Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

От аватара ми личи сичкият кеч на баламатума! Ехххх една войничка да имаше ама немааа...язък!
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Идеалогическите войни са в миналото, сега войните са чисто икономически. И понеже в БГ няма нефт или друга високоценена суровина, та може да се спи спокойно:)
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Не си прав. Защото големите сили не искат да си мерят пиЖките в собствените си страни. Затова предпочитат фронта да е на неутрална земя. Каква по-добра от нашата. От едната страна има море за водене на битки с флотилии от друга страна има евроатлантически партньори настръхнали срещу изтока. То си е и показателно. Защо не си правят тренировките в техни води, а прекосяват половин свят да тренират в нашето Черно море.
Идеалогическите войни са в миналото, сега войните са чисто икономически. И понеже в БГ няма нефт или друга високоценена суровина, та може да се спи спокойно:)
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Идеалогическите войни са в миналото, сега войните са чисто икономически. И понеже в БГ няма нефт или друга високоценена суровина, та може да се спи спокойно:)

Но пък сме разположени на много хубаво място, стратегически вход може да е.

Ама то поне сега ако стане някоя война, взимаш си лаптопа и си печелиш където и да си. Стига да няма световна война, интернет бизнеса дори от смърта си спасява.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Като гледам всички са силно монивирани да бранят едно парче земя което е преопределено да стане циганска или турска провинция след години...

Какво наследство само ни оставиха комунистите, а? :)
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Брех, хайде пак комунистите виновни. Ей на тоя Живков не ви ли писна да му дигате кокалите па да живете и пътувате по пътищата му, да ходите по тротоарите му и да харчите от предприятията които той е създал , а вие ограбихте.
Като гледам всички са силно монивирани да бранят едно парче земя което е преопределено да стане циганска или турска провинция след години...

Какво наследство само ни оставиха комунистите, а? :)
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Хайде пак тато и комунизъм ... голяма любов към окупатора и към режима му който изби цвета на нацията и ограби богатството му ...
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Цък. Нали е много лош.

[video=youtube;caTqHb9HJr0]https://www.youtube.com/watch?v=caTqHb9HJr0[/video]
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Жалко, че тук Живков не говори за фалита на БГ през 60-та, защо иска да ни присъединиява към СССР, както и за последващият фалит и за мораториумите на дълга и за една редица други неща, но не говори нищо, че бяхме окупирани 44-та с ограбено богатство и липсващ цвят на нацията и за капак режим, който никой не е искал ... Не случайно 1 милион избягаха почти веднага от татова БГ. Иначе интервюто бива за такива като унито.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Че кой ще обяви война на държава без значение никакво? Те направо ще си ни превземат без бойни действия. Комшиите от съседна Турция ни се точат лека полека.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Кога го изслуша, че можа и да го коментираш???
Жалко, че тук Живков не говори за фалита на БГ през 60-та, защо иска да ни присъединиява към СССР, както и за последващият фалит и за мораториумите на дълга и за една редица други неща, но не говори нищо, че бяхме окупирани 44-та с ограбено богатство и липсващ цвят на нацията и за капак режим, който никой не е искал ... Не случайно 1 милион избягаха почти веднага от татова БГ. Иначе интервюто бива за такива като унито.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Кога го изслуша, че можа и да го коментираш???

Нали не мислиш, че за 1-ви път съм го гледал едно от малкото му интервюта?

Жената, го пита към средата защо е искал да ни присъедини към СССР, отговор няма такова нещо и после вика за ресурсите на Русия в добавка как всяка банка е искала да дава кредити. Е именно 60-та фалираме и нито една банка не е искала да дава кредити затова сме продавали златото си. Както и нямало 10 милиарда дълг, а от архивите на БНБ точно това показва, както и 90-та имаме плащане от 500 милиона и точно тогава бе мораториума и батака, защото нямахме пари за плащането.

А и да вика за народният съд и по точно затворниците че ги освободил чак 62-ра, 18 години агония и машина за избиване на хора, после по трудовите лагери. Да като цяло нищо не е. Все пак за такива като теб бива интервюто.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Абе, аз не разбирам едно. Оставете патриотичната гледна точка, моралния дълг и прочее. Имоти нямате ли? Искате да ми кажете, че няма какво да защитавате и сте готови да изоставите всичко с лека ръка? :oops:
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Абе, аз не разбирам едно. Оставете патриотичната гледна точка, моралния дълг и прочее. Имоти нямате ли? Искате да ми кажете, че няма какво да защитавате и сте готови да изоставите всичко с лека ръка? :oops:

Какви имоти ще защитаваш като дойде по модерна армия от твоята? Ликвидираш всичко обръщаш в злато, кинти, койни какво ти дойде на ум портативно и си аут.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

То всичкото недвижимо имущество е на банката или хазяите! Да си ги пазят! :D
Абе, аз не разбирам едно. Оставете патриотичната гледна точка, моралния дълг и прочее. Имоти нямате ли? Искате да ми кажете, че няма какво да защитавате и сте готови да изоставите всичко с лека ръка? :oops:
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Абе, аз не разбирам едно. Оставете патриотичната гледна точка, моралния дълг и прочее. Имоти нямате ли? Искате да ми кажете, че няма какво да защитавате и сте готови да изоставите всичко с лека ръка? :oops:

Да няма да рискувам живота си заради имоти? Ако ще 10 милярда да имам в имоти, пак се махам, предпочитам да съм беден и жив, богатството лесно може да се създаде пак.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Тука като гледам вече има армия от няколко човека дето са се надъхали да воюват нищо, че не знаят даже от коя страна се хваща калашника. :-o
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Жалко, че я няма вече. То и мъже не останаха след премахването и.
Само човек, ходил в казарма може да проумее военните и тяхната извратена психика .
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Първо трябва да бъдат разстреляни кретените в парламента, след това вече да се борим за родината, иначе каузата е загубена !!!

Правилно ама и артелчика не става
 

Горе