Колко пъти сте летели със самолет ?

Колко пъти сте летели със самолет?

  • Никога

    Votes: 23 26.4%
  • Веднъж

    Votes: 10 11.5%
  • До 5 пъти

    Votes: 10 11.5%
  • До 10 пъти

    Votes: 11 12.6%
  • Над 10 пъти

    Votes: 14 16.1%
  • Над 20 пъти

    Votes: 9 10.3%
  • Не мога да кажа точна бройка (много полети)

    Votes: 9 10.3%
  • Не бих летял

    Votes: 1 1.1%

  • Общо гласове
    87

myselfmonev

New Member
Все по често се говори по темата "Колко пъти си летял със самолет"

Едно леко неангажиращо допитване във формата на анкета.
Ако не намирате подходящият отговор или искате да споделите впечатления, моля чувствайте се свободни да напишете едно мнение под формата на коментар.

Поздрави на всички
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

С риск да изляза простоват човечец казвам, че със самолет не съм летял. Нямам и намерение скоро да летя със самолет, тъй като нямам причина да ходя далеч.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

1 път но не с пътнически..поради същата причина като на @Unwise
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Е аз ли съм ветера с над 10 полета :D
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Досега само веднъж, пътнически. Скоро ми се налага едно идване до България, от там Германия и пак Лондон, което ще добави още 3 полета.

Но определено е голямо изживяване, даже и да не се налага да пътуваш по работа.

Самата идея, усещаш технологията.

Неописуемо е, може би съм новак и ми е интересно, затова не разборам "констюмарите" които спят в самолета поради ограниченото си време.


Водят този вид транспорт най-сигурният и безопасен (макар да е имало изключения водещи до инциденти и големи аварии, катастрофи)

Това е бъдещето, въздуха. Искаме или не - Случва се.
Мисля че ще прогресира в по малки вариации, както с всяка друга техника. Габаритите ще се смаляват и екстрите съответно ще се увеличават.
Един ден кой знае ? Стар Уорс корабчета по гаражите, ново гориво и тн.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

С риск да изляза простоват човечец казвам, че със самолет не съм летял. Нямам и намерение скоро да летя със самолет, тъй като нямам причина да ходя далеч.

Подари си едно пътешествие до Париж например, с ранна резервация няма да ти излезе повече от 50 евро двупосочният.
Кацаш сутринта, разхождаш се тук там и се прибираш, я с приятели, я с любим човек, я с дете.
Айфеловата кула чака да и се насладиш :)

Не си прост човечец, напротив. Имам добри бележки за теб. )
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

над 10 пъти, от стюардесите на Al Italia имам най-лоши спомени :-/
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Аз пък от самолетите на същата компания имам лоши спомени. Веднъж летях презокеански полет с един техен самолет, който още отвън изглеждаше зле, защото му беше олющена боята. Беше полупразен, което е странно за презокеанските полети, а на всичкото отгоре беше през нощта пътуването. За капак имаше постоянно турбуленция и не беше никак приятно.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Аз имам няколко ( май 6 ) като най дългия беше 10 часа полет.

Забелязах, че колкото по - голям е полета ( по скъп билета ) толкова повече екстри имаш - нищо ново като цяло.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

над 10 пъти, от стюардесите на Al Italia имам най-лоши спомени :-/
Сподели тогава, с кои стюардеси имаш най-добър опит:mrgreen:
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Аз гласувах за над 10 пъти, мисля, че още не влизам в групата над 20 :). Повечето от тях дълги, най-дългият от които мисля беше към 12 часа. Ползвала съм Бритиш, Еър България, Австрийските и Сингапурските авиолинии.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Май излъгах без да искам :twisted:, над 20 са, само от опследното пътуване бяха 6 полета (3 на отиване и 3 на връщане).
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Страшни теми последно време, 1 тема за seo/ design /webmasters няма.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Аз не тая топли чувства към руските стюардеси на Аерофлот. Нищо извън заучените им фрази не може да ги питаш, защото рискуваш да отнесеш грубиянството им. И само по 2 плюнки водица дават едвам! И да не те е срам да си поискаш още, няма шанс да не се обезводниш до края на полета. Ако прехвърляте на български самолет, направо ви идва да ръкопляскате на всичко, което направят нашите стюардеси.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Подари си едно пътешествие до Париж например, с ранна резервация няма да ти излезе повече от 50 евро двупосочният.
Кацаш сутринта, разхождаш се тук там и се прибираш, я с приятели, я с любим човек, я с дете.
Айфеловата кула чака да и се насладиш :)

Не си прост човечец, напротив. Имам добри бележки за теб. )
Някой ден като ми се занимава може и да помисля по въпроса. И все пак предложената от теб дестинация не ми е чак толкова интересна. Предпочитам места с историческо наследство и то не само в музеите, а такова, което може да видиш просто докато се разкарваш (т.е. оцеляло и все още живеещо сред хората). Алтернативен вариант са по-дивите места в стил природа до насита.
Иначе и аз смятам, че въздушният транспорт е бъдещето, но просто не ми се е налагало да го ползвам. Рядко пътувам. За добро или лошо мрежата ми спестява много пътувания.

Страшни теми последно време, 1 тема за seo/ design /webmasters няма.
На някои вече им идва до гуша от работа и тук наминават за да се поразнообразят поне малко. Не, че важните теми не са нужни, но наличието само на важни теми е признак на сухарщина и ограниченост. Един предприемчив човек трябва да е по-широко скроен и като изкарва пари трябва да има идеи как да ги харчи. В гроба полза от тях няма.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Не съм ги броял, може да са 20 може и повече, но най- често до Англия
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

само преди месец в рамките на един месец летях 6 пъти :D

aa да, последния полет беше на българия еър и нашите стюардеси са най-готини, хубави момичета. не лелки като аерофлот :lol:
 

Горе