Колко пари давате месечно за цигари?

От: Колко пари давате месечно за цигари?

Ако искаш да имаш деца - спри да пушиш. Цигарите сериозно увреждат детеродните способности. Плюс това, смърдяща на пепелник жена - не, благодаря.

Ама няма защо да благодариш - не съм ти се предложила:)
Не мириша на пепелник, но познавам непушачи, които вонят на други красоти от километри, така че нека не задълбаваме и в тоя спор. Колкото до детеродните способности - иди да видиш колко от твоите любимки ромките пушат по време на N-тата си бременност.
Признавам, че пушенето е лош навик, но никой не е казал, че сме съвършени, нали?
 
Re: От: Колко пари давате месечно за цигари?

Колкото до детеродните способности - иди да видиш колко от твоите любимки ромките пушат по време на N-тата си бременност.

Те тия не ги лови нищо. Като видиш къде живеят, се чудиш те и хлебарките ли ще са последните след армагедона. :)

Иначе имах една позната дето си маеше по няколко цигари на ден, беше в 6тия месец. Лекарят и бил казал, че можело по няколко. Викам си, тези не са у ред. :) Не стига, че се трови, а в същото време трови дете си, и отделно харчи едни пари, които може да даде за нещо полезно. ;)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Сигурно като пушиш миришеш на теменужки. Над 8 години съм пушил и много добре знам миризмата. Сега ми се повдига :confused:

И не е навик, а наркомания.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Винаги съм казвал, че по досадни от непушачите, са само бившите пушачи.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

И кеф ли ти е да отидеш в заведение в което се пуши и като се прибереш да смърдиш отвратително. Дори след душ косата ти пак смърди на цигари. Дрехите и те, трябва да се перът само заради вонята.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Не пуша от над 4 години, преди това по половин до една кутия на ден. Спрях ги като реших на 7 март вечерта и от 8 не съм пушил повече. Ванга си го е казала, ако трябваше хората да пушат щяха да имат комини. Много е лошо да искаш да се самозатриваш с вредният навик. Пушачите се оправдават, че какво друго им оставало освен да си пушат... Все едно ние като сме ги спрели сме умрели от тъпотия. Просто всеки месец си харча за други неща парите вместо за тютюн.
 
От: Re: От: Колко пари давате месечно за цигари?

Те тия не ги лови нищо. Като видиш къде живеят, се чудиш те и хлебарките ли ще са последните след армагедона. :)

казва се хилядолетен естествен подбор!Те отмалки така си живеят и са калени !
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Мухахаха аз не пуша :) цял живот слушам как парите не стигат на мама и тате - пушачи и да не казвам колко пари излизаха през ноздрите им............... сега мама ги отказа - татко още не може милият - ще умре от глад но ще пуши в кенефа..............

Дано станат по 10 евро кутията................ глад или умри :)

И на моите родители не им стигаха парите без да са били пушачи, да са излизали по заведения или въобще да са живяли разточително.
Въпреки това аз се подведох по "лошия пример" на приятели, но не мисля, че съм зависима. По цял ден съм си на работа и не пуша. Вечер като се прибирам или почивните дни, ако излизам с приятели си го позволявам. Не виждам нищо лошо при добре оборудвано заведение с вентилационни и друг вид климатични системи да се драматизира с насълзените очи на непушачите.

Не знам дали има зависимост между родителите, съответно техния пример и лично твоето вменяемо решение с какво и как да се тровиш.
Другият трети вариант е, че имам приятелка, на която родителите й са страстни пушачи и дори като бяхме студентки още неработещи собствената й майка оставяше сутрин кутия Средец. Впоследствие си забременя и си пушеше. Иам и други приятелки, които са пушили докато бяха бременни. Това го пиша, не защото ми се струва нормално, а защото го има и всеки си решава. Живеем в свободен свят.

Искам Норти да ни пише колко е спестил от тези гнусни пороци и какво си е купил със спестените парици? :twisted:
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Винаги съм казвал, че по досадни от непушачите, са само бившите пушачи.

Това не го бях чувала. Защо?

Иначе по темата, не пуша, но имам други пороци :D
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Това не го бях чувала. Защо?

Иначе по темата, не пуша, но имам други пороци :D

Щото по принцип няма бивши пушачи. Хора, които са ги спрели преди много години, казват че от време на време още им се пуши като им замирише на цигари.

И затова, стават по католици от папата, когато някой пуши около тях... да не се подхлъзнат отново :).
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Четох, че предстои ново вдигане на цигарите, така че яко да им е на пушачите :)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Четох, че предстои ново вдигане на цигарите, така че яко да им е на пушачите :)

Жената се научи да пуши от моите парламент, тежко ми ... :(
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

[video=youtube;Ir6WixZSHmc]https://www.youtube.com/watch?v=Ir6WixZSHmc[/video]
Пари нема, пари нема пари за цииигааари :D
 
От: От: Колко пари давате месечно за цигари?

Сигурно като пушиш миришеш на теменужки.

Мдаааа. Бат Ваньо (Костов) си говори с тях - аз ги пуша.:) Има мистична връзка между вегетарианците и теменужките, явно..
Винаги съм казвал, че по досадни от непушачите, са само бившите пушачи.
Не знаех, че си го казвал, но аз винаги съм го мислила.:|
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Абе не знам кой е досаден, но няма по-гадна миризма от тая на пушача. Дето се вика "миришеш на дърт циганин". Точка.
 
Re: От: Колко пари давате месечно за цигари?

Абе не знам кой е досаден, но няма по-гадна миризма от тая на пушача. Дето се вика "миришеш на дърт циганин". Точка.

Абе по-добре това, отколкото на чесън. :) Има и и такива.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Ако искаш да имаш деца - спри да пушиш. Цигарите сериозно увреждат детеродните способности. Плюс това, смърдяща на пепелник жена - не, благодаря.

Аз съм пушач, но не смея да се доверя на цигарите като надежден контрацептив.

П.П. Приятелят ми е непушач.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз съм пушач, но не смея да се доверя на цигарите като надежден контрацептив.

Сега се сетих, че полицаите така и така правят ''пушещи'' протести, та може вместо да ползват сълзлив газ да палят по цигарка, за да гонят демонстранти и футболни фенове. :wink:
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз съм пушач, но не смея да се доверя на цигарите като надежден контрацептив.

П.П. Приятелят ми е непушач.
Да не е циганин? :lol:
 

Горе