Конкурси за Лого - Вече само с гарантирани награди!

Не можеш да пуснеш нова тема преди да имаш поне 10 поста.
 
Нямам какво да коментирам по останалите теми, но щом трябва ще пусна още 8 поста.
 
Здравейте.Скоро се регистрирах а искам по скоро да пусна конкурс за лого.
Прочетох че трябва да минат 10 дена-няма ли друг начин,не ми се чака толкова а и трябва време за конкурса.
Чета че и след 10 поста става....Така ли е?
Благодаря.
 
Пичове няма ли дриг начин освен да чакам 10 дни за да пусна конкурс , ако трбява да си дам данните или нещо друго незнам , но 10 дни и след това още 14 дни за конкурса и ще мине октомври а искам до края на откомври да имам вече логота!!!
 
Пичове няма ли дриг начин освен да чакам 10 дни за да пусна конкурс , ако трбява да си дам данните или нещо друго незнам , но 10 дни и след това още 14 дни за конкурса и ще мине октомври а искам до края на откомври да имам вече логота!!!
Не го взимай навътре, но аз лично не бих работил за човек, който се е присъединил едва днес и мненията му са някакви "точки" и "още ли се продава"... Може да напишеш стойности мнения под някоя тема, която те интересува. Ако пък толкова много бързаш и ти трябва лого може да намериш човек, който предлага тази услуга и да му платиш да ти направи лого, повечето предлагат 2-3 ревизии към цената.
 
Пичове няма ли дриг начин освен да чакам 10 дни за да пусна конкурс , ако трбява да си дам данните или нещо друго незнам , но 10 дни и след това още 14 дни за конкурса и ще мине октомври а искам до края на откомври да имам вече логота!!!

Хвани си 1 дизайнер, плати му 100 лв и ще ти направи каквото лого искаш. Тия конкурси са ебаси цирка, рисувани картинки като от 2 годишни деца, копирани идеи и тем подобни...
 
Хвани си 1 дизайнер, плати му 100 лв и ще ти направи каквото лого искаш. Тия конкурси са ебаси цирка, рисувани картинки като от 2 годишни деца, копирани идеи и тем подобни...

Хванах си не 1 ,а 3-ма и бяха трагични свалят картинки от гугала и ми ги предлагат за лого и то за по 150/200лв тук разглеждам от скоро и ми допаднаха много идей и за това реших да си реша проблема тука , но уви тук е същата работа явно , всеки се мисли за велик! Някий да ми обясни каква е логиката да коментираш минимум 10 обяви и да си 10 дена минимум регистриран и да има поне 1% рейтинг по добре взимайте данните , но да става бързо в бизнеса няма време , нещата стават бързо и вие много добре го знаете!
 
Здравей и добре дошъл, @angelmarinov93 . Ще е нужно да си изтраеш. Ще видим админите какво ще кажат. Но за разлика от другите лайнарски сайтове, в които може да пратиш едно СМС–че за 2.50 лв. с ДДС, за да станеш премиум играч, тук се цени качеството и идеята на обществото. Всичко комерсиално е на заден план. Сори, че така ти влизаме, но някак ни писка да влизат кви ли не да спамят, за да си свършат по-бързо работата. А идеята на този сайт е споделяне на информация и после предлагането. Демек даваш нещо, за да получиш нещо. И парите както се вижда не са на първо място като повече шити сайтове за обяви. И още нещо. Тук конкурсите от новите и някои не много адекватни потребители започват да имат много съмнителен имидж. Така, че по препоръки и не само от мен - има поне 5 супер добри дизайнери тук...избери си някой от тях. ;) И кви са тия, на които си попаднал. ;)
 
Хванах си не 1 ,а 3-ма и бяха трагични свалят картинки от гугала и ми ги предлагат за лого и то за по 150/200лв....

И от къде ги хвана тези, че ми стана интересно?
Значи викаш хванал си трима балъци и те се побъркаха да ти свалят картинки и да ти ги предлагат:)
Плащаш си капаро да се види, че си сериозен и си поръчваш на някой дизайнер, ако не ти хареса първо, второ, трето предложение за пакет да кажем до 100лв, си доплащаш още за още концепции, така се работи по принцип.
А ако търсиш още балъци да се избият да ти предлагат "картинки от Гугъл", ама в конкурс, мисля че си на грешно място, много им кусаха попарата на такива, аз лично не бих участвал в конкурс организиран от потребител регистриран вчера, а и колегите мисля, не се хващат вече, затова и няма конкурси напоследък.
 
Харесаха ми конкурсите защото имаш голям избор различни дизайнери ,а ако работиш само с един и 10 концепции да ти направи ще са в един стил защото всеки си има стил!!! И не ти ли харесат 3 от тях и 20 да направи няма да има голяма рязлика.
 
Харесаха ми конкурсите защото имаш голям избор различни дизайнери ,а ако работиш само с един и 10 концепции да ти направи ще са в един стил защото всеки си има стил!!! И не ти ли харесат 3 от тях и 20 да направи няма да има голяма рязлика.
Добре, отговори на въпроса ми тези където те скъсаха да ти предлагат картинки от Гугъл какво има каза предлагайте ми варианти, ако ми харесат плащам, ако не - не плащам и те се скъсаха да ти предлагат, ама някакви аматьори, защото копират от Гугъл и пращат, пълни олигофрени, а искат и 150 - 200лв, егати идиотите.
Осъзнаваш ли колко нелепо звучи всичко.
 
Пратих им примерно лого от гугал , за да се стремят нещо подобно че явно гато говоря не ме разбрат тук точно за единия става въпрос и той ми го праща същото само че в друг цвят и с друг фон казах му че май се базика с мен и той се оправда че ме е разбрал че искам същото но в друг цвят и след това ми праща друг варянт пак от гугал , разбрах го защото когато свалих примера видях същото лого което ми прати за 2-ри варянт . Пробвах и с фирма те пък били много заети , тези пък които не са заети искат безбожни пари все пак аз няма верига магазини или закусвални за да давам луди пари за лого. Аз повече от 100/150 лв за лого не искам да давам , защото търся 3 лого дизайна и в последстие още един. Така , че по 100лв на лого мисля че ще има интерес и сътвотно избор незнам вие знаете по добре от мен!
 
Имам 10 съобщения и съм регистрирана повече от 7 месеца и пак не мога да пусна конкурс за лого, да няма нови правила? :)
 
Имам 10 съобщения и съм регистрирана повече от 7 месеца и пак не мога да пусна конкурс за лого, да няма нови правила? :)
Опитай пак. :) Няма как да не може, освен ако не се целиш в друг раздел. Примерно този за Фейсбук продажби на страници. ;)
 

Горе