Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Абе, аз не разбирам едно. Оставете патриотичната гледна точка, моралния дълг и прочее. Имоти нямате ли? Искате да ми кажете, че няма какво да защитавате и сте готови да изоставите всичко с лека ръка? :oops:

Имот може да си купиш нов.... живот обаче не се продава.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

То па за сивилнити в парляменто ного струва,,, нема идеал нема и патреотизъм, сичко е комерсиал и байганизъм
Ей го лионса пак глиеди кам келепирут и сака артелчик да стаа,,, ама тъй ши крадни чиши остай войскъта гладна
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Забавна е тая дискусия. Значи да приемем, че ако някой дойде и заплаши семейството ви и имота ви, няма да окажете никаква съпротива? Ще му кажете - влизай пич, аз ще отида да живея другаде :D То войната е същото, ама в по-големи размери.

основния проблем на военните е , че човешкия живот нищо не струва .
Ами, то за хората по принцип, човешкият живот нищо не струва. Сещаш се, има хора които за 10 лв. ще ти отрежат главата.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Аа артелчика го одоврявати, тогази и язе се пиша в убозо
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Малко книги четете .
В САЩ и Канада по време на първата световна бойна никой не е искаш да ходи в Европа да се бие
в Канада даже е имало бунтове . Канада и Австралия са били още колонии по това време .
В Една война нищо не зависи от тебе , ти си малка прашинка в мелето
В Украйна трупове се търкалят по улиците , на никой не ми пука ...........................

Пак казвам който не не хващал автомат и не е бродил караул през ден по цял ден и нощ с 60 патрона нищо не знае .
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Аиди да нса обиждами шото моите книги са повичи от твоите книги ааа
Па и неси чел нужния расдел расделно шото мени за саш канада и австралия ма боли куро ама ко некой ми посегни шиго утепам без дами мигне Окото,,, кома расбираш
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Малко книги четете .
В САЩ и Канада по време на първата световна бойна никой не е искаш да ходи в Европа да се бие
в Канада даже е имало бунтове . Канада и Австралия са били още колонии по това време .
В Една война нищо не зависи от тебе , ти си малка прашинка в мелето
В Украйна трупове се търкалят по улиците , на никой не ми пука ...........................

Пак казвам който не не хващал автомат и не е бродил караул през ден по цял ден и нощ с 60 патрона нищо не знае .
Прощавай, обаче ти не четеш. Има хиляди българи доброволци върнали се да се бият, точно от САЩ и Канада. Едно е да се биеш в защита на родината си, друго е да нападаш някой.

В една война, всичко зависи от всеки. Има хора, които сами са унищожавали цели армии :)
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Малко книги четете .
В САЩ и Канада по време на първата световна бойна никой не е искаш да ходи в Европа да се бие
в Канада даже е имало бунтове . Канада и Австралия са били още колонии по това време .
В Една война нищо не зависи от тебе , ти си малка прашинка в мелето
В Украйна трупове се търкалят по улиците , на никой не ми пука ...........................

Пак казвам който не не хващал автомат и не е бродил караул през ден по цял ден и нощ с 60 патрона нищо не знае .

Глупости, отивам в Индия и кой ще ме намери, че чак да ме задължи да се бия за някаква страна, която нищо не е правила за мен.

@Редрум, едно е някой да дойде и да се прави на тежкар, друго е да има обучена армия срещу теб.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Глупости, отивам в Индия и кой ще ме намери, че чак да ме задължи да се бия за някаква страна, която нищо не е правила за мен.

@Редрум, едно е някой да дойде и да се прави на тежкар, друго е да има обучена армия срещу теб.

Ще отидеш в Индия за да се спасиш, но там може да умреш от някой вирус примерно, не ми се струва нито умно нито прагматично
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

А трето е, да те е страх. Я се поинтересувай за т.нар. Петрички инцидент да видиш, срещу редовната гръцка армия кой се е бил изправил - българска армия или доброволци :)
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Ще отидеш в Индия за да се спасиш, но там може да умреш от някой вирус примерно, не ми се струва нито умно нито прагматично
Смятай, да избягаш треперещ от страх и да умреш от диария в някоя индийска колиба :lol: Какъв достоен край :clap:
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Съдбата трябва да се приема достойно, а за чест и доблест сметки не се правят
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Какви сте такива, че не обичате България бе? К'ви хора сте вие? Леле, страшна деградация на егото има, страшна! Всеки мисли, колко скъп му е живота и си го цени, все едно е по-важен той от другите. Иска ви се да избягате в чужбина, в Дубай, в Индия, ми отивайте бе. Заебете я тая кирлива страна, толкова пропаднала, мръсна, шибан.. и още к'вото искате измислите само за да си спасите кожата. Изобщо за какво сте тук още не разбирам?

Хич не се обиждайте, защото това е самата истина. Превърнали сме се в идиоти-егоисти.

Първата стъпка е да се научим да правим разлика между държава и страна, а не да ги слагаме под общ сбор.

Това, че сте слаби по природа и бихте напуснали страната, като ви пълнят главите с факти, че населението ще е 10% българи и 90% турци и цигани след време направете го. Тези, които ще останат да се бият за идеала за най-хубавата страна ще останат и ще умрат като герои.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Доброволци в Сръбско-българската война

Доброволците в Сръбско-българската война от 1885 година възлизат на около 12 % от българските войски, участвали пряко в бойните действия.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

хаха,
По време на руско-турската война 1877-78 година никой не е искал да става доброволец опълченец , вадили са хората от домовете им насила .

Не гледайте историята еднозначно , както на вас ви харесва . Учете задълбочено и непредубедено .

През първата световна война България побеждава Русия , факт който се премълчава умишлено , защото Русия е искала да анексира Добруджа
Това е една от най големите победи на българската армия в новата ни история . Тогава България воюва заедно с Турция , и този факт се премълчава и показва , че няма приятели и врагове , има само интереси .......................................
Също така англичаните толкова ги е било страх България да не влезе във войната на страната на Турция , че отделят военни ресурси и нападат Турция , което завършва с пълно фиаско .

Националната идея за обединение съсипва България по време на 4 войни .
След Балканската война на нас се пада тракия , плодородна земя , райсака земя . Нашите малоумни политици решават , че тракия не ни трябва а искаме Македония , която остава в ръцете на съюзниците и почва междусъюзническата война .

Аз съм ходил в Турция няколко пъти и съм виждал Тракия какво представлява сега . Трябва да си пълен идиот , за да се откажеш от това заради македонците ..........
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Прощавай, обаче ти не четеш. Има хиляди българи доброволци върнали се да се бият, точно от САЩ и Канада. Едно е да се биеш в защита на родината си, друго е да нападаш някой.

В една война, всичко зависи от всеки. Има хора, които сами са унищожавали цели армии :)

Iron Man , Dracula Untold :D
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Iron Man , Dracula Untold :D

Симо Хаюха - 542 убийства с винтовката.

Ханс Улрих Рудел
- Унищожава 3 съветски кораба, 519 танка, 70 десантни катера, 150 оръдия, 4 бронирани влака, 9 самолета и 800 други наземни цели. :clap:
 

Горе