30 минута.
Не е силиконова, но пък пред нея 'пищните' форми на Рубенсовите мадами просто бледнеят :D

Ослепяххххххххх
няма да пипна жена с месеци...
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Тоя с лопатата го познавам, жалко че не знае къде са го пуснали. Ще има да се фука.
 

Горе