Колко тежите

кг ?


  • Общо гласове
    162
От: От: От: Колко тежите

Е ти на колко години и колко висок си? Това ако си 170 или повече изглеждаш като скелет?

~175 съм

не съм кльощав, лек съм :)
ако толкова те интересува ще се снимам :d
 
От: Колко тежите

85-90 води (категорията). След това е следващата наред. Абе ние тук сме всякакви туловища, май май. :) Но се радвам, че влизам в стандарта на форума, да не се претиснявам от факта, че сум леко наддал. :) Давайте още гласчета, темата е доста актуална, особедно след новогодишните праници. ;)
 
От: От: Колко тежите

еиййй аз съм 56 :) най после съм дигнал малко, въпреки това съм най-лек след ади
Идеята м ибеше да си избера някой по-лекъчък съфорумец в тъмното да изБИЯ един линк :d

не се тревожи и аз съм горе-долу там! :D Аз се клатушкам от 54 до 57, ама щом и лятото не мръднах от 56... Сега съм 57-58 :Р Иначе съм малко над 175 см (при личната летвата беше 175, пък аз стърча малко над това :D) - около 177-178см :) Спокойно мога да рекламирам proactol :D :D :D " i wuz 88 kg, now after 2 pills only i am 55 kg!!! omgf they are wonderfulll ! thank u proactol, i luv u!!!" pfahahahahaha :D :D :D
 
От: Колко тежите

Последно се теглех лятото когато още ходих на фитнес и бях 140 килограма :d Сега съм качил още малко и съм 181 см. Кракът ми е огромен не мога си намеря дънки. 1 метър обиколка направо нема дрехи като за мене. Миналата седмица цял ден обикалях магазините и накрая вечерта чак намерих яке което да мога да закопчея и веднага го купих :d
 
От: Колко тежите

[FONT=Arial,]височина[/FONT] 190.cm [FONT=Arial,]тегло 130 kg [/FONT][FONT=Arial,]Вашият
ИТМ е
[/COLOR][/FONT]36.011
 
От: Колко тежите

Ами аз съм 57 кг и 178 см, ако не ме е излъгала майка ми, когато ме мери на височина. Преди 6 години бях 53, тогава с МНООООГО ядене ги направих 57 и от тогава не съм мръднал :) Очевидно причината е в метаболизма или генетично съм такъв. Мисля скоро да започна да ям стабилно и то полезни неща, ако мога да кача още 13 - да ги направя 70 поне :) Но преди това трябва да започне конверсия в някой мой сайт, защото трябва да е наистина много плюскане :d
 
От: Колко тежите

Аз съм 66 :).Нормално тегло горе-долу висок съм 1,75 мисля не съм се мерил отдавна.
 
От: Колко тежите

В момента 78 кг и 200-300гр понеже съм почнал да чистя малкото мазно, което имам по мен. Зимата като тренирах за маса варирах от 80 до 82. Общо взето старая се да изглеждам на ниво винаги и да се чувствам добре в тялото си. А и да не се лъжем, приятно е да те заглеждат на плажа :)

Забравих да спомена точно 1.80 съм висок.
 
От: Колко тежите

В момента 78 кг и 200-300гр понеже съм почнал да чистя малкото мазно, което имам по мен. Зимата като тренирах за маса варирах от 80 до 82. Общо взето старая се да изглеждам на ниво винаги и да се чувствам добре в тялото си. А и да не се лъжем, приятно е да те заглеждат на плажа :)

Забравих да спомена точно 1.80 съм висок.

Аз съм нещо подобно. А как ги изчисли тези 200-300 грама с електронен кантар ли се мериш???
 

Горе