Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

За себе си мога да кажа, че време нямам да се занимавам с online бизнес, но съм готов да инвестирам необходимото, да започна някакъв, който не изисква внимание от моя страна.
Определено в моя случай ресурса не е проблем. Организацията и уменията ми куцат.

Е човек няма бизнес, който да не изисква от тебе да се занимаваш с него. Парите не валят от небесата!!!! Ако беше така охооо всички щяхме да се къпеме във вани с мляко. Стига глупости. Ако искаш да изкараш някои лев си намери свободно време, и се залавяй за работа. В противен случай цял живот ще бачкаш за някои и ще го правиш богат. Продавайки собственото си време за жълти стотинки... Колкото до уменията има хостове, който не изискват от тебе никакви умения, само капка въображение.
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

инвестирал съм над 500 лв в моите проекти и продължавам напред :)
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Предпочитам щом е мой бизнес да инвестирам по-малко, но по-често.....
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

100$ е една разумна цифра като за начало:oops:
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Инвестирал съм 6 цифрена сума... няма да я споменавам с точност...
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Преди година инвестирах 200 $ .. нямаше голям напредак .. сега без много големи инвестиции си докарвам горе доло добри пари :)
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Най-добрата възможна инвестиция е в собсвения бизнес - общо приет факт.
Естествено не става въпрос просто да се изсипват всички възможни средства в даденя бизнес. В повечето случаи има един разумен максимум на инвестиране в собствения биснес след които просто инвестирането не е ефективно.

Диверсификацията също е много важна, но тя идва след едно прилично стъпване на бизнеса на крака.

Аз лично си позволявам да outsource'вам все повече неща. Това ми дава възможност за много по голям растеж както и освобождава времето ми да правя каквото искам.
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Е човек няма бизнес, който да не изисква от тебе да се занимаваш с него. Парите не валят от небесата!!!! Ако беше така охооо всички щяхме да се къпеме във вани с мляко. Стига глупости. Ако искаш да изкараш някои лев си намери свободно време, и се залавяй за работа. В противен случай цял живот ще бачкаш за някои и ще го правиш богат. Продавайки собственото си време за жълти стотинки... Колкото до уменията има хостове, който не изискват от тебе никакви умения, само капка въображение.

Това не е вярно! Може някой друг да ти ръководи бизнеса, а той просто да е ... твой!
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Ако събера парите и времето, през което съм работил върху проекта си вместо да работя при работодател, за 2010 съм инвестирал около 10000лв.
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Зависи от оборотите за миналата година все пак и наличностите
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Годишно влагам около 1000 лв. в онлайн проектите ми. Сайтовете ми са хоби / любителски и са предназначени за приличен допълнителен доход.
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Ами аз съм инвестирал до сега 40 000лв.
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Колкото трябва
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

като за първи проект около 100 кинта .... да видим как ше тръгне ...
 

Горе