Колко пари давате месечно за цигари?

leonssss

Well-Known Member
Цигарите ги отказах отдавна, но предполагам. че все някой пуши и от бюджета му излизат кинти, които биха отишли за шоколад и цвеята на любимата дама/ Така че колко пари давате месечно за цигари.Един познат сигурно вика за един апартамент пари съм дал а вие?

пс/ скръндзат ни се пари за сео и хубав хост, но за цигари не:):rolleyes:
 
Аз пуша малко, ако не излизам някъде на заседение или гости. Една кутия ми стига за 3 дни. ;) Демек около 45 лева грубо на месец, което си е греда както и да го гледаш. Но скоро се надявам да ги спра ококчателно. Преди време успях за две годни и сега като се напъна бих. ;)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

И аз съм като Blinky горе долу 1 кутия на 3 дни, но като излизам на с приятели пуша повече.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Спрях ги преди над 8 години, така че 0 лв.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

4-5 цигари на ден= 30-40 лв на месец. Съжалявам, че пак ги почнах, не бях палил цигара в продължение на една година, но това лято на морето се изкуших да запаля и без да се усетя пак ги пропуших.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

За мен и за жена ми.... 250-300 лв.:cry:
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

За мен и за жена ми.... 250-300 лв.:cry:

3600 на година една кола на старо направо си ги даваш!
толкова неща можеш да купиш с тези пари
някои толкова им е заплатата за цяла година
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Средно по 10 цигари на ден = 2,50лв. ~75лв на месец. Пуша от година и половина и по мои сметки съм изхарчил около 1,8 бона :(
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз ги смятам по друг начин:) Кредит с месечна вноска 300 лв е към 30 000 лв за 10 години. Ей ти 30 000 лв за инвестиране в начинания, като само трябва да се откажат цигарите:) Само дето при пушачите не се случват така нещата. Накрая хем имаш кредит, хем пак си даваш 300 лв за цигари.:rolleyes: Абе по-тъпо говедо от пушача не може да съществува! Пари за ядена може да няма, ама за цигари винаги намира....

3600 на година една кола на старо направо си ги даваш!
толкова неща можеш да купиш с тези пари
някои толкова им е заплатата за цяла година
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Не при всеки е така biaaro. Аз мога и с цигари и без цигари, ако реша и се налага да ги спра ще ги спра. Ако няма пари за ядене няма да има и за цигари!!!
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Да, има и такива, дето могат с цигари, могат и без цигари. Аз говоря за хора дето са пушачи от 10-15 години и цигарите са им по-важни от въздуха, и такива има.

Не при всеки е така biaaro. Аз мога и с цигари и без цигари, ако реша и се налага да ги спра ще ги спра. Ако няма пари за ядене няма да има и за цигари!!!
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

По-хубавите цигари растат сами :D
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Не пуша и никога не съм го правил. Как може да си ебавате здравето и бюджета така....
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

0 лв. - съгласен съм с думите на биарото.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

имам познат който пуши по 2 кутии на ден
има пари може да си го позволи.
веднъж смятахме цигарите, алкохола и бензина дето си купува
излизаше някъде към 10 000 лв на година

може и да не си кара колата
и пеша може да ходи на работа
и за гъзария ходи с нея , а не по принуда!
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

И на Бил Гейтс парите да имам защо ми е тази отрова???
 

Горе