Колко пъти сте се влюбвали наистина

Колко пъти сте се влюбвали истински

  • николко

    Votes: 3 9.1%
  • няколко

    Votes: 3 9.1%
  • 1-2

    Votes: 15 45.5%
  • 3-5

    Votes: 7 21.2%
  • 8-12

    Votes: 1 3.0%
  • изгубих им броя

    Votes: 4 12.1%

  • Общо гласове
    33
Има надежда за добро развитие, Мите! Проявата на загриженост за здравословното (пък било и психическото) състояние на мъж от страна на жена, в около 74% от случаите кулминира в любовна игръ. Изследвано и доказано.

При теб от личен опит със сигурност няма как да е изследвано и доказано това - да не го прочете в katyusha.org?
 
Има надежда за добро развитие, Мите! Проявата на загриженост за здравословното (пък било и психическото) състояние на мъж от страна на жена, в около 74% от случаите кулминира в любовна игръ. Изследвано и доказано.

Не му надувай платната. Мите, лъже те. :)

Проблемите с психическото здраве не действат привличащо на нито една жена.
 
  • Like
Реакции: OSH
Отбелязвам за аудиторията, че вчера никой от нас не е псувал и не е нагрубявал никого, защото курвата RetarD я нямаше.

Това могат да си го отбележат двете му прислужници @Blinky и @Cooice и да знаят заради кой се налага да се занимават с модериране на постове, вместо да си вършат по-важна работа.
 
Значи:), говорим си ние с Димитър7 и Нандибанди, тук, в тая тема, шегуваме се, идва Раймундо лайното и изсира:
При теб от личен опит със сигурност няма как да е изследвано и доказано това - да не го прочете в katyusha.org?

После, в друга тема, куотвайки пост, написан преди неговия провокаторски тук, пише:
Сори, че те жегнах така да избухнеш, де да знам , че си девствена душица, и ще се обидиш толкова от темата за първото влюбване - колко часа още ще плескаш по други теми, че да ти се оправи настроението?

Уникално (тъпо лайно).:)
 
1 път. Измами ме с голяма сума пари. И го оставих преди 6 години.
Ма, не се оставя така преди да е върнал парите, бе Саше. Трябваше поне да го задържиш да си ги отработи.
 
Не ви знам кои "нас" сте вие, но аз съм солов играч.
Имах предвид, че дори ти, солов играчо не си псувал вчера, поне доколкото си спомням. Така по-добре ли е? :)
 
Е, кой поде тая развала на и без тва тъпата тема?
Значи:), говорим си ние с Димитър7 и Нандибанди, тук, в тая тема, шегуваме се, идва Раймундо лайното и изсира:


После, в друга тема, куотвайки пост, написан преди неговия провокаторски тук, пише:
Сори, че те жегнах така да избухнеш, де да знам , че си девствена душица, и ще се обидиш толкова от темата за първото влюбване - колко часа още ще плескаш по други теми, че да ти се оправи настроението?

Уникално (тъпо лайно).:)
Допреди това имаше съвсем шеговит и приятен дух и тон, ако не се лъжа?

Нищо, тя сега от толкова зле може да надобрее. Като няма колко по-надолу да слезне, може да се покачи, нали "след спад следва покачване", ужкем.:)
 
Ма, не се оставя така преди да е върнал парите, бе Саше. Трябваше поне да го задържиш да си ги отработи.
Отработил ги Е в алкохол и наркотици. На гаджето си. Гей е. Повече ме Лъга отколкото доброволно да иска да ги върне. Такова нещо не съм видяла.
 
Имах предвид, че дори ти, солов играчо не си псувал вчера, поне доколкото си спомням. Така по-добре ли е? :)
От едноклетъчните, които могат да се делят на себе си ли?
 
Не пия, не пуша, не нося маска и не съм ваксинирана. :)))) Ти обаче дали отговаряш на критериите ми?!... :)))
Га ти гледам профила стар член на форума си, а не те помни никой.Такива, ако са ти и критериите - никой нема да се влюби.
 
 
Контра, пусни и ти нещо че окапахме.
 
а превод има ли?
намерих

Как бих желал​


Има дни в които не спя и мисля за теб ,
Стоя затворен в къщата с тишината за приятел ,
докато снегът зад прозорците се сипе
очаквам те тук близо да огъня.
Тази зима нещо не върви ,
не е Рождество от едно време в живота
Отминала е само една година ,
да се надяваме ,че няма да свърши.

Как желая ,как желая,
любов моя ,
ти да ме обичаш ,
както аз,
че тази вечер много тъжна ,
много обикновена
не ще бъде без теб.
Как желая ,как желая,
любов моя ,
Как желая ,тази любов ,
която си отива,
да не се разтопи като сняг на слънце ,
безмълвно.

Трябваше да те разбера
като видях да си отиваш
и да не те любя ,
когато не искаш да те обичам.
Без да изпадам в нова ревност,
каквато само ти ме караш да изпитвам.

Как желая ,как желая,
любов моя ,
ти да ме обичаш ,
както аз,
че тази вечер много тъжна ,
много обикновена
не ще бъде без теб.
Как желая ,как желая,
любов моя ,
Как желая ,тази любов ,
която си отива,
да не се разтопи като сняг на слънце ,
безмълвно.

Този път друга жена няма да дойде ,
за да изтрие твоята следа върху възглавницата.
Даже на Луната я помолих и я няма ,
не иска вече да стои до мен.
 
Последно редактирано:
@dalasweb Стана ми чудно как ще се погледне на Малена, иначе Лолита е ок за обществеността.
 
Жената в клипа дето си постнал е от ония , за които се водят войни и дават зестра цяло царство!
 
Два пъти съм се влюбал наистина, но това беше в тийнейджърските ми години (след пубертета).

Не знам, но сега не мога да се влюбя толкова силно. Харесвам, имам симпатии, но за любов не може и дума да става.
 
Два пъти съм се влюбал наистина, но това беше в тийнейджърските ми години (след пубертета).

Не знам, но сега не мога да се влюбя толкова силно. Харесвам, имам симпатии, но за любов не може и дума да става.
Има такова нещо, след като си е влюбил един път истински.
 

Горе