Колко струва рекламата в Zamunda?

istani123

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Чудя се колко струва рекламата в Zamunda?

Някой от вас рекламирал ли е там
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

не струва... мани
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

https://garga.biz/clicks.php

чрез системата на garga.biz можеш да си пуснеш реклама в много сактове включително и замунда ...
но наистина няма смисъл !
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

Те ги затварят от 2 години :) Имали нещо ново по въпроса със затварянето, което да съм пропуснал?
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

Ако искаш банер при тях най-тънкото с което можеш да минеш беше около 400-500 лв. за месец мисля а иначе сумите достигат и до 4 цифрени за месец
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

https://garga.biz/clicks.php

чрез системата на garga.biz можеш да си пуснеш реклама в много сактове включително и замунда ...
но наистина няма смисъл !
И аз съм на мнение, че няма смисъл. Няма такъв шит трафик човек. ;) Направо не знам какво си мислят сегашните рекламудатели там. :)
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

Ако искаш банер при тях най-тънкото с което можеш да минеш беше около 400-500 лв. за месец мисля а иначе сумите достигат и до 4 цифрени за месец

Сумите за перманентен банер винаги са били XXXX
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

Здравейте,
Пробвал съм Гаргата - вятър работа.
Не се набутвайте!
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

Тя Гаргата ако беше сериозно замислена от сериозни и отговорни хора, нямаше да я кръстят гарГа.

Много си прав :D
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

ами в българия замунда и ви бокса къртят ,така че приказки от рода не струва ми се струват мноо смешни ,щом не струва да си пусниш реклама в сайт с няколко милиона импресии в кое си струва ,в замунда е най яката реклама ,тва че е скъпа е друг вапрос ,но и вашият сайт да има 500000,1000000 уникални няма да я продавате рекламата за 20 лв я
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

Натрупай малко стаж във форума и ще спре да ти е смешно. То на улицата лапе да спреш - ще ти каже, че къртят.
Между другото за таргетиран трафик чувал ли си ?
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

не сам чувал за таргетиран трафик ,обаче ако си пусна реклама в замунда знам че ще я видят 100000,200000 души за един ден ,като е толко смотана защо са им заети сичките банери начи там рекламират мноо големи сайтове ,значи всичките 30,40 сайта които са супер мощни и големи са много прости щом рекламират там ,като кажеш gepi me и секи ще каже да тва е сайт за запознанства ,и той го знае от замунда не от гугал .значи тука на разни сайтчета с по 1000 уникални на ден искат за реклама по 100,150лв и да изберя тях вместо да си пусна в замунда .Тряя съм бавноразвиващ се кретен аутист избегал от местния дом за хора с умствена недостатъчност.
 
Последно редактирано:
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

не сам чувал за таргетиран трафик ,обаче ако си пусна реклама в замунда знам че ще я видят 100000,200000 души за един ден ,като е толко смотана защо са им заети сичките банери начи там рекламират мноо големи сайтове ,значи всичките 30,40 сайта които са супер мощни и големи са много прости щом рекламират там ,като кажеш gepi me и секи ще каже да тва е сайт за запознанства ,и той го знае от замунда не от гугал .

Именно! Замунда става за брандинг реклама, но ако искаш повече посетители, за тези цени можеш да си набавиш до 10 пъти повече, отколкото ще дойдат от торента.
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

Пак се сетих за нуждата от онлайн алтернатива на Бате Енчо във форума, като четох мненията на новия потребител.
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

Ето го батко:

bate-encho1.jpg
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

добре аз говоря за да си пуснеш реклама в в сайт с банер ,не говоря за рани пинизи копуване на линкове и такива разни ,ако трябва да си пусна банер някаде то бих избрал или замунда или в бокс ,на ви бокса за днес пише така 452 359 уникални 15 583 065 импресии,замунда не вярвам да са по доло ,покажи на чичо ти енчо тва 452 359 уникални
 
От: Колко струва рекламата в Zamunda?

добре аз говоря за да си пуснеш реклама в в сайт с банер ,не говоря за рани пинизи копуване на линкове и такива разни ,ако трябва да си пусна банер някаде то бих избрал или замунда или в бокс ,на ви бокса за днес пише така 452 359 уникални 15 583 065 импресии,замунда не вярвам да са по доло ,покажи на чичо ти енчо тва 452 359 уникални

А ти кога за последно си купи банер реклама в Замунда? Защото аз говоря от личен опит.
 

Горе