Колко пари давате месечно за цигари?

От: Колко пари давате месечно за цигари?

в крайна сметка цигарите убиват и липсата на пари също!
 
Последно редактирано:
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Само този който се е отървал от тази зависимост може трезво да отсъди колко е бил прост да дава пари за отрова.
Само може да ни завиждате, че сме се отървали. Като не ви стиска не изкарвайте пушенето приятно и безвредно.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз си пафкам и не ме вълнуват тея коментари които се изписаха по темата. Нали знаете, че с коментарите ви не може да промените хората в смисъл да ги откажете от зависимостите им :p
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз си пафкам и не ме вълнуват тея коментари които се изписаха по темата. Нали знаете, че с коментарите ви не може да промените хората в смисъл да ги откажете от зависимостите им :p

Аз даже мисля, че стремежът да поучаваш, назидаваш и натрапваш своите възгледи е по-неприятен и вреден навик, но нека бъдем алтруисти и приемем, че тези мили хора ни обичат и са загрижени за нас.:)
 
Последно редактирано:
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Пушач, който да няма пари за цигари е много трудно да видиш. Дори бездомниците, които ходят с джапанки през зимата, винаги имат пари за цигари. Пушещите деца са зле, тъй като нямат доходи и са принудени да събират фасове по земята. Само онези, които не крадат, за да си купят цигари, разбира се. Зависимостите към наркотични вещества правят хората изключително изобретателни.

Относно противопоставянето между пушачи и непушачи. Като цяло то приключи със забраната за пушене на закрити публични места. Непушачите вече станаха доста голямо мнозинство и изобщо не ги вълнуват проблемите на пушачите, тъй като все по-рядко имат "щастието" да вдъхват аромата на тютюневата смрад.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

жена пушач на какво ли лъха?

Това наистина е много кофти. Мъж пушач как да е, ама да видиш някоя мацка, която да ти грабне окото и като се доближиш до нея - да мирише на печка - отвратително.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Това наистина е много кофти. Мъж пушач как да е, ама да видиш някоя мацка, която да ти грабне окото и като се доближиш до нея - да мирише на печка - отвратително.

АКо някоя пушачка реши да ти обърне внимание, сигурно директно я отрязваш.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

АКо някоя пушачка реши да ти обърне внимание, сигурно директно я отрязваш.

Явно имам късмет, защото досега само един такъв случай съм имал :) При това пред мен не пушеше, освен ако е на някое парти, защото знаеше, че това е противно :)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Явно имам късмет, защото досега само един такъв случай съм имал :) При това пред мен не пушеше, освен ако е на някое парти, защото знаеше, че това е противно :)

пуши, въпреки че мисли и знае, че е противно, освен на партита, къде явно тютюнопушенето е по-малко противно? :rolleyes: Да разбирам, че все пак не си я отрязал и няма върволица от готини мацки - пушачки, желаещи да им обърнеш внимание.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз по-елементарно мислене не съм виждала, честно.
Значи ако една жена се къпе, пере си дрехите, ползва парфюм и дъвка, но пуши - Йок! Не става! Смърди на печка.
Обаче ако някой не пуши е супер вариант, па нищо, че е мърла/мърльо, дето маа лук и чесън и не се къпе, та мирише на туршия вече, така ли?
Разбрахме ви мнението, но не ни убеждавайте, че миришете прекрасно само защото сте отказали цигарите. :)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Значи ако една жена се къпе, пере си дрехите, ползва парфюм и дъвка, но пуши - Йок! Не става! Смърди на печка.

забрави да сере мандаринки!
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Че защо ако не мирише на цигари, задължително трябва да мирише на чесън и да не се къпе? Не вярвам някой да твърди, че НЕпушенето прави една жена идеална, но пък смешно звучи внушението, че миризмата на цигари е по-добра от липсата й :)
Всеки с разбирането си, да не го натрапваме взаимно :)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Че защо ако не мирише на цигари, задължително трябва да мирише на чесън и да не се къпе? Не вярвам някой да твърди, че НЕпушенето прави една жена идеална, но пък смешно звучи внушението, че миризмата на цигари е по-добра от липсата й :)
Всеки с разбирането си, да не го натрапваме взаимно :)

Разбира се, че миризмата на цигари не е по-добра от липсата й. По-скоро коментирах изказвания от типа, че едва ли не директно биват отрязвани жени само защото са пушачки. Ми поразговорете се малко, може пък още кусури да им откриете, или пък някоя компенсираща добродетел.

Иначе аз принципно имам желание да откажа цигарите, но явно не ми е достатъчно силно това желание.
 

Горе