Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

И аз мисля че Ливърпул направиха мнооооого слаб мач,а не че Лудогорец бяха много добри
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

"Не разбирам какво толкова ви дразни този отбор, че освен че го гледате после и го хейтвате."

Не го гледам (Лудогорец) и не го "хейтвам". Хейтвам Ливърпул, защото гледах мача заради тях, а не заради Лудогорец. Аз съм фен на Ливърпул и го гледам и следя от десетки години. Притесняваме, че ако играят по този начин и срещу Реал ще отнесат повече от Базел снощи.

Лудогорец се представиха повече от достойно снощи и пак да се повторя не заслужаваха да загубят, за което ги поздравявам. Но това не означава, че нямаше дузпа. Както пише Диего Коща, ако се нуждаеш от дузпа за да победиш Лудогорец.....
 
Ако това е решило мача, значи този дето влезе за 14 мил. трансфер, нещо май са му завишили леко парите. Толкова не струват трансферите на Лудогорец, пък им мушнаха един в последната минута, буквално. :)

За съжаление, станалото - станало, няма връщане назад. Дали е имало или не, вече няма значение. Аз мисля, че не беше нужно да има дузпа и бе напълно нереално, особено при положение, че двата отбора бяха доста равносилни, дори Лудогорец успя да докаже, че бе идея по-подготвен.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

"Толкова не струват трансферите на Лудогорец"

Не, толкова не са трансферите в цялата ни А група. А този некадърник даже го взеха евтино. За него и един лев не бих дал, но това е друга тема. То и за това Коща е прав да се подиграва с Ливърпул.
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

"Толкова не струват трансферите на Лудогорец"

Не, толкова не са трансферите в цялата ни А група. А този некадърник даже го взеха евтино. За него и един лев не бих дал, но това е друга тема. То и за това Коща е прав да се подиграва с Ливърпул.

Не съм запознат, за това се ограничих само с Лудогорец. :)

Не знам какво да ти кажа, но големи палачи има в европейския футбол, които дори не знам кой ги е оценил на толкова. ;)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Много хейтъри има и тук... Незнам, аз лично съм фен на Ливърпул от дете, но исках Лудгорец да спечели. Преди всичко съм Българин, после идват клубните престрастия, и то даже чужди клубни престрастия. Много чуждопоклоници станаха в тая държава. Явно съм и повече Българин от някой хора, щом виждам нещата по този начин. Всички се раждаме Българи в тая държава, но някой от нас с течение на времето стават по-големи Българи. Не се бия по гърдите че съм Българин. Но смятам че е отвратително, да отидеш на стадиона и да крещиш с всичката си злоба срещу Българския отбор. И този човек след 1 ден ще се прави на националист. Като не сте за Лудогорец стойте си в къщи и стискайте палци да паднат. Ама да ми ходите по стадионите, е прекалено. Защо не видях на мача в Румъния чужди агитки да подкрепят Лудогорец? Нямаше нито един фен да вика срещу Стяуа, ама там са и по възпитани, никой няма да си позволи подобно действие.

Относно мача оня ден. Страхотно изигран мач. Смятам че и Ливърпул изиграха стойностен мач. Няма да малоуважавам играта на Лудогорец. Ливърпул излезе с титулярния си състав все пак, а в мача срещу Астън вила до колкото си спомням не играха всички титуляри. Наказателен удар имаше за Ливърпул в 92 мин. При повторенията се видя. Но имаше и такъв в полза на Лудогорец, който не беше отсъден. Подобно изблъскване е равносилно на дърпане за фанелката.
Успех на момчетата. Едно нещо в футбола ни да потръгне и всички гледате да го обезцените. Е това няма да стане. В тая държава има хора с мозъци които няма да го позволят.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

И аз мисля че Ливърпул направиха мнооооого слаб мач,а не че Лудогорец бяха много добри

Относно хората, които мислят, че Ливърпул е изиграл слабо мача - това е така, защото Лудогорец им позволи да играят толкова. Нали знаете: един отбор играе толкова, колкото противника му позволи!

А, идва следващия мач. Как мислите, с колко ще паднат Реал Мадрид в София? Аз мисля, че ще бием с 1:0 или 2:1.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Относно хората, които мислят, че Ливърпул е изиграл слабо мача - това е така, защото Лудогорец им позволи да играят толкова. Нали знаете: един отбор играе толкова, колкото противника му позволи!

А, идва следващия мач. Как мислите, с колко ще паднат Реал Мадрид в София? Аз мисля, че ще бием с 1:0 или 2:1.

Според мен ще е 3:0 или 4:1
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

6 броя за героя Лудогорец срещу Реал :D
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Фен съм на футбола и бих искал да напиша и моето мнение.
Българин съм и винаги ще бъда на страната на български отбор, без значение от цвета на фланелката. Но......ме е страх, че след като ни забележат в Европа, започва тотална разпродажба на по кадърните футболисти и....пак сме на дъното. Не омаловажавам играта им срещу Ливърпул, но тази игра се играе на голове, а те май не вярваха на собствените си сили.
Ливърпул от години има проблеми и продава доста от кадърните си футболисти, а не привлича равностойни .
Реал Мадрид изкупи всички класни футболисти /манекени/ в световен мащаб. Проблем имат със средната линия, напуснаха Ди Мария, Алонсо....личи си и от месното първенство, Нападателите разчитат главно на личните си качества и почти нямат заучени комбинации. Няма кой да прави играта. Пожелавам на Лудогорец да насити повече средната линия , да разбере че топката е кръгла и влиза и в двете врати и очаквам приятна изненада в Бет 365. Успех.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Фен съм на футбола и бих искал да напиша и моето мнение.
Българин съм и винаги ще бъда на страната на български отбор, без значение от цвета на фланелката. Но......ме е страх, че след като ни забележат в Европа, започва тотална разпродажба на по кадърните футболисти и....пак сме на дъното. Не омаловажавам играта им срещу Ливърпул, но тази игра се играе на голове, а те май не вярваха на собствените си сили.
Ливърпул от години има проблеми и продава доста от кадърните си футболисти, а не привлича равностойни .
Реал Мадрид изкупи всички класни футболисти /манекени/ в световен мащаб. Проблем имат със средната линия, напуснаха Ди Мария, Алонсо....личи си и от месното първенство, Нападателите разчитат главно на личните си качества и почти нямат заучени комбинации. Няма кой да прави играта. Пожелавам на Лудогорец да насити повече средната линия , да разбере че топката е кръгла и влиза и в двете врати и очаквам приятна изненада в Бет 365. Успех.

За всичко съм съгласен с теб. Но не съм съгласен с това, че е причина да не съм доволен от Лудогорец защото ако се издигнат ще разпродадът отбора. По твоята логика значи винаги да си стоят на дъното и да няма такива рискове. А и подобен пример в нашата история е само един, а именно отбора на Левски. Та мисълта ми е, че е имало за в момента едно такова разпродаване, след влизането на Левски в групите на ШЛ. Нека да дадем шанс на собствениците на Лудогорец. Изглеждат ми доста амбицинари и са си поставили високи цели. Дано да не се случи подобно разпродаване.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Нека да дадем шанс на собствениците на Лудогорец. Изглеждат ми доста амбицинари и са си поставили високи цели. Дано да не се случи подобно разпродаване.

За разлика от собственика на Левски, тук братя Домусчиеви са успешни бизнесмени. И те вече печелят от футбола. Превърнали са футбола в бизнес и вече печелят от проекта "Лудогорец" - нещо, което е непонятно за родните "футболни босове". Примерно - нормално е да продадат Кайсара, Кишада или примерно Моци за 5-10 милиона евро и да вземат 2 обещаващи футболисти за 1-2-3 милиона евро.

А колкото до разпродаването на футболистите, това вече се случи. Но беше пропуснато, забравено от хората. След първата година в "А" група, като станаха шампиони продадоха вероятно 1/3 до половината футболен отбор. И даже се заговори за спад на отбора, за отказ на братята Домусчиеви, че след като продава най-добрите си футболисти отбора няма да може да направи нищо и ще се превърне в средняшко отборче. Но това не стана факт.

След края на този сезон очаквам да продадат Владислав Стоянов на голям европейски отбор и да заложат на новия вратар - Милан Борян, видя се, че е качествен!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

"Ливърпул от години има проблеми и продава доста от кадърните си футболисти, а не привлича равностойни ."

Ливърпул от 25 години има проблеми, като изключим някои слаби проблясъци през някои години. А последните няколко като изключим предния сезон са направо селско отборче. Но проблема въобще не е с разпродаване на кадърни футболисти. За последните години освен Фернандо Торес, който беше контузен и след това не можа да влезе във форма и тази година Луис Суарес, който беше почти невъзможно да не го продадат, не се сещам за някой, чак толкова незаменим играч който да са продали. Повечето играчи които продават основно са фудболисти които не влизат в основния състав. Само тази година отбора е похарчил над 100 млн. паунда за нови играчи.

Относно тоталната разпродажба на футболисти на Лудогорец, това не е проблем за отбора. Ако ги продадат, то няма да е за жълти стотинки и с получените пари ще си вземат качествени попълнения. В българските отбори проблема е друг, след успехи се възгордяват и стават най-добрите, но в чалга заведенията, но и този проблем не вярвам да го имат Лудогорец. Тая година от отбора си тръгна един много добър футболист, само за това, че не спазваше дисциплина.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Всъщност, Левски някъде около 6-7 години беше на печалба. Не е трудно, когато имаш неограничен бюджет за инвестиции да ги направиш печеливши, щом дори тъпир като Батков успя.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Няма как да подкрепя заводски клуб, без история, фенове, традиции и легенди... от край в който се говори предимно на турски и цигански.
Да не говорим по какъв начин се отнасят в Разград, когато там гостува някоя публика на Левски, ЦСКА, Локо или Ботев. Друг е въпроса, че Лудогорец в най-тежките мачове в българското първенство са почти винаги подпирани от съдиите.

Нито ще викам за тях, нито против тях. Не са ми нито симпатични, нито дразнител... и моля ви - не превръщайте мачовете на тоя изкуствено създаден отбор в национална кауза!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

...не превръщайте мачовете на тоя изкуствено създаден отбор в национална кауза!

Точно така, бой по всички, които не подкрепят Лудогорец!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

А трябва ли да подкрепяме останалите фирми на Домусчиев в борбата им из европейските пазари? :wink:
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

А трябва ли да говорите само за политика? Вашите собственици на любимите ви отбори да не мислите че продават рози на пазара, и пръцкат розови балончета...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

А трябва ли да говорите само за политика? Вашите собственици на любимите ви отбори да не мислите че продават рози на пазара, и пръцкат розови балончета...

Ние нашата мутра, дето разиграваше всеки втори мач на черно тото си я изгонихме. Една дума не съм казал за политика, а доста причини изброих заради които Лудогорец (бившите Антибиотик) не заслужават подкрепа!
 

Горе