Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

ataka

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте дизайнери,

Обявявам конкурс за дизайн на визитни картички с награда за победителя - 50 лв.
Моля всички, които желаят да се включат да изпратят на ЛС и-мейл адрес, на който ще получат всички материали и указания.
Срокът за участие е 16.06.2013, след което имате 3 дни да представите проекта.

В идеалният случай търся да намеря агенция, която ще поеме цялостния брандинг на фирмата, в т.ч. визитки, печатни материали, сувенирна реклама, банери, бордове и други, но дори да не можете да предоставите комплексни рекламни услуги - участвайте. Конкурсът, както е посочено е за дизайн на визитки. В най-лошия случай победителят ще вземе 50 лв, в най-добрия 50лв + дългосрочен сериозен клиент.
Фирмата ни е в гр. София и не е интернет бизнес.
Победителят ще бъде определен от управителя на фирмата след преглед на всички предложения.
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Лека насоченост с какво се занимава фирмата (да знаят хората поне горе долу какво ще се иска като идея за брандинга)?
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Няма смисъл от такива насоки, наистина. Имаме лого, другото е QR код и адресите. Състезанието е за креативно подреждане на елементите.
 
Съвет, сложи поне 10 - 20 дни срок. Да видят хората конкурса и да им дойде музата.
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Ще имате на мейла точно задание. Ще имате лого и предишната визия. Ще имате сайтовете на фирмата.
Бързи 50 лв за интелигентни момчета, момичета.
Мерси за големия интерес и може да съкратя срока предвид това.
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Благодаря на всички, които се включиха. Понеделник ще обявим резултата, ако няма други желаещи.
Да получих проектите ви. Съжалявам ако не съм писал на всеки поотделно.
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

А загубилите дизайнери поне могат ли да си сложат изработената графика в портфолиото си! Понеже не получих ниаккъв отговор и е изключително некоректно... Както и да е :)

Поздрави! :)
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Приемате ли все още предложения ?
Ако успеете днес да ми пратите мейл за заданието, ще се радваме да видим и вашето предложение.

@николов - кое е некоректно бе младеж? Обявил съм условията, ако искаш участваш ако не искаш - не участваш. Никъде не съм писал, че ще си чатя с тинейджъри, които ми пускат проекта три пъти, защото в предишния имало грешка.
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

И аз закъснях, ще се постарая днес да изпратя дизайна на пощата, надявам се все още може :)
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

ОК бе николов 10 човека участват. Защо никой друг не е пратил 6 мейла и 5 лични съобщения. В мен ли е проблемът? Дал съм телефон за връзка - не съм някой анонимен плювач по форуми. Па ако е толко зор земи звънни да се разберем. Просто някои хора имаме работа, други сте много чувствителни и така. По живо по здраво и успех.
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Прегледай ми като имаш сповободно време мнения и теми. Отеглям си предложението за визитка. След като се обяви победителят ще изпозлвам дизайна си в портфолиото. Не съм плювач в форума и за пръв път влизам в конфликт. А и за пръв път получавам такава груба реакция. Пратил съм ти 1 ЛС в началото и 2 писма на пощата. Къде отиде 100 писма и 100000 лс-та... Мислех преди малко да ти се обадя даже тръгнах да ти набирам номера но се отказах! Не искам да се изнервям излишно за глупости. Дано изберете най-добрата визитка :)
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Прегледай ми като имаш сповободно време мнения и теми. Отеглям си предложението за визитка. След като се обяви победителят ще изпозлвам дизайна си в портфолиото. Не съм плювач в форума и за пръв път влизам в конфликт. А и за пръв път получавам такава груба реакция. Пратил съм ти 1 ЛС в началото и 2 писма на пощата. Къде отиде 100 писма и 100000 лс-та... Мислех преди малко да ти се обадя даже тръгнах да ти набирам номера но се отказах! Не искам да се изнервям излишно за глупости. Дано изберете най-добрата визитка :)

Николов, това че всички други са прочели заданието и са го спазили, а само ти не си, пак ли в мен е проблемът? Иначе велики претенции имаш.
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Победител е Рал Василева - OrigiRal. На пощата ви пускам печелившия дизайн с цел прозрачност на конкурса.
Благодаря на всички за участието. Получих много креативни предложения и това на Николов.
Съжелявам, че не мога да наградя всички. Определено ми писаха много талантливи дизайнери. И Николов.
 
От: Конкурс за дизайн на визитки - 50 лв

Браво Рал поздравления :)
Готино се е получило
Конкурса си беше добре организиран успех и занапред
 

Горе