Кой телефон да избера?

Re: От: От: Кой телефон да избера?

Не си купувай СОНИ!

Ако го направиш, никога повече няма да искаш да погледнеш друг телефон.

Duckface, прав си. Донякъде.

офф/
ПС. България е пълна с позьори. Бях в студентски град и в кафето пълно с кифли и кочове с опънати тениски и епилирани. И с телИфони за по 500+ лв. Седят на едон кафе за 2 лв по 4 часа. И сичко носи менте парцалки.
Баси почуствах се като цървул с адидаски за 100 лв и нокиа е72.
муне, това не е за тебе специално, ти ме присети....
офф/
 
  • Like
Реакции: ediz
Re: От: От: Кой телефон да избера?

Duckface, прав си. Донякъде.

офф/
ПС. България е пълна с позьори. Бях в студентски град и в кафето пълно с кифли и кочове с опънати тениски и епилирани. И с телИфони за по 500+ лв. Седят на едон кафе за 2 лв по 4 часа. И сичко носи менте парцалки.
Баси почуствах се като цървул с адидаски за 100 лв и нокиа е72.
муне, това не е за тебе специално, ти ме присети....
офф/

Е ок обаче, ти с този Адидас прецака поуката.
Ние си имаме лаф като ходим по улицата и видим някой с адидас :)
Адидас бих обул само чорапи или за тренировка някоя тениска, но да ходя по улиците или на заведение с три черти... ще умра от срам.
За мен да нося адидас, е равносилно да ходя с телефон самсунг... направо звънче да си слагам и да се нареждам със стадото.
За позьорството, нормално е, всеки иска да е значим, да го харесват да го забележат, лошото е че малко хора имат интИлекта, да го направят както трябва.
И аз като учениксъм искал да седна на заведение и се чудя дали да пия кола или кафе и да си купя 3 цигарки насипно, така че ги разбирам, хората сме социални животни и искаме да блеем в хор :)
 
Re: От: От: Кой телефон да избера?

Е ок обаче, ти с този Адидас прецака поуката.
Ние си имаме лаф като ходим по улицата и видим някой с адидас :)
Адидас бих обул само чорапи или за тренировка някоя тениска, но да ходя по улиците или на заведение с три черти... ще умра от срам.
За мен да нося адидас, е равносилно да ходя с телефон самсунг... направо звънче да си слагам и да се нареждам със стадото.
За позьорството, нормално е, всеки иска да е значим, да го харесват да го забележат, лошото е че малко хора имат интИлекта, да го направят както трябва.
И аз като учениксъм искал да седна на заведение и се чудя дали да пия кола или кафе и да си купя 3 цигарки насипно, така че ги разбирам, хората сме социални животни и искаме да блеем в хор :)


Ми вие си блеете. Тука не виждам проблем.
Другото ме притеснява.
А за самсунга съм съгласен - надценен. Адидаските - много са гадни - да.
 
Защо ходиш с адидас тогава като си съгласен?
 
100 лева?
обувки за 100 лева не са признак на бедност.
в лидъл им и по 15.
Мен ме кефи мацитата като се барнат с официалния адидас и дамска чанта лачана.
 
От: Re: От: От: Кой телефон да избера?

Не си купувай СОНИ!

Ако го направиш, никога повече няма да искаш да погледнеш друг телефон.

Прав си, но за мен вече е късно. Другите да му мислят.

Иначе за момента Z2 е най-добрия смартфон на пазара. От Сони направо закопаха Самсунг тая година с техния пластмасов Shit5. Вижте коментарите на което и да е видео в тубата, където сравняват двата телефона и ще видите кой е избора на повечето коментиращи.
 
От: Кой телефон да избера?

Едно не мога да разбера- какво всички ми подскачате по тези метални тИлИфони и плюете Самсунга да речем!
1. Аз до сега от както ползвам телефон над 4,5 инча, не мога да си позволя да няма калъф! И к'во ми дреме, ако задния ми капак е метален, като така и така нито го барам, нито го виждам?!?!?!?!
2. Аз на моята дърта вече S4-ка в работен ден съм й сменил до вечерта поне веднъж батерията, не съм се ъпдейтвал скоро, но когато я купувах, преди една година, всичко що беше метално /от към дупарата/ не му се махаше батерията!
 
Re: От: Кой телефон да избера?

Едно не мога да разбера- какво всички ми подскачате по тези метални тИлИфони и плюете Самсунга да речем!
1. Аз до сега от както ползвам телефон над 4,5 инча, не мога да си позволя да няма калъф! И к'во ми дреме, ако задния ми капак е метален, като така и така нито го барам, нито го виждам?!?!?!?!
2. Аз на моята дърта вече S4-ка в работен ден съм й сменил до вечерта поне веднъж батерията, не съм се ъпдейтвал скоро, но когато я купувах, преди една година, всичко що беше метално /от към дупарата/ не му се махаше батерията!

Ползвай няколко часа или дни Сони Зет модел който и да е от трите.
и после си хвани самсунгера в ръце...
ще се се почувстваш много прецакан :)
Вместо смяна на батерия , се продават едни, не им знам имената, имам едно такова като батерия и ако презоря моя го включвам за 30 минути в тази батерия да се презареди.
 
От: Re: От: Кой телефон да избера?

Ползвай няколко часа или дни Сони Зет модел който и да е от трите.
и после си хвани самсунгера в ръце...
ще се се почувстваш много прецакан :)
Вместо смяна на батерия , се продават едни, не им знам имената, имам едно такова като батерия и ако презоря моя го включвам за 30 минути в тази батерия да се презареди.
Ко? Не!:wink:
 
От: Кой телефон да избера?

Едно не мога да разбера- какво всички ми подскачате по тези метални тИлИфони и плюете Самсунга да речем!
1. Аз до сега от както ползвам телефон над 4,5 инча, не мога да си позволя да няма калъф! И к'во ми дреме, ако задния ми капак е метален, като така и така нито го барам, нито го виждам?!?!?!?!
2. Аз на моята дърта вече S4-ка в работен ден съм й сменил до вечерта поне веднъж батерията, не съм се ъпдейтвал скоро, но когато я купувах, преди една година, всичко що беше метално /от към дупарата/ не му се махаше батерията!

Все едно казваш защо ми е жена с хубаво тяло, като през повечето време ще е с дрехи. Пластмасата си е екстра, Сони също имат пластмасови телефони, но при по-евтините им модели - нисък и среден клас. Като даваш една камара пари за телефон очакваш да е направен от премиум материали. Не е нормално флагмана на компанията да е направен от същите материали като китаец за $50.
Между другото, "задникът" на Z серията е стъклен, не метален.

Относно сменяемата батерия - един от най-честите дефекти при Самсунгите, и най-вече притежавания от теб S4, е именно батерията. Чети тук.
 
От: От: Кой телефон да избера?

Все едно казваш защо ми е жена с хубаво тяло, като през повечето време ще е с дрехи. Пластмасата си е екстра, Сони също имат пластмасови телефони, но при по-евтините им модели - нисък и среден клас. Като даваш една камара пари за телефон очакваш да е направен от премиум материали. Не е нормално флагмана на компанията да е направен от същите материали като китаец за $50.
За това не споря, но просто обяснявам, че реално това е без значение!
А за проблема с батерията сега научавам, аз от както гу купих му взех втора батерия с отделно зарядно - опит от S II :wink: и до ден днешен нямам проблем с нито една от двете:clap:
 
От: Кой телефон да избера?

Аз съм доволна от Alcatel One Touch Idol - не е марков и гъзарски, но е лек, предлага всичко нужно, на вид е кукличка, сравнително бърз и си има фенерче. :D Не е перфектен, но за цената си е супер добър. Sony Xperia SP също не е лош. По-здрав и малко по-тежък. Алкатела е като перце. Сонито е мааалко по-бърз, но си предпочитам айдъла. :)
 

Горе