Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

[video=youtube;pVYQwE-6bSE]https://www.youtube.com/watch?v=pVYQwE-6bSE[/video]

Да започнем с лошите коментари:
Една прилична тема, реализира силно некадърно от MediaStartAgency. На мен клипа ми прилича на следобедна пауза на морето, когато екипа отдъхва в някакво заведение от изнурителния сутрешен плаж, което е в ремонт, и решил да образова людете за това, доколко са лоши отрицателните коментари.
Тоалета от потник на говорещата поне да бе малко по-еротичен - би било по интересно. Макар звуковия фон на майсторите по ремонта, обсъждащи къде какво има да се прави, докато си пийват следобедната биричка, би убил всяка еротика.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

На мен декорацията на стените ми допадна много и добре се е начервисала мадамата :) Важното е да не спират да се опитват ! :) Това беше един добър урок по математика :)
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Не знам за лошите коментари, но определено видео направено по този начен говори не особено добре за агенция, която се занимава с комуникации и промоции. На такива не бих станала никога клиент. бррррр:)
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Мацето е супер.
И на мен много ми хареса червилото, много е секси.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Мацката е готина, става за много неща (най-вече услуги без ръце), но не за това, за което говори.
Много непрофесионално.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Само мен ли не ме вЧепатлява как си криви джуките?
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Аз ли само чувам тракането на чинии и лъжици в бакраунда ? Това да не е снимано в някой ресторант, докато обядват? Колкото до лошите коментари и това, че нямало значение и дори били "полезни"..... Ей сега ще пусна 30-40 сайта с лоши коментари за агенцията, че нали се радвали и на лошите коментари :D
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Като оставим на страна диванчето, мазилката и шумовия фон, с твърдението че лошите коментари не били чак толкова "лоши" обезсмисли труда на хиляди хора и агенции занимаващи се с reputation management. Истината е че за сравнително нов и неутвърден бизнес (особено в БГ) лошите коментари/ревюта може да са направо пагубни.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Лошите коментари винаги са си лоши. Примерно след тази тема в Продавалник за Чиполино - http://prodavalnik.com/forum/topic/?t=102477, аз никога не бих купил на детето си подобни колички и тем подобни работи от тях. Тази тема беше уникална анти-реклама пред най-добрите потенциални клиенти - майките.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Все пак - "хейтърс гона хейт", за това има ОРМ агенции както и съобразителни фирми, които умеят да извличат ползи от оплакванията, като показват съпричастност и грижа към клиента. Просто в 2 минутно видео, изцепено на прима виста, няма как да въздействаш на бъдещите си клиенти.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Това много ми прилича на американско убеждение, как да правим $$$ от люспи от черупка на костенурка. С две думи нищо. Това ръкомахане ми навява спомени за филмите на Уил Смит.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

За всеки влак си има пътници. Едни продават семки, други техните "шлюпини :)" а трети начини за безопасното им "люпене" докато шофирате :)
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Да, ама аз съм на принципа 300 кг руда, 300 часа работа, 15 немци и куп технологии и накрая виждам автобил, продаван в цял свят. А това горното е шипка емоция, доверие на килограм, 300 думи, които не значат нищо и 24 карата усмивка. И накрая ръце празни, чужди джобове пълни. Това му харесва на българичко. Да гледа много американски усмивки и да ходи гладен.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

С това видео разбиха пропорциите за добри и лоши коментари за даден продукт :D
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

На мен пък толкова ми тракаше нещо наоколо, че чак нищо не й разбрах на "мениджърката".:)
Причината е много проста - човек не може да се концентрира от шумовете и да схване за какво иде реч.
Ако това е рекламна агенция при такива непрофесионални видео клипове,
направо не за лоши коментари, а е за смях в залата.
Сори, ако съм леко краен, но видеото ме подразни - празни приказки на фона
на някаква си никаква обстановка, плюс голяма тупурдия зад кадър.
За представянето на мениджърката пък тактично ще си замълча.:)
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

На тая мацка не и е силна страна математиката, бас държа, че в офиса на шефа след работно време е фурия!!!
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Щом сме го изгледали видеото, шернато е... тук значи е добро.. Освен това никога... ама никога не бях чувал за въпросната агенция, чието име дори и не прочетох :) още по - малко пък запомних, но.. следващия път, когато срещна нещо и избирам може да ми повлияе ... знаеш ли го подсъзнанието какви шеги върти на хората...
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Мацката е готина, става за много неща (най-вече услуги без ръце), но не за това, за което говори.
Много непрофесионално.

ГЪРНЕ, АРЕ НЕА НУЖДА ДА СЕ ПРАЙШ И НА ВУЛГАРНО А? да не говорим, че мнението ти е абсолютно безполезно (тоя път поне си се постарало с правописа, браво!)

---------------
По темата

явно са се пробвали да заснемат по-разчупено и неофициално видео. Дотку добре - особено предвид идеята да бъде видеоблог. Изпълнението обаче кофти/:

- страничният шум е твърде силен и разсейва
- поради страничния шум почти не мога да следя всичките цифри дето ги изреди
- поради двете горни можеше да вкарат и текст за подчертаване на важните моменти - основно цифрите и съотношенията
- личи и че и е първо или едно от първите видеа - задъхване, повтаряне - но това може да се изглади с опита

за мен - нелоша идея, кофти реализация
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Между другото - останалите им видеа изобщо не са чак толкоз лоши. Контента е спорен винаги - всеки е на различно ниво и оценява информацията по различен начин. Говоря за качеството на клиповете. Примерно тва е доста прилично http://www.youtube.com/watch?v=dPN0CsnSK0o и пак е в свободна обстановка навън, тя говори малко по-гладко, страничният шум е по-скоро като фон и не пречи. Релано - мойте адмирации за упоритостта и куража - не на всеки му стиска да застане пред камера именно заради коментари като тоя на моруни кат гърнето горе.
 

Горе